Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto V (GTA 5) reikalavimai


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Google, tu google. Ką dar sugalvosi? Aš irgi galiu parašyti, kad ant PC išleis. TIKĖSI? Tau aiškiai parašė, kad ant PC NĖRA PARAŠYTA KAD IŠLEIS. Jie nėra NIEKUR paskelbę, kad ant PC platformos bus šis žaidimas. Tiesiog žmonės mano, kad jeigu GTA išleido beveik visus žaidimus ant PC, tai ir šis bus. Ši tema jau seniausiai turėtu būti ištrinta, nes tai yra tik skiedalai. Bet turbūt tavo maža galva, su vaikiškom smegenim nesupras ką parašiau, todėl vėl kovosi su vėjo malūnais.

Pauliuk,įdomu kiek pačiam metų kad kitus vaikus vadini ? Jie nėra ten officialiai paskelbę,bet KAŽKUR ten iš tų kurėjų minėjo kad reikalavimai bus panašus kaip Max Payne 3.Netikit - netikėkit.Aš su jumis čia nesiruošiu sporint. Last post in here.Adiaverči.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daunas tai tik tu esi.Jau Gta V Officialus reikalavimai yra.Pasidomėk kitą kartą asile tu.

Eik eik su savo tais daunais,nėra jų nepaskelbė oficialiai....

Parodyk nors kur yra oficialiai viskas surašyta nes kolkas dar beto durneli tu pats nėra dar kolkas informacijos apie pc platforma tad neknisk proto.

gtav.net išleidimas žaidimo rugsėjo 17 o prekyboje pasirodys ant xbox ir ps3 konsoliu o kai dar nėra informacijos apie pc tai jau su savo sisteminiais reikalavimais knisa prota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pauliuk,įdomu kiek pačiam metų kad kitus vaikus vadini ? Jie nėra ten officialiai paskelbę,bet KAŽKUR ten iš tų kurėjų minėjo kad reikalavimai bus panašus kaip Max Payne 3.Netikit - netikėkit.Aš su jumis čia nesiruošiu sporint. Last post in here.Adiaverči.

Ar aš tau sakiau kažką apie reikalavimus? Pats esu daug kur skaitęs visokių temų, kur irgi rašė kad reikalavimai bus kaip Max Payne 3, bet kaip jie gali skelbt, jeigu net nėra oficialiai pranešta, kad bus ant PC? Nes reikia labai didelę dalį kodo perrašyt, kad eitu ant PC. Dėl vaiko.. Žmogau, skaityk tai kas yra parašyta, o ne tai, ką nori perskaityti. Dar sportint su kažkuo nori, jau geriau nelysk į šitą temą prisiskaitęs visokių nesąmonių. Alividerč.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Procesorius žaidimuose tik apdoroja "botus", o GTA žaidime jų daug, tai reikės kokio paprasto Intel i5.

o VGA žaidimuose yra svarbiausia ir daug sverbesnė už procesorių. Manau VGA prireiks su kokiais 2GB RAM, nes GTA žemėlapiai didžiuliai... (Norint žaisti max grafikomis)... Aišku dar dėl DirectX gali kilti problemų su senesnėmis vaizdo plokštėmis.

Manau laisvai šį žaidima išlaikys šie modeliai:

Nvidia: GTX 560 / 660 / 650 / 550 ir pan.

AMD: HD 7770 / 7850 ir pan.

Nebūtinai maksimaliomis grafikomis, bet žaidimas veiks. Kuo naujesnės kartos VGA tuo didesni šansai jog žaidimas veiks ir DirectX bus suderintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...