Peršokti į turinį

letai veikia windows 10

Recommended Posts

Prie┼í 1 valand─ů, darrel. para┼í─Ś:

Nes HDD yra stabdis ir tai jau buvo aptarta tavo praeitoje temoje.

tai kad nemanau kad jis yra susivares kaip turejau 64bit windows 10 nebuvo taip dbr isirasiau 32 bit ir bam prasidejo...

Redaguota , nario Zmogeliss
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

prie┼í 8 valandas(-┼│), Zmogeliss para┼í─Ś:

tai kad nemanau kad jis yra susivares kaip turejau 64bit windows 10 nebuvo taip dbr isirasiau 32 bit ir bam prasidejo...

Durnas ─»sitikinimas, n─Śra didelio skirtumo 32/64, HDD per senas, ir RAM dasid─Śk bent ka┼żkiek

+ nenaudok Operos, v─Ś┼żys kompam ┼żaidimo metu jis

Nuoroda ─» komentar─ů

Fone sukasi┬áMoUSO Core Worker Process (MoUsoCoreWorker.exe) procesas. Rei┼íkia, kad po OS perra┼íymo dar nesp─Śjo susidiegti visi Windows atnaujinimai.┬áPalauk, kol susidiegs visi atnaujinimai ir tada steb─Śk performans─ů.

O ┼íiaip, tai kai task manager'is rodo 100% disko apkrov─ů ir┬áviskas kraunasi l─Śtai, ko daugiau reikia norint ─»sitikinti,┬ákad problemos prie┼żastis yra hard'as? ─«simesk kok─» Crucial MX500 (256 GB) ir veiks kaip bit─Ś.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda ─» komentar─ů

2021-09-09 22:17, Zmogeliss para┼í─Ś:

Jis nesusivar─Ös, tiesiog Windows 10 visi┼íkai nedraugauja su tais HDD. Ir su Opera viskas gerai, pats jau daug laiko j─ů naudoju.

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 1 valand─ů, darrel. para┼í─Ś:

Jis nesusivar─Ös, tiesiog Windows 10 visi┼íkai nedraugauja su tais HDD. Ir su Opera viskas gerai, pats jau daug laiko j─ů naudoju.

buvau isirases windows 8.1 krove normaliai sparciai bet nepatiko isvaizda todel vel pagalvojau 10 isirasyti bet va kas vyksta :D zodziu sekasi man...

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 12 valandas(-┼│), Zmogeliss para┼í─Ś:

buvau isirases windows 8.1 krove normaliai sparciai bet nepatiko isvaizda todel vel pagalvojau 10 isirasyti bet va kas vyksta :D zodziu sekasi man...

windows xp isirasyt laikas

Nuoroda ─» komentar─ů

24 minutes prie┼í, Zmogeliss para┼í─Ś:

tavo prikolai nejuokingi kazkaip. o tu nenori?

Tau aiskiai zmones pqsake problemas, vistiek varai savo. Pats kaltas kad netvarkai.

Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...