Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto V (GTA 5) reikalavimai


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3839 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vaikų darželis. Po mano komentaro, bus kitas komentaras: "e, man paveš kompas šitą žaidimą ? nežinau ką žodis kompas reiškia, tetukas vakar už 20000lt nupirko sakė galima žaidimus žaist, bet nžn ar galėsiu šį žaidimą pažaist, ej gal dar žinot iš kur parsisiųst tą žaidimą ? nors ir neišleistas jis dar, bet gal kas pažįstat rockstargames programuotojus ir gal jie galėtų man žaidimą šitą duot pažaist ? Dėkui labai, mano tete su mama laimingi labai".

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikų darželis. Po mano komentaro, bus kitas komentaras: "e, man paveš kompas šitą žaidimą ? nežinau ką žodis kompas reiškia, tetukas vakar už 20000lt nupirko sakė galima žaidimus žaist, bet nžn ar galėsiu šį žaidimą pažaist, ej gal dar žinot iš kur parsisiųst tą žaidimą ? nors ir neišleistas jis dar, bet gal kas pažįstat rockstargames programuotojus ir gal jie galėtų man žaidimą šitą duot pažaist ? Dėkui labai, mano tete su mama laimingi labai".

Gerbiu šiuos tavo žodžius.

Bet tuo pačiu iš nariu tik juokas paėme kad rašo ar paveš ir t.t :D

O jei sužinotume kad koks game yra sistemos reikalavimai tarkim Intel Pentium II tada 1gb ram,2.00 ghz ir 256mb vaizdo plokštė

Tai durnelis kaip visi kurie klausia ar paveš taip gaunas ar paveštu šita game jei mano pc Intel core I7 procas 8gb ram,3.54ghz ir 2gb Vaizdo plokštė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Biby man pavež su tokiu grabu.Pirksiu xbox ir grajinsiu :D

Dar vienas atsirado.....

KIEK JŪMS DAR KARTOT DAR NĖRA IR NEŽINIA AR BUS ANT PC PLATFORMOS O JAU REIKALAVIMAI YRA ATSIGAUKIT

Čia tas pats kas sakytu GTA 10 išleis po 5 metu o jau net metams nepraėjus atsiranda kažkaip stebuklingai tie reikalavimai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3839 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...