Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FarCry3 Apklausa, bei klausimai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

FAR CRY 3 - Žaidimas  

84 balsai

  1. 1. Ar perėjote FARCRY 3?

    • Taip
      63
    • Ne
      21
  2. 2. Kokia pasirinkote pabaigą? Gerają(išsaugoti draugus) ar blogają(susidėti su Cytra)? Atsakinėkite tik tie kurie perėjote žaidimą.

    • Gera
      43
    • Bloga
      15
    • Isbandziau abudu
      26


Recommended Posts

Kiek supratau pabaigoje kai ten rašė kurėju vardus ir pavardės buvo paminklas Jasono ir parašyti In memory Jason ar kaip ten. Tai manau gali būti jo kapas arba jis buvo toks garsus kad palikus salą gavo paminklą.

''In memory of Jens Jungmark'' pamatęs tai, labai susidomėjau, pagalvojau, kad nejaugi žaidimas paremtas tikrais faktais, tipo kad kažkas pasakojo apie tai kaip buvo pagrobtas ir kaip bandė išsigelbėti. Gaila, bet klydau. Jens Jungmark tai Ubisoft garso režisierius ar kažkas tokio.. Jis mirė kuriant FarCry3 žaidimą. Gaila žmogaus, jaunas dar buvo..

P.S Nežinau dėl paminklo, nes nežiūrėjau iki galo... Gal jį rodo pasirenkant blogąją pabaigą? Aš pasirinkau draugus ir man rodė įsmeigtą tą senovinį stebuklingą peilį į smėlį ir draugus plaukiančius su laivu namo.

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

''In memory of Jens Jungmark'' pamatęs tai, labai susidomėjau, pagalvojau, kad nejaugi žaidimas paremtas tikrais faktais, tipo kad kažkas pasakojo apie tai kaip buvo pagrobtas ir kaip bandė išsigelbėti. Gaila, bet klydau. Jens Jungmark tai Ubisoft garso režisierius ar kažkas tokio.. Jis mirė kuriant FarCry3 žaidimą. Gaila žmogaus, jaunas dar buvo..

P.S Nežinau dėl paminklo, nes nežiūrėjau iki galo... Gal jį rodo pasirenkant blogąją pabaigą? Aš pasirinkau draugus ir man rodė įsmeigtą tą senovinį stebuklingą peilį į smėlį ir draugus plaukiančius su laivu namo.

Jens Jungmark buvo geras garso igarsintojas. Per zaidimu balsas apie ji kalbejo kazkada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...