ΛPROX

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.613
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario ΛPROX

 1. ΛPROX

  Lietuvos Battlerite discord'as

  Sveikas, Battlerite skirstomas į du atskirus žaidimus: Royale (Kuris ir kainuoja 20eur.), ir Arena (f2p). Taip kad pasibandyti galima arenoje, 2v2 ar 3v3 actione.
 2. Sveikas jaunime, turbūt esate dauguma girdėję, ar net žaidę Battlerite žaidimą. Kviečiu visus susidomėjusius šiuo žaidimu prisijungti prie Lietuvos Battlerite discord'o. Šio discord'o tikslas yra suburti lietuvius, besidominčius Battlerite žaidimu, surasti žmones, su kuriais galėsite žaisti duo/trio, ar tiesiog linksmai praleist laiką. Būtų malonu, kad prisijungtu ir susidomėję žmonės, kurie norėtų daugiau sužinoti apie šį žaidimą. Pakvietimo link'as bus po apačia. Lauksime jūsų discord'e! Peace. Discord
 3. Sveiki, numeskit linką kur galiu linkomanijos acc gaut. :)

 4. ΛPROX

  ΛPR galerija

 5. ΛPROX

  fiftenng. grafikos galerija

  Ko jūs čia iš šūdo pučiat burbulą? Nebūtina gražiai kurti kad galėtum kritikuoti darbus. Atsimink, kad nevisiems tavo darbas patiks, bet į tai irgi turi atkreipt dėmesį, nes jei daugelis sako kad silpnas - toks ir yra, o tie, kurie sako po kiekvienos galerijos ,,gražu", tai tik beverčiai komentarai. Geriau kai sako ,,gražu"? Jau mieliau gauti gerą gabalą kritikos nei tą ,,gražu" jei tu išvis nori tobulėti.
 6. ΛPROX

  ΛPR galerija

  Ramink bazarą arba tava triusikai našlaičiai. (liubov :*) Taip ir nesupratau ar čia teigiamai vertinat? :DDD
 7. ΛPROX

  ΛPR galerija

  Iks dė dė dė dė
 8. ΛPROX

  Si* Parašai.

  Jei du metus dirbtum būtum dirbęs padoriai, skaitęs pamokas, sėmęs žinias, tokių ,,šūdų" nekurtum. Čia no offence, bet pats turbūt supranti, kad sėdi vis dar toje pačioje baloje.
 9. ΛPROX

  fiftenng. grafikos galerija

  Nesuprantu logiškai: nafik jūs užsipuolėt žmogų, kuris pasakė praktiškai tikrą teisybe? Jum geriau išgirst kritiką, mokytis iš jos, ar klausyt papūgų, kurie visiškai nesigaudo šiuose dalykuose ir visur sako ,,gražu"? Išvis kodėl išdėstyti kritiką/savo nuomonę praktiškai yra problemų ieškojimas? : DDDD Dizainai tikrai pradedančiojo, nors forma yra, bet reikia šlifuoti, tobulinti, nepatingėti pasėdėt prie darbo. Paskaityk pamokas, semkis idėjų iš .psd. Sėkmės.
 10. ΛPROX

  wjcan galerija

  Nežinau, man tas logotipas nėra labai blogas... Apie paskutinį: vis dėl to trūksta detalizavimo, norisi aštresnių kampų, žole (ar medžiai, net neįsivaizduoju ką norėjai pavaizduot) turėtų būt labiau išdirbti. Pagrindas yra, tik nepatingėk damušt darbo pilnai.
 11. ΛPROX

  darrel. grafikos galerija (atnaujinta 2016.01.06)

  Kai tau dalina kritika, tu priimk ir atsižvelk tai darydamas kitą darbą. Sigai niūrus, šviesą nublukini ant tiek kad net nešviečia ji. Naujoko darbai. Trūksta pamokų paskaitymo ir paties noro dirbti. Įdėk šiek tiek fantazijos savo darbuose, susipažink su photoshopo galimybėm, pasižiūrėk deviantart'e kokių darbų, visada atsiranda idėjų.
 12. ΛPROX

  Rin ye old sht sig gallery

  Paskutinis sužavėjo iš visų, jaučiasi tobulėjimas jame. Šiltas darbas, neblogos spalvos, tik renderio blendas lievas bei tekstas kanda.
 13. ΛPROX

  EDENLEY AKA EDVARDASB

  Siguose neturi kuo užpildyt fono, tenka naudot blur'ą, kuris pabrėžia silpną darbą. Efektai neblogai įkomponuoti, bet spalvos silpnokos, quality šlubuoja ir jaučiasi šioks toks chaosas (ypač pirmame sige.). GL
 14. ΛPROX

  Pavadinimas

  Prostata? Prosenelė? Programa?
 15. ΛPROX

  TeamSESH

  Per prastas. Tobulėk. P.s numesk skype.
 16. ΛPROX

  ΛPR galerija

 17. ΛPROX

  Super Hexagon rekordai

  Yaaay, vis dėl to reakcijos žaidimus kažkas žaidžia! Hexagonest ant hyper buvau 25 sec. nuėjes. Tada ištryniau. Ragequit.
 18. ΛPROX

  Parašiukas, plėčiu savo stilių (Metro)

  Jo, o kokybe pamiršai. Geresnės detalės nei kituose laptopuose, bet kokybė... Po metų naudojimo pajausit.
 19. ΛPROX

  Pirmas darbas, bet žinoma prisvilęs.

  Ateik, apkabinsiu. (hug)
 20. ΛPROX

  Pirmas darbas, bet žinoma prisvilęs.

  Eisvet'ą žinau jau nuo senesnių laikų. Jis čia net nebuvo sėdėjęs, tai prieš sakydamas, tiksliai susižinok. Koks tolkas tada daryti dalyką,kurio net nesiruoši tobulint? Jeigu jau nusprendi daryt kažką, tai su kiekvienu darbu ir turi tobulėt, kad visi pamatytų tavo progresavimą. Mokykloj irgi tobulinat savo žinias, tai čia taip pat reikia: nesėdėti toje pačioje šūdo krūvoj, kaip šitas forumas, ir ieškoti laimės užsienio forumuose. Nebandykit net būti lietuviškuose ,,gfx" forumuose, jie jus tik sugadins, nes rimti kritikai išėję į užsienio forumus, arba tiesiog tęsia savo gyvenimus. Taigi čia mano patarimas visiems: kas nori tobulėt - čiuožkit į rimtesnius forumus,nieko nelaukdami. Neprisiriškit prie tokių šūdinų projektų kaip šis.
 21. ΛPROX

  CS 1.6 STEAMED fps drop'as

  vertical sync ant off per nvidia control panel.
 22. ΛPROX

  Parašas

  Silpnai, tuščia, tekstas šit, tas fractalas ar kas ten kuris užmestas ant visos nuotraukos,padarytas ant soft light (arba overlay,nzn) gadina. Zodziu, another img+text darbas.
 23. ΛPROX

  [Minimal designs] Simple sig and avatar lesson

  O jau maniau kad sigus defaultinius darei,tai būčiau pagyręs, o dabar: kitų padaryti darbai,tik sumažinta į siga ir savo spalvas sumetęs... Such plagijatas, veri original. Seriously, koks tolkas perdaryti padarytus darbus? :DD Sukurk savo siga,tada rodyk kaip naudoti visus adjustmentus. Just a tip.
 24. akemashite omedeto bitches

 25. ΛPROX

  GFxArtis Galerija

  Overcontrasted kad kaknada. Viskas sumėtyta,nepritaikyta. Chaosas kažkoks.