Peršokti į turinį

B2RH42 C3DF3

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  84 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie B2RH42 C3DF3

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. https://digitalseptember.com/ 100 tašku kuponai mažiausiomis rinkos kainomis. Atsiskaitymas saugiai ir greitai per PayPal sistemą arba kreditines korteles. Parduotuvė pilnai patvirtinta ir reklamuojama pačioje FILMAI.IN svetainėje - https://www.filmai.in/taskai.html
 2. B2RH42 C3DF3

  Klausimas susijęs su mokslais

  Biologija, chemija, lietuvių kalba/literatūra, matematika. Susikurk tvirtus pagrindus šiose veiklose ir medicinos studijos ir visas kelias bus pakankamai stabilus ir nesudėtingas. Ir žinoma į tai bus atsižvelgta studijuojant.
 3. Galiu parduoti du 100tšk. kuponus po 5 eur. paskutinius turiu ir nežadu greitu metu prekiauti daugiau tai reikia išsiparduoti..

  1. B2RH42 C3DF3

   B2RH42 C3DF3

   Kaip suprasti tai ? Tai reikia ar nelabai ?

  2. SixR

   SixR

   Reikia, paimsiu abu. 

  3. B2RH42 C3DF3

   B2RH42 C3DF3

   Tai štai nuoroda - https://digitalseptember.com/ , viskas paprasta ir greita per paypal

 4. B2RH42 C3DF3

  perku |PERKU| Filmai.in taškus

  https://digitalseptember.com/ - liko du kuponai po 100tšk. kaina 6 eur. atsiskaitymas paypal.
 5. Turiu parduoti užsilikusius kelis kuponus žemesnia nei rinkos kaina. Kupono įsigijimas automatizuotas per parduotuvę ir trunka vos minutę. Atsiskaitymas per paypal arba kreditines. Parduotuvė - https://digitalseptember.com/
 6. Nei tu čia buvai nei čia tavęs reikėjo, teisėju nori būti ? Ieškojau raktų didesniais kiekiais kaip, kad ir parašyta, tai tikriausiai logiškai mąstant ne tam, kad žaisti su tais visais raktais, o tam, kad juos parduoti.. nemanai ? Nebūkite ar jau bent pasistenkite nebūti tokiais prielipomis iš teisingumo komandos. Ir išmokite priimti kitokias galbūt ir neigemas nuomones. Nors gerai pagalvojus..... tikriausiai tai mano klaida ne jūsų... kad aš apskritai komentuoju šiame forume... ir čia lankausi..
 7. Geimeriai įsižeidė... 🤧 Neaiškink ką man daryti ir kaip komentuoti, geriau eik savo nuke duke projektus kurti
 8. Esu rimtas be patirties, nelabai nusimanau žaidimuose, bet už 3.5k eur per mėnesį galiu tapti jūsų komandos nariu. 3.5k čia ne apie žaidimo pinigus kalbu. Nelabai suprantu... kuriat čia tuos žaidimų serverius kas savaitę, ir kas iš to ? Geriau sukurkite kokię undergraudinę narkotikų parduotuvę ar dar kažką.. Dabar žaidžiat žaidimus žaidime..
 9. B2RH42 C3DF3

  Nepilnamečio investavimas į kriptovaliutas

  Žinoma pradėti gali dabar, bet pradėjimas nereiškia crypto valiutų pirkimo, tai turėtų būti informacijos ieškojimo ir įsisavinimo laikotarpis. Junkis prie viešų grupių, rekomenduoju - https://t.me/cryptomenulis , domėkis, rink informaciją ir turėdamas 18 būsi pasirengęs investuoti. Traukinys nepabėgs, kaip tik dabartinis laikotarpis nelabai tinkamas investavimui, nes tikriausiai ateinantys mėnesiai bus nuostolingi visai rinkai.
 10. Nupirkčiau seną Stripe.com paskyrą.
 11. B2RH42 C3DF3

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Visiškai su tuo sutinku, svarbiausi veikėjai visuomet būna viso veiksmo šešėlyje ir tik manipuliuoja viešaja erdve. Derėtų pabrėsti, kad avimis reikėtų laikyti tiek vienos tiek kitos pusės garsiausiai rėkenčius atstovus, nei vieni nei kiti nepajėgūs susigaudyti kas vyksta ir tik nesamoningai "kovoja" už jiems tuo metu "saugiausias" pozicijas. Kaip ir minėjau anksčiau, šioje cituacijoje yra svarbiausia net ne ši situacija, o kas už jos stovi ir kas su tuo ateina. Tik tai jau platesni dalykai ir apskritai labai mažam procentui suprantami.
 12. B2RH42 C3DF3

  Naršyklės pozicijos fiksavimas

  Galbūt netinkamai suformulavau klausimą, "Išjungus" ir "Ijungus" įrenginį.
 13. Ar yra kokie nustatymai ar kažkas tokio, kad tarkim užfiksuoti veiklą naršyklėje, visus langus ir t.t. Kad perjiungus įrenginį nereikėtų visko vėl sujunginėti, o pakaktų tik paspausti kąžką ir užfiksuota pozicija atsirastų savaime. Tikiuosi supratote ko man reikia. Iš tikro būtų gerai ne tik naršyklės, bet ir viso kompiuterio veiklą išsaugoti.
 14. B2RH42 C3DF3

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Kur ? Jūsų RPG serveryje ? ar kaip tai vadinasi..
×
×
 • Sukurti naują...