Peršokti į turinį

Nori medalio, tau neuždėtas kažkoks medalis? Prašymai čia.


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 542
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Mažai darbų ... Reikia daugiau darbų .

Kingo, ne tau tai spręsti.

Dixie, aš tai sprendžiu.

Baseuse, buvo sumažintas medalių skaičius už pranešimus.

Roxtix, trūksta darbų.

Moderatoriai neatsakinėkit nariams į jų pranešimus, jeigu neturite tam kompetencijos ir spėliojat.

Perspėju paskutinį kartą tuos, kas matė ar neskaitė, įspėjimai - diskutuotojams šioje temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roxtix, trūksta darbų.

Perspėju paskutinį kartą tuos, kas matė ar neskaitė, įspėjimai - diskutuotojams šioje temoje.

Tai kiek ten tų darbų reikia įdėt?

Nėra jokios ribos, viskas priklauso nuo dydžio, darbo kokybės, unikalumo, idėjos ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pagal pranešimus nesimato,bet nesiginčiosiu. Esu tikrai aktyvus,negali paneigti to niekas šiame forume. Kiekvieną dieną mano nauji postai.

Turi būti aktyvus ne tik postuose.

Nenoriu daryti off topic. Aktyvus esu ir ne tik postų rašyme, mėgstu ir perskaityti naujausias temas. Tai tiek. Noriu gauti medalį aktyviausiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pagal pranešimus nesimato,bet nesiginčiosiu. Esu tikrai aktyvus,negali paneigti to niekas šiame forume. Kiekvieną dieną mano nauji postai.

Turi būti aktyvus ne tik postuose.

Nenoriu daryti off topic. Aktyvus esu ir ne tik postų rašyme, mėgstu ir perskaityti naujausias temas. Tai tiek. Noriu gauti medalį aktyviausiems.

Prašymas jau apsvarstytas bent 3 kartus, bet medalis aktyviausiems, o ne aktyviems, o tu neesi vienas iš aktyviausių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...