Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto V (GTA 5) reikalavimai


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Informacija yra tikra, kad GTA V neužkalnų išleista, jeigu tai pasakė pati Nvidia, tai manau, kad tai tikrai yra teisybė.

Na dėl to anonsavimo taip taip, teisybė, bet dėl reikalavimų tai aš netikiu, bet nesiginčysiu. Mano silkių dėžė net ant minimum turbūt nepatemps... Teks atidėti GTA V žaidimą kokiems metams..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo "bazaras" viską pasako kas per veikėjas esi. :| Lavonai tau visi kaip matau yra, pasižiūrėk į save veidrodyje (jei tokį turi) ir pamatysi tikrą lavoną. :taika:

Sėkmės! :)

Dėkui, bet jo man neprireiks, žinau kaip atrodau, lavonu ji vadinu todėl, nes jis nesuvokia, ką aš ankščiau postose rašiau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Sveiki forumieciai,as cia naujas. :) Esu kazkur girdejas kad GTA V ant pc bus OPTIMIZUOTAS tai reiskia kad GTA V bus pritaikytas levesnem truputi PC. :) Bet del idomumo idesiu ir as :D Pas mane yra Loptopas Packard Bell "EasyNote LV11HC. prisegu PIC. :)

Jeigu tai tiesa, tai ''wooho''. Bet dar kartą pakartosiu: kam jūs keliat tas foto, jeigu dar NĖRA reikalavimų? Jūs tai suvokiat, ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...