Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto V (GTA 5) reikalavimai


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Suprantat, prikolas būna ir tas, kad žaidimus su 3+ Ghz reikalavimais kartais patempia ir ant tokių kaip 2.2Ghz.

O šiaip siūlyčiau visiems įsigyti konsoles kaip PS ar Xbox. Pats turiu Xbox ir manau žaisiu GTA V ant jo, kadangi nėra jokių reikalavimų ir žaidžiasi be lagų visada. :)

Redaguota , nario 'Eko
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma ji atsisiust reikia nes sius tai kažkur 2h su mano internetu.. :D

kaip kam :D man tj pvz su savo apie savaite :DD

btw nelb nusimanau kompuose bet ruosiuos pirkt nauja pc kaip manot ant sito paves gta 5 ir kaip? su lagais ar be?

http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_AMD_x6_Bulldozer_F/EXTREMALUI_X6/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=358861

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man įdomu iš kur jūs traukėt šitą gandų lygio informaciją apie reikalavimus. Rockstar Games oficialiai net nepaskelbė reikiamų kompiuterio reikalavimų, tad galit dar pamiršt pirmo posto informaciją ir nesinaudot ja. Tiems kas turi Xboxus arba PS3 - sveikinimai, galėsim pavasarį pažaisti. Rockstaras kaip visada laikysis savo nusistatymų, taip kad galit PC gameriai laukti kito rudens, tada gal pamatysit GTA V. Remiuosi ne tokia gandų informacija, kadangi R* visada (nuo GTA 3) žaidimus pirmiausiai išleidžia konsolėms, o tada po 4-6 mėn išleidžia ant PC. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...