Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!


rsrytis.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5 minutes prieš, B2RH42 C3DF3 parašė:

Vakcina stiprina vartotojo imunitetą ir padaro jį "draugiškesnį" šiam virusui, o ne silpnina virusą. Ar aš susileisiu vakciną ar prasirksiu virusu rezultatas bus tas pats. Ir tai ne mano nuomonė, o informacija iš platintojų. Tad vaidinti išminčiaus nedėrėtų.

Informacija iš platintojų? Ko, viruso platintojų? xd Apie ką tu kalbi žmogau, pateik šaltinius, iš kur šitą informaciją trauki, man dabar labai įdomu, pateik bent keletą statistinių medžiagų, šaltinių iš kur visa ši informacija. Išminčiaus nevaidinu, tačiau skleidi visiška brieda ir paskui tikiesi, kad su tavim visi sutiks? Manau tik tu čia laikai save kažkokiu visažiniu su savo informacija iš dangaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, OwnaGe parašė:

tu čia klaidingai supranti, žmonės protestuoja ne prieš vakcina, o prieš prievole skiepytis , kodėl aš turiu skiepytis jei esu jaunas , turiu imunitetą ir man to nereikia, nesusirgau per visus karantinus, šiaip iš principo nesiskiepyčiau vien dėl prievolės ir šitų ribojimų negauti gydimo nepasiskiepijus, nors PSD moku lygiai taip pat kaip moka žmonės pasiskiepyja , verčia žmones dirbančius kasose skiepytis kitaip išmes iš darbo čia teisybė? Neleidžia važiuoti viešuoju transportu , kaip žmonėm važiuot į darželius, mokyklas, darbus kurie nevairuoja ir neturi ant taxi ? Niekad nekreipiau dėmesio ir buvo neidomu kas pasiskiepyja kas ne, apskritai ir man tikrai širdies neskauda ,kad tu nori skiepytis ,o kažkas nenori čia jų reikalas, o čia jau virš visko šiti ribojimai , į parduotuve negali po dviejų metų nueit be kaukes ant veido, tai tegul skiepyjas tie kas nori ,kas bijo susirgt, beje pasiskiepyja taip pat nešioja virusą tik be simptomų tai nesuprantu esmės tos prievolės išvis. Jei virusas vistiek platinamas, čia tiesiog yra taip ,kad valdžia paimė paskola kaip visada didžiule , prisipirko skiepų 7mln ir dabar reik ,kad visi pasiskiepytu ,kad nesakytu kur dingo pinigai.

todel, kad esi egoistas, kuris literally katik pasake, kad nusispjaut ant kitu

esi jaunas, turi imuniteta, nereikia skiepytis, bet jei kokia diena susirgtum, kadangi imunitetas stiprus, nejauti dar jokiu simptomu, nueitum i lauka, pro sali uzkrestum kokia mociute ir ji poto del to numirtu, gautusi, kad ji buvo kalta, kad buvo sena ir neturejo imuniteto?

Imkim situacija, kur zmogus dirba parduotuveje, suserga covidu, pats to nezino, visa diena liecia zmoniu prekes, buna prie zmoniu, pereina simtai zmoniu per ji, dienos gale procentas is ju irgi turi covida, o ta mociute kuri irgi nuejo nusipirkt bandeliu po savaites irgi mirsta

 

matai, problema su tokiu mastymu, kur saukia visi, kad "valdzia uzdraus viska ir pazeis musu istatymus", yra ta, kad atejo laikai, kada valdzia turi atlikti bendruomenes pareigas uz pacia bendruomene, nes bendruomene galvoja tik apie savo uzpakali, ir tu katik ta irodei

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, aumaideiz parašė:

Informacija iš platintojų? Ko, viruso platintojų? xd Apie ką tu kalbi žmogau, pateik šaltinius, iš kur šitą informaciją trauki, man dabar labai įdomu, pateik bent keletą statistinių medžiagų, šaltinių iš kur visa ši informacija. Išminčiaus nevaidinu, tačiau skleidi visiška brieda ir paskui tikiesi, kad su tavim visi sutiks? Manau tik tu čia laikai save kažkokiu visažiniu su savo informacija iš dangaus.

Tau pirmam reikėtų pateikti šaltinius savo žodžių ir tik tada prašyti pas mane.  

Gerai "draugai" išeinu aš iš čia, žaiskite vieni. Galime čia bandyti diskutuoti valandų valandas, bet tame prasmės nebus jokios. Man to nereikia, tikriausiai ir jums ne. 

p.s temos kūrėjas turėtų gauti baną už tai, kad kuria temas kurios akivaizdžiai "priešina" forumo narius :))))))))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, B2RH42 C3DF3 parašė:

 

Iš kur pas jus toks negatyvumas ? Ar jums kas nors sako, kad nesiskiepykit ? Darykit ką jūs norit, tai jūsų pasirinkimai, bet tai pat susivokit, kad neturit teisės aiškinti ką kitems daryti. Vaikščiojau visą karantino laikotarpį švedijoje be kaikės, nes ten neva "kvaili" mokslininkai teigia, kad kaukė tik silpnina imunitetą ir daro daugiau žalos nei, kad naudos. Ir tikriausiai ne viena kartą prasirgau šiuo virusu, be jokiu simptomų. Bijoti turėtų tik tiek kurie nesirūpina savimi, nesvarbu ar senas ar jaunas. Bet tokie žmonės bijoti turėtų ir paprasto gripo.

Tu jau back-trackini. Pamatei, kad neturi jokių realių argumentų ar šaltinių pagrįsti savo nuomone apie skiepą ir dabar vaidini auka, suki tema į pozityvumą-negatyvumą, "darykit ką jūs norit" ir pnš. Tokia pasyvi agresija tik parodo, kad realiai visiškai nesidomėjai koronavirusu ir vakcina, jokios literatūros neskaitei, o tiesiog perši savo nuomonę, patirtį, kuri visumoj nieko nereiškia. Buvo malonu pabendrauti, tikiuosi ateisi į protą artimiausiu metu. Sėkmės, daugiau neatrašysiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, the.rsrytis parašė:

O tai, kad E433 prirašytas prie kiekvienų ledų sudėties, tai dzin?

Nesvarbu, kad E433 yra gripo skiepuose? Kad yra skiepuose nuo hepatito B? Kad yra skiepuose nuo meningokoko?

O ir apskritai turbūt net nežinai E433 naudos skiepuose, svarbu įsikąsti kuo stipresnį žodį kaip "destrukcija".

 

Ai dar kažkada buvo skandalas dėl E621, kokią žalą daro jis, bet juk dzin, toliau čipsus bei perdirbtas dešreles kapojam.

Tai aš tik vieną pavyzdį daviau, juk sudėtyje ir daugiau yra medžiagų. Gal net nepasiskiepijęs rašinėji čia.

Redaguota , nario Deimis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Deimis parašė:

Tai aš tik vieną pavyzdį daviau, juk sudėtyje ir daugiau yra medžiagų.

o tu bent jau zinai kas yra tie E? E{Kodas} yra tiesiog cheminiu junginiu replacementas, kuriuos deda i maista, kad lengviau butu atpazinti. Pvz. E101 yra Vitaminas B. O tavo pavyzdys E433, naudojamas vitaminuose, raugintuose agurkuose... O ne, vitaminai turi E!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, B2RH42 C3DF3 parašė:

Tau pirmam reikėtų pateikti šaltinius savo žodžių ir tik tada prašyti pas mane.  

Gerai "draugai" išeinu aš iš čia, žaiskite vieni. Galime čia bandyti diskutuoti valandų valandas, bet tame prasmės nebus jokios. Man to nereikia, tikriausiai ir jums ne. 

p.s temos kūrėjas turėtų gauti baną už tai, kad kuria temas kurios akivaizdžiai "priešina" forumo narius :))))))))))

Deja teks atrašyti, kadangi vargšelis įsižeidė. Prašom, keli šaltiniai, manau angliškai skaityti moki (šaltiniai fact-checkinti arba mokslinė literatūra):

Apie viruso plitimą po vakcinacijos: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/variants/delta-variant.html

Apie šilumos poveikį virusui: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2352771421000112?via%3Dihub#!

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, B2RH42 C3DF3 parašė:

Vakcina stiprina vartotojo imunitetą ir padaro jį "draugiškesnį" šiam virusui, o ne silpnina virusą. Ar aš susileisiu vakciną ar prasirksiu virusu rezultatas bus tas pats. Ir tai ne mano nuomonė, o informacija iš platintojų. Tad vaidinti išminčiaus nedėrėtų.

Deja, prasirgus ar pasiskiepijus, rezultatas nebus tas pats. Skiepas imunitetui suteikia gal 100 kartų daugiau antikūnių nei paprastas persirgimas.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), aumaideiz parašė:

Nežinau jau kelinta kart tokį patį komentarą skaitau su lygiai tokia pačia nuomone. Visų pirma, tokie žmonės kaip tu žinai tik savo teises, o pareigas ignoruoji. Dalykai kaip besimptomis sirgimas, didėjantis užkrėtimu kiekis viešoje erdvėje sumažinamas tik ribojimais, vakcinacija, tačiau jeigu tau nusispjaut į kitus, tai ir kitiem nusispjaut į tave, galėsi sėdėt namie. "Esu jaunas, stiprus, naturalūs imunitetas ir t.t.", okey, tai kaip suprantu kai turėsi savo vaikus, neskiepysi jų nuo meningokoko, gripo ir leisi jiems suformuoti savo imunitetą. Aš irgi nesusirgau buvęs be skiepo, aplamai rimtai nesirgau nuo paauglystės, tačiau reikia pagalvoti ir apie kitus, kuriems tokie virusai gali pasibaigti bloguoju. Taigi, jeigu laikai save stipriu, nebijai viruso, tai ir pasiskiepyti gal nebijosi?

Gali pasakyt argumentus kuom vakcinacija ir ribojimai mažina sirgamumą ,jei skiepą gavę žmonės gali daryti visus šiuos dalykus , važiuoti transportu viešuojų , lankytis gydimo įstaigose , lankytis didelėse parduotuvese, nematau tame logikos jei ir vakcinuotas ir nevakcinuotas žmogus vis tiek nešioja virusą. O jei jau kalbant apie kitus tai kaip ir sakiau čia jų reikalas jei bijai susirgti , turi sveikatos sutrikimų tai ir skiepinkis , o kodėl turiu tai daryti aš? neatsakei į klausimą.

prieš 2 valandas(-ų), the.rsrytis parašė:

Stiprus imunitetas? Nejaugi?

Vienas iš lietuvos olimpinės rinktinės sportininkų susirgo covid net būdamas paskiepytas 2 dozėmis. Ir sirgo visai sunkiai, kas lėmė svorio pokyčius ir ilgus gulėjimus lovoje. Turbūt būdamas nesiskiepijęs būtų gulėjęs jau ligoninėj prie aparato, o vakcina padėjo to išvengti. Galvokit ką norit apie tuos savo imunitetus, bet kai kirs delta atmaina, galėsit kukuot skudučiais ligoninėj pro langus.

Mama mano persirgo korona turėjo simptomus aukšta temperatūra, pasiskiepijo patyrė tuos pačius simptomus + berimą, iš dalies patyrė tai du kartus. Visgi be prasmiška su kalbėti šia tema , nes pasakai vieną , jūs kalbat apie kitą , aš suprantu ,kad galiu susirgti, patirti simptomus ,bet čia mano reikalas , čia mano gyvenimas ir mano sveikata, neturėtu tau rūpėt ar aš sirgsiu ar ne, tai visgi kam versti skiepintis per prievarta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), mukaimas parašė:

Labai protingu bandai apsimesti. Tada pagrįsk logiškai, jeigu tai virusas, jis turėtų plisti nepriklausomai nuo oro sąlygų (tai parodo kitos valstybės, kur nuolatinis klimatas kaip Lietuvoje vasarą). Kodėl tada vasarą yra ramu ir pradeda kilti? Nors visi vasarą sėdi baruose, klubuose, prie jūros, kur vasarą didžiausia trintis tarp žmonių?

Ligoninėse didelė dalis sergančiųjų yra pasiskiepyję žmonės, tai kuo tas galimybių pasas, suvaržymai padės?

Pastebėk situaciją dabartinę, kartojasi lygiai taip pat kaip ir praėjusiais metais, pradeda po  truputį visus grūdinti prie žiemą ateinančių karantinų, po truputį skaičiai kyla, po truputį kalba apie raudonąsias zonas, po truputį kalba apie numatomą karantiną.

Pastebėk, kad tai yra labai geras pasipelnymas iš covid, kam prastai, o kam aukso amžius yra. Tai puikiai jaučiasi infliacija, kai spausdina ir dalina pinigus beproto.

Visur pats nusprendi kokį gyvenimo būdą gyveni, tai yra didelis skirtumas. Ar jūs kaip LGBT, tie kurie yra pasiskiepyję, būtinai turi skiepytis ir nesiskiepyje? Koks jūsų reikalas, kas yra pasiskiepyjęs, pats pasiskiepyjai ir džiaukis.

Pritariu jūsų nuomonei, žmonės protestuoja ne dėl skiepų, o dėl priverstinio vakcinavimo. Daugelis mano pažįstamų buvo paskiepyti, nes jiems tai pasakė darbdaviai kad atleis iš darbo neskiepitus nors anksčiau jiems skiepai nerūpėjo. Ir tik trečdalis pažįstamų nėra skiepyti, bet kovoja su teisininkais dėl grįžimo į darbą ir kitą veiklą. Pats neskiepijau ir nežadu to daryti kur nebus, šį vakcina istestuota. Neileis į kavines, kirpyklas, autobusus, parduotuves, sveikatos centrus? Ne bėda visvien kas moka kirpti ar turi savo kirpėja sutvarkys šukuosenas. Maisto atveju nėra jokių problemų, nes šiuolaikinės technologijos pristato maistą į namus. O dėl tarpmiestinių autobusų aš vistiek retai jais naudojuosi, bet tam yra automobilis, elektriniai dviračiai, paspirtukai. Dabar taip pat galiu pasakyti, kad „Galimybės pasas“ neveikia tiek, kiek teko lankytis kavinėse / baruose. Buvau viduje ir lauke keliuose miestuose, visi gražiai įsileidžia, nes nori užsidirbti iš klientų. Tik mąstykite logiškai, kas nenori būti skiepytas prievartos, tikrai nebus. Būtų prievarta  iš namų ištemptu ir paskiepytu, bet, deja, to nebus, nes tai būtų rimtas teisių pažeidimas.

Nesu Antivakseris nei už nei prieš skiepijimą saugokite save ir mylėkite kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Zero Two parašė:

todel, kad esi egoistas, kuris literally katik pasake, kad nusispjaut ant kitu

esi jaunas, turi imuniteta, nereikia skiepytis, bet jei kokia diena susirgtum, kadangi imunitetas stiprus, nejauti dar jokiu simptomu, nueitum i lauka, pro sali uzkrestum kokia mociute ir ji poto del to numirtu, gautusi, kad ji buvo kalta, kad buvo sena ir neturejo imuniteto?

Imkim situacija, kur zmogus dirba parduotuveje, suserga covidu, pats to nezino, visa diena liecia zmoniu prekes, buna prie zmoniu, pereina simtai zmoniu per ji, dienos gale procentas is ju irgi turi covida, o ta mociute kuri irgi nuejo nusipirkt bandeliu po savaites irgi mirsta

 

matai, problema su tokiu mastymu, kur saukia visi, kad "valdzia uzdraus viska ir pazeis musu istatymus", yra ta, kad atejo laikai, kada valdzia turi atlikti bendruomenes pareigas uz pacia bendruomene, nes bendruomene galvoja tik apie savo uzpakali, ir tu katik ta irodei

Taip, o imkim situacija , jei močiutė bijo susirgti ir nėra tikra dėl savo sveikatos ir imuniteto, tai gal jai ir reikia skiepintis? Ir jei vakcinuoti žmonės vistiek gali užkrėsti kitus žmones tai kas tada? Kas pasikeičia? Aš nesu už vakcina nei prieš vakcina, tiesiog pats nežadu skiepintis ir tuo labiau nedaryčiau to prievole, nuo gripo žmonės ir miršta ir esu prarades artimų žmonių nuo gripo, bet kažkodėl nieks neverčia per prievarta juo skiepytis , kas nori tas ir skiepijas kas turi abejonių dėl savo sveikatos.

4 minutes prieš, Saulytis parašė:

Pritariu jūsų nuomonei, žmonės protestuoja ne dėl skiepų, o dėl priverstinio vakcinavimo. Daugelis mano pažįstamų buvo paskiepyti, nes jiems tai pasakė darbdaviai kad atleis iš darbo neskiepitus nors anksčiau jiems skiepai nerūpėjo. Ir tik trečdalis pažįstamų nėra skiepyti, bet kovoja su teisininkais dėl grįžimo į darbą ir kitą veiklą. Pats neskiepijau ir nežadu to daryti kur nebus, šį vakcina istestuota. Neileis į kavines, kirpyklas, autobusus, parduotuves, sveikatos centrus? Ne bėda visvien kas moka kirpti ar turi savo kirpėja sutvarkys šukuosenas. Maisto atveju nėra jokių problemų, nes šiuolaikinės technologijos pristato maistą į namus. O dėl tarpmiestinių autobusų aš vistiek retai jais naudojuosi, bet tam yra automobilis, elektriniai dviračiai, paspirtukai. Dabar taip pat galiu pasakyti, kad „Galimybės pasas“ neveikia tiek, kiek teko lankytis kavinėse / baruose. Buvau viduje ir lauke keliuose miestuose, visi gražiai įsileidžia, nes nori užsidirbti iš klientų. Tik mąstykite logiškai, kas nenori būti skiepytas prievartos, tikrai nebus. Būtų prievarta  iš namų ištemptu ir paskiepytu, bet, deja, to nebus, nes tai būtų rimtas teisių pažeidimas.

Nesu Antivakseris nei už nei prieš skiepijimą saugokite save ir mylėkite kitus.

taip, aš mastau taip pat, man problemų taip pat nėra ,bet pvz panele mokos kolegijoj , aš dirbu vairuoju, kaip dabar jai nesiskiepijus nuvykti į tą kolegija, tai arba turiu eiti iš darbo ir vežioti arba reiškias reikia eiti peškom. juokinga tiesiog kai žmonės palaiko tokia prievole, nors patys yra vakcinuoti ir jaučias 100% saugus tai kam išvis testi kažkokias diskusijas jei esi saugus, rūpinkis savim ir savo šeima ,o ne kitais žmonėmis , aš taip pat nesu prieš vakcina nei už vakcina, esu neutralus. man tik nepatinka šitas spaudimas iš valdžios , dirbu ant individualios veiklos moku kiekvienais metais PSD ir dabar man atims gydimą už tai ,kad aš nenoriu skiepytis, virš visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, OwnaGe parašė:

Gali pasakyt argumentus kuom vakcinacija ir ribojimai mažina sirgamumą ,jei skiepą gavę žmonės gali daryti visus šiuos dalykus , važiuoti transportu viešuojų , lankytis gydimo įstaigose , lankytis didelėse parduotuvese, nematau tame logikos jei ir vakcinuotas ir nevakcinuotas žmogus vis tiek nešioja virusą. O jei jau kalbant apie kitus tai kaip ir sakiau čia jų reikalas jei bijai susirgti , turi sveikatos sutrikimų tai ir skiepinkis , o kodėl turiu tai daryti aš? neatsakei į klausimą.

Mama mano persirgo korona turėjo simptomus aukšta temperatūra, pasiskiepijo patyrė tuos pačius simptomus + berimą, iš dalies patyrė tai du kartus. Visgi be prasmiška su kalbėti šia tema , nes pasakai vieną , jūs kalbat apie kitą , aš suprantu ,kad galiu susirgti, patirti simptomus ,bet čia mano reikalas , čia mano gyvenimas ir mano sveikata, neturėtu tau rūpėt ar aš sirgsiu ar ne, tai visgi kam versti skiepintis per prievarta?

Jei rašytum nepaveiktas emocijų ir būtum skaitęs visą temą tai būtum pastebėjęs, kad atsakiau į tavo klausimą jau prieš tau jį užduodant. Pasikartosiu, vakcina susilpnina viruso plitimą, todėl pasiskiepijęs sumažini riziką užkrėsti kitus. Pridėsiu ir šaltinį, kurį taip pat buvau pateikęs: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/variants/delta-variant.html

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, OwnaGe parašė:

Gali pasakyt argumentus kuom vakcinacija ir ribojimai mažina sirgamumą ,jei skiepą gavę žmonės gali daryti visus šiuos dalykus , važiuoti transportu viešuojų , lankytis gydimo įstaigose , lankytis didelėse parduotuvese, nematau tame logikos jei ir vakcinuotas ir nevakcinuotas žmogus vis tiek nešioja virusą. O jei jau kalbant apie kitus tai kaip ir sakiau čia jų reikalas jei bijai susirgti , turi sveikatos sutrikimų tai ir skiepinkis , o kodėl turiu tai daryti aš? neatsakei į klausimą.

Mama mano persirgo korona turėjo simptomus aukšta temperatūra, pasiskiepijo patyrė tuos pačius simptomus + berimą, iš dalies patyrė tai du kartus. Visgi be prasmiška su kalbėti šia tema , nes pasakai vieną , jūs kalbat apie kitą , aš suprantu ,kad galiu susirgti, patirti simptomus ,bet čia mano reikalas , čia mano gyvenimas ir mano sveikata, neturėtu tau rūpėt ar aš sirgsiu ar ne, tai visgi kam versti skiepintis per prievarta?

Patyrė simptomus, nes organizmas pradėjo gaminti antikūnius. Skirtumas tas, kad po persirgimo antikūniai išlieka daug trumpiau ir jie nėra tokie atsparūs atmainoms, kuomet skiepas sukuria daug didesnį atsparumą atmainoms.

 

Tavo gyvenimas, tavo sveikata, o kaip kiti? Dėl to, kad tu atsigulsi į ligoninę, atsiguls dar N tokių kaip tu, o eilėj už tavęs bus dar Y, kurie laukia savo vietos nors jie norėjo skiepytis, bet negalėjo. O tu užėmei jo vietą, nors galėjai skiepytis. Gal pradėkim kalbėt apie atsakomybę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Zero Two parašė:

o tu bent jau zinai kas yra tie E? E{Kodas} yra tiesiog cheminiu junginiu replacementas, kuriuos deda i maista, kad lengviau butu atpazinti. Pvz. E101 yra Vitaminas B. O tavo pavyzdys E433, naudojamas vitaminuose, raugintuose agurkuose... O ne, vitaminai turi E!!!

Kodėl niekas nenori prisiimti atsakomybės už tą marmalą suleistą? Nes niekas nėra tikras, kad viskas bus gerai, nes tai yra eksperimentinė vakcina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deimis parašė:

Kodėl niekas nenori prisiimti atsakomybės už tą marmalą suleistą? Nes niekas nėra tikras, kad viskas bus gerai, nes tai yra eksperimentinė vakcina.

:D Ji nėra eksperimentinė, praėjo visas fazes tyrimų pagal europinius standartus, kodėl ji greičiau buvo sukurta yra paaiškinta temoje.
O jūs vis tiek tą patį šūdą šnekat: vakcina eksperimentinė, nežinot kas bus po kažkiek metų, kaip taip greitai sukūrė ir dar keletas nesąmoningų argumentų, kurie jau visi yra paneigti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Deimis parašė:

Kodėl niekas nenori prisiimti atsakomybės už tą marmalą suleistą? Nes niekas nėra tikras, kad viskas bus gerai, nes tai yra eksperimentinė vakcina.

Marmalą? Eksperimentinė? Vakciną kūrė beveik 20 metų, apie ką tu vaikeli kalbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, the.rsrytis parašė:

Marmalą? Eksperimentinė? Vakciną kūrė beveik 20 metų, apie ką tu vaikeli kalbi.

Iskur 20 tokius skaičius trauki matosi jus viską skeptiškai, kritikuojate, kas jums nepatinka, pvz vienas iš tokių temų svetainės dizaino kūrėjo darbai. Tai dabar ir jūs rašote mela apie vakcinas. Jie pradėjo gamybą, kai atsirado virusas. Kuriame jusu teiginyje proto bokšte vakcina kūrė 20 metų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Saulytis parašė:

Iskur 20 tokius skaičius trauki matosi jus viską skeptiškai, kritikuojate, kas jums nepatinka, pvz vienas iš tokių temų svetainės dizaino kūrėjo darbai. Tai dabar ir jūs rašote mela apie vakcinas. Jie pradėjo gamybą, kai atsirado virusas. Kuriame jusu teiginyje proto bokšte vakcina kūrė 20 metų?

Ne taip parašė, koronavirusas tyrinėjamas 20 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...