Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FarCry3 Apklausa, bei klausimai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

FAR CRY 3 - Žaidimas  

84 balsai

  1. 1. Ar perėjote FARCRY 3?

    • Taip
      63
    • Ne
      21
  2. 2. Kokia pasirinkote pabaigą? Gerają(išsaugoti draugus) ar blogają(susidėti su Cytra)? Atsakinėkite tik tie kurie perėjote žaidimą.

    • Gera
      43
    • Bloga
      15
    • Isbandziau abudu
      26


Recommended Posts

True.. Pritariu, pats šiandien išgirdau per televizorių soundtrack'ą iš paskutinės misijos, tai ble vėl depresiją įvarė.. :D. Vientintelis žaidimas, kurį galima žaisti pastoviai, ir neužpisa... Bet kai perėjau, nebėra to įdomumo,,

o tu nezaisk savaite, dvi. O tada isijunk arba parsisiusk is naujo, man ir tas pats buvo, as norejau pazeti kita pabaiga, ir is naujo zaisti, bei zrj man patikdavo ieskoti lobi

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Shit happens... Neatsimenu ten tos kažkokios misijos su bokštu :D.

Pareigūne, na matyt tokio tipo žaidimai ne tau skirti.. Asmeniškai aš nepernešu jokių fantastinių, pvž Kaip LoL RS ir t.t. Man ten visiškas šūdas..

O mėgstu šaudykles, realaus laiko ne fantastinius strategijos žaidimus, veiksmo ir atviro pasaulios. Kol kas geriausi ir mėgstamiausi mano žaidimai tai visos Assassin's Creed dalys, dėl žiauriai įdomios istorijos ir begalinio veiksmo ir FarCry3 irgi dėl nepakartojamos istorijos, žaidimo eigos, aplinkos, grafikos ir t.t... Iš strateginių geriausias tai Men of War: Assault Squad dėl grafikos, veiksmo ir viso to, kad yra žaidime...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...