StMlx

Narys
 • Pranešimų skaičius

  328
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

4 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie StMlx

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1997.12.29

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

481 profilio peržiūros
 1. Sveiki, kas turit minčių, kaip tai pakeisti? Sistema suvartojo, visą atmintı telefono. Nebeins nei galerijos atidaryt, nieko.. pagalbos...
 2. Sveiki visi, nežinau rašau tinkamoj skilty ar ne, bet reikia pagalbos. Telefonas samsung galaxy j5 nebeturi atminties (8gb). Jame praktiškai nieko nėra, kelios nuotraukos, vienas trumpas poros mb video, messengeris ir feisbukas. Problema tame, kaip suprantu, kad visą atmintį surijo sistema, pastoviai siuntė atnaujinimus ir dabar galų gale nebeliko vietos visiškai. Rodo, kad trūksta įrenginyje atminties, neina diegti naujinimų. Taigi, prašau, gal kas gali patart kaip atlaisvint tos vietos, kad ši problema išsispręstų?
 3. Sveiki, norėčiau paklausti. Ar yra kokia nors programa ar kažkas panašaus kur parodytų kokie buvo vesti slaptažodžiai į mano pc? Ten pvz facebook gmail ir pan? Jei yra pasidalinkit žiniomis, labai reikia!
 4. Dėkui jei veiks, ne fapinimui reikia, o draugeliui ant gimtadienio į fb žiaurią fotkę įmest
 5. Sveiki, iškilo tokia problema, kad aš ištryniau iš kompiuterio ir telefono nuotraukas, o dabar jų prireikė. Taigi, įmanoma jas dar atkurti? Telefonas Samsung Galaxy j5 (android), o pc windows 7. Lauksiu pagalbos!
 6. Sveiki, gal kas galit paaiškinti kaip įsikelti muziką į iPod? Youtube daug video peržiūrėjau, bet nieko neišėjo man. Prašau paaiškinkit!!!
 7. Sveiki, kas galėtų būti jei paspaudus ant NBA 2K15 nuorodos jis nepasileidžia? Visiškai nieko nereguoja tik trumpam pasisuka prie pelytės tas rutuliukas (nežinau kaip pavadint) ir viskas..
 8. StMlx

  Neveikia skype [PAGALBOS!]

  Nebereikia, susitvarkiau
 9. StMlx

  Neveikia skype [PAGALBOS!]

  Davai chebra gal kas žinot?
 10. Sveiki, kas gali būti jei įjungus skype matomas tik tuščias mėlynas langas, be prisijungimo vietos? Bandžiau kelis kart per naują perrašyti, bet vistiek niekas nepadeda... Kas padės gaus + rep!
 11. StMlx

  5 Epizodas || NBA 2k14 - "Sėkmingiausas žaidimas! Ne..."

  Žaisk su deriniais, pasuok kamuolį, nes taip neįdomu žiūrėti kai vos tavo komanda gauna kamuolį, o tu iš jų savanaudiškai atimi ir varais vienas mesti į kaši visada. Na, o jeigu taip nori tą kamuolį valdyti tai pasirinkti reikėjo PG pozicija
 12. StMlx

  Pagalbos dėl garso

  ačiū, pabandysiu.
 13. Sveiki, taigi atsirado bėda, kad nebuvo kompiuteryje garso. Rašiau draiverius viską tvarkiau ir internete ieškojau kaip susitvarkyti, bet niekur neradau. Taigi persirašiau windows xp parsiunčiau draiverius juos įrašiau, bet vistiek niekas neveikia. (siunčiausi daug ir visokių draiverių niekas neveikia). O blogiausia tai jog nėra jokių diskų prie pc... Prašau pagalbos!
 14. StMlx

  Gal kas žinosit :D

  Žinok nereikia pc perkrauti pasukinėji kolonėlės garsą ir ta radija nutyla - jau įvaldžiau sistemą
 15. StMlx

  Gal kas žinosit :D

  Kiek metu turi, kad kitus vaikais vadini?