Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FarCry3 Apklausa, bei klausimai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

FAR CRY 3 - Žaidimas  

84 balsai

  1. 1. Ar perėjote FARCRY 3?

    • Taip
      63
    • Ne
      21
  2. 2. Kokia pasirinkote pabaigą? Gerają(išsaugoti draugus) ar blogają(susidėti su Cytra)? Atsakinėkite tik tie kurie perėjote žaidimą.

    • Gera
      43
    • Bloga
      15
    • Isbandziau abudu
      26


Recommended Posts

Tai ir nelauk, as prasau nuomoniu tie kurie perejo, o ne tie kurie Paziurejo per YouTube pabaiga.. O Jei ir zaidei, tai tokios grafikos bus Tik far cry 4, bei GTA 5. ;)

Pirmiausia as parejas visus naujausius game. Net ir tuos point and click tad neskiesk.Pazek Far Cry 3 pardavimu skaiciu..

Shit happens... Neatsimenu ten tos kažkokios misijos su bokštu :D.

Pareigūne, na matyt tokio tipo žaidimai ne tau skirti.. Asmeniškai aš nepernešu jokių fantastinių, pvž Kaip LoL RS ir t.t. Man ten visiškas šūdas..

O mėgstu šaudykles, realaus laiko ne fantastinius strategijos žaidimus, veiksmo ir atviro pasaulios. Kol kas geriausi ir mėgstamiausi mano žaidimai tai visos Assassin's Creed dalys, dėl žiauriai įdomios istorijos ir begalinio veiksmo ir FarCry3 irgi dėl nepakartojamos istorijos, žaidimo eigos, aplinkos, grafikos ir t.t... Iš strateginių geriausias tai Men of War: Assault Squad dėl grafikos, veiksmo ir viso to, kad yra žaidime...

Pirmiausia zaidimas susideda ne vient is istorijos bet ir visu smulkmenu kaip Far Cry 3 gaminimas. Visokiu sudu. Na daug kam tai nepatiko. Nors ir kurejai norejo padaryti ispudi kad tai gyvulinga sala pilna visokio masto gyvunu bet persistengta del to visokio gaminimo. Kalbat apie grafika nieko ispudingo nemaciau. Na nebent vanduo kuris gerai optimizuotas ir delto visas game nalgina kaip GTA serios zaidimams. Geriausia istorija visuose zaidimuose buvo Halo. One kazkokkie call of duty 1099 ir vel taspats Per ta pati. Strateginu game geriausias tikrai sutinku Men Of War ne del grafikos. O del fizikos ir visu kitu dalyku kaip kad vienas zmogus gali tanka paiimti kaip ant tikroves realus skaicia realus sarvai. Pramusimai ir t.t . Va tas yra jame Gero. Geras zaidimas yra tas kuris turi gera istorija ir jame yra daug pasirinkimu. Ne toks kaip Walking Dead. Dar game of the year dave jam. Turbut nematet E3 Ar kazkokiu apdovanojimu. Kai skelbe Game Of the year laimetoja. Pasake The Walking Dead. Visi paleido nustebimo garsa. Net patys kurejai nesuprato kas ivyko. Vedejas uzkietejas gameris. Pats suglumo ar cia ne pokstas.. man tai apgailetina. Toks game laimejo Game of the year. Nors buvo ir jusu Far Cry 3 . Assassin Creed ir visi kit. naujausi game. Kurie nieko negavo. Jokiu apdovanojimu tada. Esme yra tame kad jus nesat zaide daug. Ar net kelis kartus pereja ta pati game. Todel jus ir kalbat tokius niekus. Neturit su kuo palyginti ar paziureti kas blogai kas gerai.Ir jeigu blogu dalyku yra daugiau nei geru tame Game. Reiskiasi game nieko vertas. :/ dar vienas pavizdys kur istorija nieko nereiskia zaidime. God Father 2. Pirma dalis buvo nepakartojama. Didelis mapas daug galimybiu. Main missios labai idomios ir t.t . Atntras visiskai kitoks todel pardave tik 250 000 grubiai paemus. Dar vienas pavizdys kai graifka nieko nereiskia. Mount And Blade ir Mount and blade Warbound. Grafika lieva bet ji myli visi gameriai. Kurie buvo prie jo prisiliete. Daugybe pasirinkimu. Gali daryti viska. Tokio stiiaus zaidimuose. Bet del to kad ji isleido Paradox. Nukentejo grafika ir buvo bugu. Jeigu toki isleidu Ubisoft. Ar Ea. Ar Square Enix. Grafika butu tobula. Zaidimas irgi. Bet del to kad kompanijos didelios. Zaidimai dazniausia buna pakeisti is geru i sudinus del. Sponsoriu kuriems tai nepatinka. P.S. Men Of War geras tik SP. ar CO-OP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parašyta daug, šeip su daugeliu tavo pasakytų dalykų sutinku. Na matai, vieniems svarbiausias dalykas kosminė grafika, nori vis geresnės ir geresnės. Bent jau man, tokia grafika kaip FarCry3, Assassin's Creed, Men of War Assault Squad ir GTA IV grafika yra tikrai gera, geresnės man nereikia.. Mane žaidime visiškai viskas tenkino. Halo nesu žaidęs, nes man tokie žaidimai nelabai patinka, nors ten ir šaudyklė, bet bent jau man asmeniškai per daug fantazijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką perėja žaidimą veikiat? (klausiu tų, kurie dar karts nuo karto įsijungia FC3).

Bent jau aš tyrinėju visus salos kampelius ir žaidžiu pokerį vietiniam barake :D

Na as dazniausiai tuos postus uzimineju, nes tai idomu pasisaudyti su priesais, arba kai buna koks akmuo ar kas ten prie kelio, ir misija ten iszudyt tuos kuo greiciau, tai tada idomu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perėjau, nežinau kodėl, bet man labiau patiko užiminėt tuos bokštelius, nei vykditi main questus. Bet istorija labai įdomi, grafika nuostabi, pačio žaidimo aplinka labai gražiai sudeliota. Pasirinkau blogają pagaibą, bent jau iš***** citriną. :D Šeip labiau patiko antrojį dalis, ji biški rimtesnė pasirodė.

Redaguota , nario Mad_Logger
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perėjau, nežinau kodėl, bet man labiau patiko užiminėt tuos bokštelius, nei vykditi main questus. Bet istorija labai įdomi, grafika nuostabi, pačio žaidimo aplinka labai gražiai sudeliota. Pasirinkau blogają pagaibą, bent jau iš***** citriną. :D Šeip labiau patiko antrojį dalis, ji biški rimtesnė pasirodė.

Galbūt :/.. Antra dalis daug tamsesnė ir niūresnė.. Na šioje dalyje irgi istorija ne pati linksmiausia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...