Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

FarCry3 Apklausa, bei klausimai!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

FAR CRY 3 - Žaidimas  

84 balsai

  1. 1. Ar perėjote FARCRY 3?

    • Taip
      63
    • Ne
      21
  2. 2. Kokia pasirinkote pabaigą? Gerają(išsaugoti draugus) ar blogają(susidėti su Cytra)? Atsakinėkite tik tie kurie perėjote žaidimą.

    • Gera
      43
    • Bloga
      15
    • Isbandziau abudu
      26


Recommended Posts

Dėkaui, bro. Atsisiunčiau žaidimą, nors PC ir šūdų maišas, bet nei nelaggina. Na žinoma aš viską nusistatęs ant Low, bet nors ir Low, bet grafika vistiek labai įspūdinga.. Dar tik pradėjau žaisti, tai perėjau visai nedaug, neatsimenu tiksliai, bet buvo pirmas posto puolimas, kur reikėjo kažkokią draugę išgelbėti, neatsimenu vardo.. Bet jos ten nėra, nes ji pabėgo. Tai kolkas nepereidinėju toliau, o nagrinėju salą, taupausi pinigus ant ginklų ir darausi daiktus. Labai fainas žaidimas, įdomu palakstyti per pievas ir paieškoti bunkerių. Dėkui už šią temą, nes kitaip nei nebūčiau atsisiuntęs šio žaidimo :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taipogi perėjau jau senokai, labai patiko. Pasirinkau gerają pabaigą. Laukiu ketvirtosios dalies.

O šeip 1 bugas man net 2x pasitaikė, tai kad priešas kai pasistato mašiną prie akmens ir išlipa kartais tame akmenyje atsiranda, ir neina nušauti :D

Normaliai :D. Na man kol kas taip nėra buvę.. Vienintelis dalykas dėl vairuotojų juokingas man buvo, kai pasitaikė ''kvailas'' vairuotojas, bet toks buvo tik vienas.. Jis kaip nesveikas iš pradžių bandė mane partrenkt, o vėliau kai pradėjau šaudyti bandė važiuoti per medžius... Tikiuosi daunu toje saloje nedaug, nes su debilais neįdomu kariaut :D

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atvirkščiai, FarCry 1 šūdas, nežinau kodėl, bet neprilipo man, FarCry2 man tuo metu kai tik prasidėjo FC2 lošimai, tai labai patiko, na bet asmeniškai man per tamsus žaidimas, pastovi įtampa ir tamsa versdavo sėdėti ir žaisti įsitempus.. Va man žiauriai patiko FC3, dėl istorijos, grafikos ir žaidimo vietos, graži, šviesi tropinė sala. Taip pat kaip ir koks Dead Island..

Siūlau pabandyti atsisiūsti, nes pas mane irgi 2Gb ram'ų, bet veža, tuo labiau pas tave 2.88Ghz, o pas mane 2.20Ghz. Nu nežinau kaip ten bus, bet siūlau pabandyti, nes netgi jeigu neveš, tai nieko neprarasi, o jeigu veš, tai atvirkščiai daug ko gausi.

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš perėjau. Įdomiai buvo ant tos misijos kai reikėjo vaaso žolę reikėjo degint tai pajungė Skrillexo - Make It bun dem . Pasirinkau draugus. Paskui peržiūrėjau pabaigą su Citra. Tai Jasonas ją padarė o paskui pasake kad mūsų vaikas bus Rakyat karys. :D Ne šiaip tas juodaodis norėjo mane nužudyt bet Citra pasimaišė ir ją nudūrė. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perėjau katik žaidimą. Nesusilaikau nepakomentavęs :D.

Žaidimas nuostabiai nuostabus. Tik gaila labai trumpas, per dvi dienas perėjau :/ (ne nolifinau).. Pasirinkau gerąją pabaigą, išgelbėjau draugus, tik vistiek gaila, kad juos teko palikti :/.. Vienas iš labiausiai nustebinančių momentų buvo, kai Hoyt'as nužudė Semą.. Jau tikėjausi prie stalo nukirst jam galvą, ne blem tas šūdžius išsiaiškino viską, nužudė Semą ir dar man pirštą nupiso.. Šeip gan įtempas ir unikalus žaidimas, tik ant pabaigos suvokiau, kad žaidime daug kuom atsiskeidžia plati žmogaus psichologija, pradžioje Jason'as buvo myžalas, visko bijojo, o jau įsibegėjus žaidimui jis prisipažino savo draugams, kad žudydamas piratus jaučiasi nugalėtoju.. Išties įdomu buvo stebėti jo ''evoliucija''... Labai tikiuosi kad bus ir ketvirtoji dalis, ir kad tai bus 3 dalies tesinys..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perėjau katik žaidimą. Nesusilaikau nepakomentavęs :D.

Žaidimas nuostabiai nuostabus. Tik gaila labai trumpas, per dvi dienas perėjau :/ (ne nolifinau).. Pasirinkau gerąją pabaigą, išgelbėjau draugus, tik vistiek gaila, kad juos teko palikti :/.. Vienas iš labiausiai nustebinančių momentų buvo, kai Hoyt'as nužudė Semą.. Jau tikėjausi prie stalo nukirst jam galvą, ne blem tas šūdžius išsiaiškino viską, nužudė Semą ir dar man pirštą nupiso.. Šeip gan įtempas ir unikalus žaidimas, tik ant pabaigos suvokiau, kad žaidime daug kuom atsiskeidžia plati žmogaus psichologija, pradžioje Jason'as buvo myžalas, visko bijojo, o jau įsibegėjus žaidimui jis prisipažino savo draugams, kad žudydamas piratus jaučiasi nugalėtoju.. Išties įdomu buvo stebėti jo ''evoliucija''... Labai tikiuosi kad bus ir ketvirtoji dalis, ir kad tai bus 3 dalies tesinys..

Kiek supratau pabaigoje kai ten rašė kurėju vardus ir pavardės buvo paminklas Jasono ir parašyti In memory Jason ar kaip ten. Tai manau gali būti jo kapas arba jis buvo toks garsus kad palikus salą gavo paminklą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...