Arc Light

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  3.361
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Arc Light

 1. Arc Light

  nerandu screenshotu amx_ss

  nera, tame ir problema
 2. kur reikia ieskoti steaminiam cs'e screenshotu , kai padaro per amx_ss ? nes man nei vieno nera ir as nesuprantu kodel, o adminai banina mane uz tai. ieskojau per searcha visur isnarsiau - niekur neradau ju. kame problema gali buti?
 3. Arc Light

  Paspauk like ir gauk +rep

  sudas isliks sudu )
 4. https://www.facebook.com/pages/Anti-BMW-Lietuva/1532696636958085 palaikinam ir gausit +rep, ir parasykit savo varda pavarde.
 5. Arc Light

  Paspauk like ir gau +rep ir frm pinigu.

  kazkaip idomiai jus laikinat, kad nekyla zmoniu skaicius
 6. Arc Light

  Paspauk like ir gau +rep ir frm pinigu.

  gavot visi po +rep
 7. Arc Light

  Paspauk like ir gau +rep ir frm pinigu.

  dabar tepastebejau. gavot abu po +rep.
 8. https://www.facebook.com/pages/Anti-BMW-Lietuva/1532696636958085?ref_type=bookmark paspaukit like ir gausit +rep
 9. Arc Light

  Serverio FPS didinimas

  aišku, rakinkit temą
 10. sveiki, kaip reikėtų padidinti serverio fps? dabar yra 1000fps, kiek girdėjau, įmanoma padaryt, kad būtų 10 000 FPS. ar žinot kaip reikėtų?
 11. Arc Light

  BC LIETUVOS RYTAS

  eik eik jau, garbinga trecia vieta vis tiek busit pirmi nuo galo top16, kaip ir kasmet. pats laikas kavenskai nusileist ant zemes, jau tokie pasikele esat kad nezinau.
 12. Warcraft 3: Frozen Throne yra modas, kuris yra gan populiarus. Jame yra 9 rasės (išvardinsiu apačioje), kurias bekeldami gaunate įvairias galias. Taip pat galima pirkti įvairias galias. Jie turi pagrindinius ultimate'us (apačioj prie rasių prirašysiu). Čia yra naujesnė versija (ne ultimate)CSDM arba kitaip Counter-Strike DeathMatch - tai modas, kuriame jūs šaudysitės ir vėl atgysite. Kaip tai suprasti ? Jus nušauna - jūs atgyjate! Jums nereikia nuobodžiai laukti, kol pasibaigs roundas ir vėl eisite šaudyti. Rasės ir jų ultimate'ai 1. Undead Scourge - Suicide Bomber (sprogimas). Jums sprogstant aplinkus jus esančius priešus taip pat nužudo. 2. Human Alliance - Teleport (teleportacija). Nusitaikot su taikinuku kur norite teleportuotis ir atsirandat ten kur norėjot. 3. Orchish Horde - Chain Lightning (žaibas). Nusitaikot ir paleidžiat žaibą ir priešui nuims gyvybių. 4. Night Elves of Kalimandor - Entangle Roots (spyruoklė). Nusitaikot ir užblokuojat priešą su spyruokle ir jis negalės judėti. 5. Blood Mage - Immolate (priešo uždegimas). Nusitaikot ir uždegat priešą. 6. Shadow Hunter - Big Bad Voodoo (nemirtingumas). Paleidžiat ir 3 sekundėms esate nemirtingas. 7. Warden - Vengeance (atgijimas arba patekimas į savo bazę esant gyvam su 50 HP). Jei esate gyvas ir paleidžiat jį - atsirandat savo bazėje su 50 HP. Jeigu jus nužudo - iškart atsirandat savo bazėje. 8. Crypt Lord - Locust Swarm (žalios muselės). Paleidžiat ir pradeda kristi žalios muselės, kurios nuima HP priešams. 9. Chameleon - įvairios rasės su skirtingomis galiomis. Sudėtis: AmxModX - 1.8.1 MetaMod - 1.19 Dproto - 0.4.8 CSDM - 2.1.2 Plugins: ad_manager.amxx advanced_bans.amxx roll_the_dice.amxx (lietuvių kalba by Arc Light) war3ft.amxx advanced_bans_sql.amxx Reitai_ir_apsaugos.amxx (by aZT) Redaguokit Dproto.cfg. Susirandat eilutes: SubServer_RedirectCommand = connect TAVOIP:Port SubServer_IP = TAVOIP (be port) Download links: Linux admin pack P.S. Serverį rodys per internet. Atlyginimas: Reputation Forumo litai P.S. Serverį rodys per internet.
 13. Arc Light

  BC LIETUVOS RYTAS

  sakai padarys neptuna? pirma laimekit pries prienus ir siaulius, poto snekek apie neptuna. ir tai, neptunas supisa zalgiri, nors ir ant vieno tasko, bet supisa.
 14. Arc Light

  BC LIETUVOS RYTAS

  tai jau geriau isvis nedalyvauti top16, negu sedet vien su pralaimejimais.
 15. Arc Light

  BC LIETUVOS RYTAS

  tavo tas zalgrybis prates tradicijas - buti pirmiems nuo galo top16 kaip ir kasmet.
 16. Arc Light

  [Admin Pack] Call Of Duty

  as kazkaip nemanau, kad susirinks daug zmoniu, anksciau buvo gyvas, o dabar ismire praktiskai, bent jau lietuvoj.
 17. Arc Light

  Garbės sargybos kuopa (filmukas)

  pas mus irgi rinko, kas norėjo į GSK eiti, tai iš visos kuopos regis 2 ar 3 paėmė. bet GSK reikia aukoti savo laiką, savaitgalius ir panašiai Bet ko pasiilgau, tai G36
 18. Atnaujinau, kam reikia, tas atsisiųs.
 19. http://kauno.diena.lt/nuotrauku_konkursai/46/Kurio_miesto_%E2%80%93__Kauno,_Klaip%C4%97dos_ar_Vilniaus_%E2%80%93_Kal%C4%97d%C5%B3_egl%C4%97_%C5%A1iemet_gra%C5%BEiausia?/#.UqhVGuLLG7Z Balsuojam už kalėdinę eglę! Jeigu nesunku, prabalsuokite už Klaipėdos eglę, nesinori leisti, kad Kavenskų tortas užimtų pirmą vietą...
 20. Arc Light

  Parduodu Company of Heroes su papildymais.

  o kur geriausiai deti?
 21. Arc Light

  Parduodu Company of Heroes su papildymais.

  tamstos argumentai?
 22. Arc Light

  Call Of Duty : Ghosts - Directx klaida ! Padėkit :/

  kontora nepezėkit vėjų... nebūtina turėti 6gb kad paleistų cod: ghosts. yra crackfix'as, kuris paleidžia ir su 4gb ram. o autoriaus klausiu - ar tavo vaizdo plokštė palaiko directx 11? nes maniškė nepalaiko ir metė tą pačią lentelę.
 23. Taigi, parduodu antrojo pasaulinio karo strateginį žaidimą Company of heroes + company of heroes: opposing fronts + company of heroes: tales of valor. Šis žaidimas yra steam'e. Kaina 150lt (kaina galutinė). kreiptis į skype: tomiunenas (foto galėsiu atsiųsti, viską ką pageidausit).
 24. Arc Light

  Driver

  atsisiųsk driver genius ir suras už tave viską.