Clawz!

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  912
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Clawz!

 • Nario rangas
  Mylimas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1996.11.13
 1. Clawz!

  Kokio modelio Pirk Psp?

  Šito psp niekam nesiūlyčiau pirkti.
 2. Clawz!

  Kokio modelio Pirk Psp?

  Labai tiksliai nėra skirtumo, galėtum kad ir tą 1000 nusipirkt, skiriasi dažniausiai jų svoris ir software system'as kurį gali pats insistaliuoti kokiu tik nori, žinoma senesni psp bus labiau neužlaikyti ir sumaitoti negu kiti, mano manymu pirkis 2004.
 3. Clawz!

  Maitinimas.

  Dėkui, pervesta 100flt.
 4. Clawz!

  Maitinimas.

  Sveiki, norėjau pasiklausti kiek vatų maždaug reikėtų tokiam kompui: 2gb ram Vaizdo korta XFX 1gb memory 128 bit nvidia GeForce 9400gt Procas AMD Athlon 64 X2 5050e Brisbane 2.6GHz Dual-Core
 5. Sveiki, reiktų jog pasiūlytumėt kelias dalis kompui, kadangi atėjo laikas galutinai perrinkti tai klausiu. Reiktų maždaug nei baisiai galingo nei silpno kompiuterio, tokio maždaug per vidurį, jog veiktų kokie nors GTA 4 Prototype 2 Crysis 2 ir taip toliau. Vaizdo plokštę jau turiu PCI-E X16, dabar reiktų jog padėtumėt surasti procesorių bet kad 300 litų neviršytų ir motininę plokštę, jog būtų PCI-E jungtis ir paminėto procesoriaus lizdas (nežinau kaip tiksliai vadint). Dėkui, padėjusiam tikrai atsidėkosiu
 6. Clawz!

  Kaip ši motininė plokštė

  Tai taip išeina jog dėsis x16 vaizdo plokštės?
 7. Taigi parašyta jog AGP sparta 8x bet kur jungtys tai kur 8x lygu 0, kur 16x lygu 1, tai kaip čia suprast, ar čia dedasi x8 korta ar x16? Dėkui. -- Papildyta -- http://www.skytech.lt/asrock-s939-atx-7 ... 50013.html linkas, atsiprašau jog pamiršau parašyti.
 8. http://cache0.skelbiu.lt/pictures/microsoft/xbox-360/xbox-360-be-mait-bloko-142311475.jpg SU RROD, priedai: pultelis, maitblokas, av laidas, 4 žaidimai, atriÅ¡tas. Konsolė 2006 metų, dega viena lemputė. Gal kam nors reikia, susitaisys, tad siÅ«lau. skype: lauras465 email: [email protected]
 9. Clawz!

  Kas geresnis jūsų manimum?

  Tiesą sakant, abi konsolės geros ir sakyti, kad kažkuri geresnė nelabai būtų sąžininga (pats taip ankščiau dariau) Xbox išvaizda gražesnė ir man kažkaip patogiau žaisti, su PS3 galima ten internete vaikščiot, nu žodžiu yra daug priedų ir kitų navarotų.
 10. Clawz!

  [SKYRIM] Not responding problema.

  Pas mane PC neveža jo, bet su gera konfigūracija veikia be lagų, o bugą susitvarkiau, tiesiog reikia palaukt kažkiek laiko ir veiks žaidimas . Rakinu temą, o kaip padėjusiam atsiskaitysiu. (100FLT)
 11. Clawz!

  Ką pirkti PS3 ar Xbox?

  Kuom jis geresnis pagrysk? Gal nebekledek. Viskuom x360 geresnis už tą ps3, beto nesuprantu kas per invalidas galėjo sukurt tą ps3 controlerį.
 12. Žodžiu kai įjungiu žaidimą ir ten parodo Bethesda game studios tą intro, išmeta main menu, ir tada palagina, o per task managerį rašo not responding, seniau buvo viskas gerai dabar pyst iš oro tokia nesamonė, gal galit padėt? Kas padės atiduosiu 500FLT
 13. Clawz!

  Pasiūlykite motininę plokštę

  Aš dėsiu naują motininę, į korpusą, o procą vėliau išsirinksiu.
 14. Clawz!

  Pasiūlykite motininę plokštę

  Aš pats net neįsivaizduoju, tiesiog noriu nusipirkti plokštę jog jungtis x16 būtų ir geresni procesoriai dėtūsi, gal galėtum patart?
 15. Clawz!

  Pasiūlykite motininę plokštę

  man siaip reiktu kad jungtis vaizdo kortos x16 butu ir kad neblogas procas detus.