Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FarCry3 Apklausa, bei klausimai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

FAR CRY 3 - Žaidimas  

84 balsai

  1. 1. Ar perėjote FARCRY 3?

    • Taip
      63
    • Ne
      21
  2. 2. Kokia pasirinkote pabaigą? Gerają(išsaugoti draugus) ar blogają(susidėti su Cytra)? Atsakinėkite tik tie kurie perėjote žaidimą.

    • Gera
      43
    • Bloga
      15
    • Isbandziau abudu
      26


Recommended Posts

Vop, ir vėl man tavo komentaras patiko..

Pritariu visais 110%.

Tiesiog grafika nuostabi, medziojimui irgi reikia skirti laiko, misiju kartais nesinori net daryti, o tiesiog vazinet, tas bazes uziminet irgi smagu, laiko truputi reikia skirti tam, bet zaidimo istorija trumpa, del to galima zaidima pereiti per 3d jeigu zaidimui skiri kas 5h, su 10min pertraukom, bent as jau perejas taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog grafika nuostabi, medziojimui irgi reikia skirti laiko, misiju kartais nesinori net daryti, o tiesiog vazinet, tas bazes uziminet irgi smagu, laiko truputi reikia skirti tam, bet zaidimo istorija trumpa, del to galima zaidima pereiti per 3d jeigu zaidimui skiri kas 5h, su 10min pertraukom, bent as jau perejas taip.

Me too, bet dabar nebenoriu jau lošti, kai perėjau game, nes vėl pradėsiu nolifint.. Ir prisiminsiu pabaigą, o man ji žiauriai patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš komentarų sprendžiu kad žaidimas atgamtiškai nuostabus :D. Nors ir silpnas kompiuteris, bet bandysiu vistiek.. Nesusilaikau :D

Bandyk ir nedelsdamas.

Paskui rašysiu apie žaidimus Mafia 2, bei Hitman:Absolution ir CallOfDuty Black Ops 2..

Mafia 2 jau žaidžiu, žaidimas įtraukiantis, įdomiai padarytas mašinu valdymas bei grafika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk ir nedelsdamas.

Paskui rašysiu apie žaidimus Mafia 2, bei Hitman:Absolution ir CallOfDuty Black Ops 2..

Mafia 2 jau žaidžiu, žaidimas įtraukiantis, įdomiai padarytas mašinu valdymas bei grafika.

Mafia 2 jau esu kokius 3 kartus perėjas, labai geras žaidimas.

Hitman Absolution irgi perėjau, vienas geriausiu žudymo ir sėlinimo žaidimų.

CoD BO2 dar nežaidęs, palauksiu tavo aprašymo ir tada nuspręsiu, tik klausimas ar pas mane jį veš.. Taip pat kaip ir FC3 ...

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk ir nedelsdamas.

Paskui rašysiu apie žaidimus Mafia 2, bei Hitman:Absolution ir CallOfDuty Black Ops 2..

Mafia 2 jau žaidžiu, žaidimas įtraukiantis, įdomiai padarytas mašinu valdymas bei grafika.

Atsimenu Mafia kai žaidžiau... Ant vienos misijos taip užsisėdau kad net ištryniau žaidimą :DD

Hitman:Absoliution. AWESOME. Šiandien žaidžiau pas draugą.... Grafika super,ir šiap įdomu sėlint.

O Black Ops. Nebandžiau ir nebandysiu(kompas nepaveš)

Beto dar vienas klausimas.

Ar paveš man Hitman Absolution:

d33917d09d2f0a6a3ed6c12acc3535f6706.png

Redaguota , nario JustGo ;**
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsimenu Mafia kai žaidžiau... Ant vienos misijos taip užsisėdau kad net ištryniau žaidimą :DD

Hitman:Absoliution. AWESOME. Šiandien žaidžiau pas draugą.... Grafika super,ir šiap įdomu sėlint.

O Black Ops. Nebandžiau ir nebandysiu(kompas nepaveš)

Beto dar vienas klausimas.

Ar paveš man Hitman Absolution:

d33917d09d2f0a6a3ed6c12acc3535f6706.png

Paveš laisvai. Pas mane 2gb ram'ų, Intel Core DUo 2.20 Ghz, Nvidia 512 ir be lag'ų vežė. Tau manau ir CoD BO2 vežtu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...