Peršokti į turinį

Nori medalio, tau neuždėtas kažkoks medalis? Prašymai čia.


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Para .. Eik tu tik zinai kur.. nei 30 min nesu sudejus. o paskutiniu laiku tai..

Svelnei tarent...

Kam tu Uzsimetei Ta kaspa kad jis tipo gejus. Tu pats tikrasis. ir dar izeidineja kitus.

Uzsidejo kad kiti zinotu kad jis gejus arba ciuju labai patiko kad pats tokio uzsinorejo nes Funkydude didysis gejus yra siame forume gi ...

ismok skaityt ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 542
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Para .. Eik tu tik zinai kur.. nei 30 min nesu sudejus. o paskutiniu laiku tai..

Svelnei tarent...

Kam tu Uzsimetei Ta kaspa kad jis tipo gejus. Tu pats tikrasis. ir dar izeidineja kitus.

Uzsidejo kad kiti zinotu kad jis gejus arba ciuju labai patiko kad pats tokio uzsinorejo nes Funkydude didysis gejus yra siame forume gi ...

Tu man sivis turetum dekot, nes populiarinu tave, juk iki sio avataro nieks nezinojo tavo tikrosios orientacijos.

BTW as nesu gejus fyi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Para .. Eik tu tik zinai kur.. nei 30 min nesu sudejus. o paskutiniu laiku tai..

Svelnei tarent...

Kam tu Uzsimetei Ta kaspa kad jis tipo gejus. Tu pats tikrasis. ir dar izeidineja kitus.

Uzsidejo kad kiti zinotu kad jis gejus arba ciuju labai patiko kad pats tokio uzsinorejo nes Funkydude didysis gejus yra siame forume gi ...

Tu man sivis turetum dekot, nes populiarinu tave, juk iki sio avataro nieks nezinojo tavo tikrosios orientacijos.

BTW as nesu gejus fyi.

Kad jis butu ta avatar'a kures ir uzsidejes, tada galetum taip ji vadinti... bet jis nei kure nei uzsidejo jam kazkas ji sukure...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Norėčiau gauti "žaidimų asas" medalį :) Kadangi, mane rekomendavo pora žmonių, tai manau esu vertas šio medalio. Nusimanau apie žaidimus, esu parašęs keletą apžvalgų, straipsnių, naujienų, tai manau tikrai esu vertas šio medalio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...