Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Script Paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3870 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu scripteris nuo 2008 - 2009 metų, turiu gan nemažai patirties, bei sugebėjimų atliekant PAWN scriptinimo darbus.

Esu atikles šimtus PAWN scriptinimo darbų esu padėjas tūkstančiams žmonių iš Lietuvos ir užsienio.

Paslaugos kurios gali būti suteiktos:

  • Modifikacijos klaidų ištaisymas.

Randamos modifikacijoje esančios klaidos (toliau, bugai) ir ištaisomos, panaudojant geriausius sprendimus.

  • Serverio prijungimas prie MySQL duomenų bazės.

Pilnas serverio paruošimas priimti ir dalintis MySQL duomenimis. Prijungimo metu serveris yra apsaugomas nuo SQL injekciju SQL floodo, bei kelių sql gudrybių kurios paprastai gali išvesti daugumą serverių iš pusiausviros.

  • Modifikacijos optimizavimas.

Tai yra viso GameMode perrašymas naudojant geriausius sprendimus. Optimizacijos metu yra įrašomi geriausi įskiepai, priderinamos geriausios bibliotekos. Tai yra generalinė modifikacijos rekonstrukcija, po kurios jūsų serveris veiks daug sparčiau, nei kadanors veikė.

  • GameMode kūrimas.

Šią paslaugą rinktis reikėtu asmeniui tvirtai žinančiam ko nori. Modifikacijos kūrimas nuo tuščio lapo yra geriausias sprendimas, tiek kainos tiek kokybės santykiu. Jūsų norai man įsakymas!

  • Sistemų kūrimas/perkūrimas.

Pamatėte populiariausiuose Lietuvos serveriuose gerą sistemą? Norėtumėte, kad jūsų serveryje būtų tokia pati ar net geresnė? Ši paslauga kaip tik jums! Galime sukurti betkokią sistemą kuri yra betkuriame Lietuvos serveryje! O gal turite savo įdėją? Betkokia jūsų įdėja bus įgyvendinta!

  • Svetainių instaliavimas/konfigūravimas

Kiekvienam projektui yra reikalinga svetainė, patogi, maloni akiai, pagal jūsų norus instaliuoju bei sukonfiguruoju jums tinkančia turinio valdymo sistemą, bei parenku tinkamiausią dizainą. Yra galimybė sukurti papildomus modulius, pagal jūsų užgaidas!

Su manimi atsiskaityti galima tik bankiniu pavedimu!

Skype: agnius.. (su taškais)

Redaguota , nario RaimisR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas geriausių scripterių Lietuvoje, tikrai rekomendacija vien tik dėl to, kad yra dirbęs su pačiais populiariausiais Lietuvos SA-MP projektais, tokiais kaip LRG, LMG, bei daugelyje kitų dar neminėtų čia. Rekomenduoju ir +REP !

Kad vienas geriausių lietuvoje :D

Perdedi jau. Iškur žinai ? Argumentuok? Bėje yra žmonių kurie scriptina sau ir viešai nesiskelbiai.

PS. Raimi Rekomendacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rekimanduojų Tikrai gerai Skriptinai gerai Atliėka savo darbą Žino ką daro jei klaidą padaro ištaiso, jis geras Skripteris Už Kieša Geriau nes Kieša Dirbo prie TGP buvau aš ten Adminų Prižiūrėtojų tai jis klaidų daug padare. ir neištaise, o Dainius_Quattro ištaise. Sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3870 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...