Peršokti į turinį

Script Paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Palyginus prieš visus, tu esi tik supistas nevykėlis, kuris pavydi, aš tave užsimerkęs ant visu sričių įveikčiau. Nes dar kartą kartoju TU ESI NEVYKĖLIS. :) Tu su savo pasenusiu bazaru sugrįžai, mat "pradinukas", kaip prieš metus bandei ta pati sakyt, dabar ir bandai. Savo galimybes žinau ir tau ju net nebandysiu vardint, nevykėlį, storas įsidėk.

PRANEŠIMAS BUVO PANAIKINTAS, TEMOS AUTORIAUS PRAŠYMU ( PALIKTA TIK DALIS, KAD TAS MAUMEDIS GALĖTU SKAITYTI ).

Uo koks tu rimts, ižeidinėt temoki, dar neišaugai iš verkimo, aš nepradėsiu stumt, nes neidomu ant tavęs stumt, nes labai lengva ta daryt ant tavęs, tiesiog paraportuosiu tavo pranešimą, o kad moki už mane daugiau, tai mažiau sapnuok. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gerai Raimi, bet tu suprask, jau yra nusiskundimų , kad neatlieki darbo, tad ką žinau :xx

Na jau lyg ir pradėti darbai, tikiuosi dar ilgiau neužtruks :) suprantama darbus nelengvus daviau, laiko užimančius, tikiuosi viskas gerai bus. Kitą kartą gerai pagalvočiau prieš užsakynėdamas paslaugas iš Agniaus, iš mano pusės tai atrodo kaip tingėjimas užbaigti darbus, nes jei būtų laiko stoka neieškotų sa:mp serverio kuriame galėtų žaisti :D aišku reikia ir pailsėti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uo koks tu rimts, ižeidinėt temoki, dar neišaugai iš verkimo, aš nepradėsiu stumt, nes neidomu ant tavęs stumt, nes labai lengva ta daryt ant tavęs, tiesiog paraportuosiu tavo pranešimą, o kad moki už mane daugiau, tai mažiau sapnuok. :D

Tai kad tu asile pats pradedi įžeidinėt jį. Kad tu žinotum kaip visiems poxui ką tu padarysi, ir ar moki daugiau kažko ar ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Graudu man darosi brightai, ripinai raimio darbus, tai dabar ir raimiu apsimetinėji, esi išmeta samp pasaulyje, nes NIEKO nesugebėjai ir nesugebėsi, esi visiškas niekas. Jeigu kam kyla klausimų arba nori sužinot kodėl čia ne raimis laukiu skype: karoljekaz nes ne su vienu žmogum kalbėjau, kuris kalbėjo su raimiu ir raimis pats šitam FORUME NEBUVO IR NEBUS REGISTRUOTAS, Raimis čia nesilanko. Čia yra brightas kuris sugalvojo eilinę savo aferą pasinaudodamas protingu ir gerbiamu žmogumi.

Tu gal neknisk dabar proto nariams,aš irgi pažystu Raimi geriau pasakius Agniu,turiu jo skype su juo bendravau ir viska žinau tad neknisk proto čia visiems su šitom nesamonėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Graudu man darosi brightai, ripinai raimio darbus, tai dabar ir raimiu apsimetinėji, esi išmeta samp pasaulyje, nes NIEKO nesugebėjai ir nesugebėsi, esi visiškas niekas. Jeigu kam kyla klausimų arba nori sužinot kodėl čia ne raimis laukiu skype: karoljekaz nes ne su vienu žmogum kalbėjau, kuris kalbėjo su raimiu ir raimis pats šitam FORUME NEBUVO IR NEBUS REGISTRUOTAS, Raimis čia nesilanko. Čia yra brightas kuris sugalvojo eilinę savo aferą pasinaudodamas protingu ir gerbiamu žmogumi.

Aš nesu tas, raimis_r.dabartinis kuris apsimetinėja, aš esu tikrasis Raimis_R.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Graudu man darosi brightai, ripinai raimio darbus, tai dabar ir raimiu apsimetinėji, esi išmeta samp pasaulyje, nes NIEKO nesugebėjai ir nesugebėsi, esi visiškas niekas. Jeigu kam kyla klausimų arba nori sužinot kodėl čia ne raimis laukiu skype: karoljekaz nes ne su vienu žmogum kalbėjau, kuris kalbėjo su raimiu ir raimis pats šitam FORUME NEBUVO IR NEBUS REGISTRUOTAS, Raimis čia nesilanko. Čia yra brightas kuris sugalvojo eilinę savo aferą pasinaudodamas protingu ir gerbiamu žmogumi.

Jis tikrasis Agnius, neskiesk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Graudu man darosi brightai, ripinai raimio darbus, tai dabar ir raimiu apsimetinėji, esi išmeta samp pasaulyje, nes NIEKO nesugebėjai ir nesugebėsi, esi visiškas niekas. Jeigu kam kyla klausimų arba nori sužinot kodėl čia ne raimis laukiu skype: karoljekaz nes ne su vienu žmogum kalbėjau, kuris kalbėjo su raimiu ir raimis pats šitam FORUME NEBUVO IR NEBUS REGISTRUOTAS, Raimis čia nesilanko. Čia yra brightas kuris sugalvojo eilinę savo aferą pasinaudodamas protingu ir gerbiamu žmogumi.

Į save pažiūrėk teisuolį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Apgavai mane 2 kart Agniau... Prieš metus turėjai padėti man suprasti mysql, už tai tau sumokėjau 50lt, tu to nepadarei. Praeita savaitę vėl man parašei ir sakei, kad gali man už tuos 50lt padaryti kažką, pasakiau, kad spidometrą paprastą ir to nepadarei...

Kiek pamenu dauguma tos mysql pamokos buvo parašyta tau, bet neesmė, po metu tave susiradau ir pasakiau, kad atliksiu vadinasi atliksiu, buvau užimtas su kitais klientais ir dabar turiu vieną seną darbą užsilikusi.

P.S ATLIKTI TRYS NAUJI UŽSAKYMAI.

Redaguota , nario RaimisR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek pamenu dauguma tos mysql pamokos buvo parašyta tau, bet neesmė, po metu tave susiradau ir pasakiau, kad atliksiu vadinasi atliksiu, buvau užimtas su kitais klientais ir dabar turiu vieną seną darbą užsilikusi.

P.S ATLIKTI TRYS NAUJI UŽSAKYMAI.

Tu ką rimtai? Užsisako žmogus paslaugas, o tu jas tik po metų padarai??? :DDDDDD Toks ir skripteris :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...