Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FarCry3 Apklausa, bei klausimai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

FAR CRY 3 - Žaidimas  

84 balsai

  1. 1. Ar perėjote FARCRY 3?

    • Taip
      63
    • Ne
      21
  2. 2. Kokia pasirinkote pabaigą? Gerają(išsaugoti draugus) ar blogają(susidėti su Cytra)? Atsakinėkite tik tie kurie perėjote žaidimą.

    • Gera
      43
    • Bloga
      15
    • Isbandziau abudu
      26


Recommended Posts

Mano taktika buvo lygiai tokia pati, kaip ir pas Solo.

Kelios mano taktikos:

Puolant priešų outpost'ą ir jeigu turi snaiperį ieškokis kur yra narvas su kokiu gyvūnu, tada kelis kartus šauk į narvo duris, gyvūnas išlys ir gali išžudyti visus priešus, tau net šaudyti neteks...

Puolant outpost'ą mėtyti akenis, tam kad nukreipti priešų dėmesį ir išžudyti juos po vieną.

Puolant šauti vieną degančią strėlę, keli priešai sudegs, o kiti tesiog išbėgs ir bazės, ir ten jau juos sugauti ir užmušti.

Padėti pora C4 ant automobilio, įsibėgėti ir iššokti. Susprogdinti bombas, prešai pasimeta, greitai įbėgi visus iššaudai ir priešai nei nesupranta kas vyksta..

Su snaiperiu (su duslintuvu) iššaudyti visus sėdint ant kokio kalno.

Apmėtyti bazę granatomis sėdint kur nors ant stogo ar kalno, tada įbėgti ir visus išžudyti, priešai taip pat nesupranta kas vyksta..

Lyg ir viskas. Visi šie būdai patikrinti, pats juos naudoju, pats ir sugalvojau :D.

Jeigu neklystu, tam kad pasigaminti, geresnį ginklų dėklą reikia ožių, jų daug prie Daktaro Enharto (tikslios pavardės neatsimenu, bet čia tas kur misijoje yra, kur randi savo brolio mergina) vilos yra.

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Black Ghost, mes butinai turim kadanors sulosti ta far cry 3 cooperative rezime :D

Tokias pat taktikas naudodavaus, isskyrus nenaudodavau C4 ir masinos, kazkodel man selinti ir iszudyti be garso smagiau :D

Aš pagal nuotaiką elgiuosi, kartais puolu staigiai ir netikėtai ir pnš.. O kartais slaptai ir tyliai :D..

Su dideliu, dideliu ir mielu noru :D. Bet bet bet... Reikia gauti FarCry3 Steam gift'ą arba acc tada... :D. O jis toks brangus blem.. Padovanokit kas nors xD

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano paves FC3? 565b2239b9400155b375e76b81fc788d413.png

Manyciau tavo windows nera legalus nes tika imetei cd key xD

Aš pagal nuotaiką elgiuosi, kartais puolu staigiai ir netikėtai ir pnš.. O kartais slaptai ir tyliai :D..

Su dideliu, dideliu ir mielu noru :D. Bet bet bet... Reikia gauti FarCry3 Steam gift'ą arba acc tada... :D. O jis toks brangus blem.. Padovanokit kas nors xD

U joking? Reiks dvieju nelegaliu Far Cry 3. Dvieju tunngle, ir tada eis susitart graziuoju su jais :D

Redaguota , nario Solo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manyciau tavo windows nera legalus nes tika imetei cd key xD

U joking? Reiks dvieju nelegaliu Far Cry 3. Dvieju tunngle, ir tada eis susitart graziuoju su jais :D

*Myliu SuperGames.lt* pizdec... Davai duosiu savo Skype tau į AŽ, ir išsiaiškinsim... :D

Rokas mano Skype turi, tai sumesim kada visi tryse.

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hell yeah. Gal sulauksiu iki išleidimo naujo PC, bet kas čia žino.. :/..

Smagi misija buvo, kur Cytra pasakojo apie Rakyat istorija ir davė to kažkokio ''stebuklingo'' gėrimo, kurį išgėrės kovojai kaip Rakyat karys prieš Inkų monstrą tą didelį, lyg su kaukė.. Smagu buvo.. :D

Ja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...