Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


rxooq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš, pasiskiepijau prieš pora mėnesių, tai po skiepų nieko nebuvo, bet po antro skiepo susirgau, 39.6 temperatūros buvo savaitę laiko, tada pasveikau, tada po savaitės vėl susirgau, žodžiu nuo koronos gal apsaugo, bet imunitetas tada suprastėjo man nuo peršalimo, gripo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskiepijau ir rekomenduoju kitiems, nei po pirmo nei po antro skiepo jokių simptomų nebuvo. Tikrinkit informaciją ką skaitot jeigu nuomonė kitokia, žiūrėkit šaltinius, nes būtent todėl dabar visuomenė ir yra suskaldyta. Statistiškai kalbama, kad šiuo metu socialiniuose tinkluose melaginga informacija sklinda 10x greičiau nei teisinga, tad darykit išvadas.

 

26 minutes prieš, Ark'xes parašė:

Pasiskiepijau Pfizer gegužės pabaigoj, kai tik leido mano amžiaus grupei. Toj vietoj kur įdūrė jausmas lyg po treniruotės intensyvios būčiau, kas realiai yra niekis, palyginus su nauda (aišku kiekvienas žmogus reaguoja į tai skirtingai).

Įdomumo dėlei, pasižvalgykit savo aplinkoj  kokį išsilavinimą ar profesijas turi paskiepyti ir nepaskiepyti žmonės. (neradau LT covid19 paskiepytų statistikos pagal profesijas :/)
Pas mane aplinkoj dauguma antivax'ų ne daugiau nei su vidurinių išsilavinimu, statybininkai ir panašaus plauko darbuotojai.

Pagrindiniai antivaxer'ių argumentai:

1. Vistiek suserga, kam skiepytis?
Nuo pat pradžios buvo sakyta procentais kiek apsaugo, nė viena nebuvo minėta kaip 100% apsauga.
Beje, skiepas skirtas palengvinti ligos simptomams.


2. Kitas vakcinas dešimtmečiais kūrė, o čia pyst per metus.
Tam buvo skirtas didžiulis finansavimas. Kad suprastum, dideli pinigai = greitesni rezultatai.

3. Ee, o tai kaip mano žmogaus teisės?
O kur pareigos saugoti aplinkinius? Kas jei nuo tavęs užsikrėtęs tas žmogus mirs (ai pala, juk žmonės nuo COVIDo nemiršta, čia tik gripas...).

4. Tai jeigu pasiskiepijai, ko tu bijai nepasiskiepijusių?
Bijom jog antivaxai užgrūs visą sveikatos sistemą, o mums prireikus rimtesnės pagalbos nebus kas jos suteiks

5. Bet tai va žiūrėk (ištraukia kažką iš facebook), pažiūrėk ką apie tuos skiepus šneka.
Kai paklausi kas čia per žmogus, kokia specialybė, iš kur tą informaciją traukia, tada ir baigiasi visos žinios, tu tik patikėk ką jis šneka. Na, o smagiausia kai ištraukia Celofanus, Lobovus, rusišką turinį ar tiesiog lietuvišką vertimą ant video viršaus užmestą kur bet kas, bet ką galėjo sugalvot.

Ir dar, ir dar... ko tik jie nesugalvoja.

Dar priedu, matau klaidžioja dažnai šitas dokumentas https://pace.coe.int/en/files/29004/html kur antivaxer'ių teigimu valdžia negali taikyti tokių suvaržymų. Noriu Jums pranešti blogą žinią, jog gali ir šitas dokumentas neturi jokios įstatyminės galios (tame pačiame puslapyje parašyta https://pace.coe.int/en/pages/powers - "Though it has no power to pass binding laws, PACE holds a constant dialogue with governments, national parliaments, other international organisations and civil society which "sets the agenda".")

Prašau, antivaxer'iai, pateikit man legit šaltinių apie vakcinų blogį.

Dėkui už šitą, padės šitas tekstas toliau ginčytis su antivaxeriais, ypač paskutinis punktas :D:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavau antrą dozę prieš mėnesį, iš esmės jokių šalutinių poveikių nebuvo, tik mažas skausmas, kur buvo skiepyta, bet judėjimui tai netrukdė. Antivakseriai mane išvis juokina. Mano mama irgi bijojo dėl to skiepo, norėjo, kad ir aš skiepytis neeičiau, nes tipo paskui temperatūra pakyla ir t.t. Nu bet va, nuėjau ir vis dar gyvas, ją kaip ir irgi įkalbinau nueiti :D. Suprantu šalutinių poveikių baimę, bet daugelis matyt tiksliai net nepasidomi kokios komplikacijos gali laukti susirgus COVID. Tai kad vakcinos šalutiniai poveikiai, palyginus su COVID, yra lašas jūroje. Aišku, nesakau, kad niekas šalutinių poveikių neturės, turiu ne vieną pažįstamą, kuriam buvo vienas ar kitoks šalutinis poveikis po vakcinos, bet praėjus kelioms dienoms, vaikšto kaip nieko nebūta.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Zero Two parašė:

labai idomi tema, is jos galima pamatyti, kurie zmones mastantys ir kurie ne. Visiskai nera priezasties nesiskiepyti, tie, kurie nesiskiepija ir nesaugo kitu, susimastys tik tada kai kazkas ju artimoje aplinkoje pasigaus covida ir numirs

O tu supranti , kad pasiskiepijas turi sansa labiau delta atmaina pasigaut? Beto kodel sveikas zmogus turi skiepitis jei jis yra sveikas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, namasas parašė:

O tu supranti , kad pasiskiepijas turi sansa labiau delta atmaina pasigaut? Beto kodel sveikas zmogus turi skiepitis jei jis yra sveikas? 

Įmesk šaltinį ar čia iš lempos varai?
O tai jog esi sveikas reiškia, kad nepasigausi ligos, *Myliu SuperGames.lt*... Pavargau nuo durnų žmonių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, namasas parašė:

O tu supranti , kad pasiskiepijas turi sansa labiau delta atmaina pasigaut? Beto kodel sveikas zmogus turi skiepitis jei jis yra sveikas? 

Norėčiau pasižiūrėti, kur ištraukei tokį faktą, kad delta atmaina gali lengviau pasigauti. O sveikas žmogus turi skiepytis dėl to, kad tokiam išlikti turėtų kuo didesnį šansą, ir dėl jo durnumo nekentėtų kiti. O ir šiaip, kur įrodymai, kad tu sveikas, jeigu kai kurie žmonės net testuotis nenori? Tu gali pasigauti virusą ir neturėti visiškai jokių simptomų, bet užkrėsi kitą ir jam tai gali baigtis blogai.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, darrel. parašė:

Norėčiau pasižiūrėti, kur ištraukei tokį faktą, kad delta atmaina gali lengviau pasigauti. O sveikas žmogus turi skiepytis dėl to, kad tokiam išlikti turėtų kuo didesnį šansą, ir dėl jo durnumo nekentėtų kiti. O ir šiaip, kur įrodymai, kad tu sveikas, jeigu kai kurie žmonės net testuotis nenori? Tu gali pasigauti virusą ir neturėti visiškai jokių simptomų, bet užkrėsi kitą ir jam tai gali baigtis blogai.

Tai jeigu as pasiskiepinu kito neuzkresiu? Jeigu sakai, kad del mano durnumo kiti nekentetu, reiskiasi as pasiskiepines nesusirgsiu, tavo traktuojama fakta taip suprantu?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, hackface parašė:

Tai jeigu as pasiskiepinu kito neuzkresiu? Jeigu sakai, kad del mano durnumo kiti nekentetu, reiskiasi as pasiskiepines nesusirgsiu, tavo traktuojama fakta taip suprantu?

 

Na gal neteisingai išsireiškiau, nemeluosiu. Norėjau pasakyti, kad tam nutikti, šansas sumažėja gana stipriai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaitai ir juokas ima :D Nei viena vakcina nebuvo dar tiek daug ištestuota kaip šita paėmus paskiepytus žmones ir pavertus procentais kam kokios komplikacijos buvo, +- pusė pasaulio susiskiepijo, o baisių komplikacijų net 3% pasisikiepijūsių nebuvo.  Supraščiau skiepytų antrą ar trečią dieną, tada jo gali abejot nieko nesakau. Tai toks patarimas iš mano pusės neklausykit pencininkių močiūčių kurios galvoja kad pasiskiepijus pradės girdėt Bill'o Gate'so balsą per 5g čipą. Toliau šnekat apie tai kad susergama pasiskiepyjus, parodykit vakcina kuri pilnai apsaugo nuo ligos? Tokios nėra, visos vakcinos apsaugo tik nuo ligos komplikacijų, o ne pačio susirgimo. Gero vakaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ark'xes parašė:

Pasiskiepijau Pfizer gegužės pabaigoj, kai tik leido mano amžiaus grupei. Toj vietoj kur įdūrė jausmas lyg po treniruotės intensyvios būčiau, kas realiai yra niekis, palyginus su nauda (aišku kiekvienas žmogus reaguoja į tai skirtingai).

Įdomumo dėlei, pasižvalgykit savo aplinkoj  kokį išsilavinimą ar profesijas turi paskiepyti ir nepaskiepyti žmonės. (neradau LT covid19 paskiepytų statistikos pagal profesijas :/)
Pas mane aplinkoj dauguma antivax'ų ne daugiau nei su vidurinių išsilavinimu, statybininkai ir panašaus plauko darbuotojai.

Pagrindiniai antivaxer'ių argumentai:

1. Vistiek suserga, kam skiepytis?
Nuo pat pradžios buvo sakyta procentais kiek apsaugo, nė viena nebuvo minėta kaip 100% apsauga.
Beje, skiepas skirtas palengvinti ligos simptomams.


2. Kitas vakcinas dešimtmečiais kūrė, o čia pyst per metus.
Tam buvo skirtas didžiulis finansavimas. Kad suprastum, dideli pinigai = greitesni rezultatai.

3. Ee, o tai kaip mano žmogaus teisės?
O kur pareigos saugoti aplinkinius? Kas jei nuo tavęs užsikrėtęs tas žmogus mirs (ai pala, juk žmonės nuo COVIDo nemiršta, čia tik gripas...).

4. Tai jeigu pasiskiepijai, ko tu bijai nepasiskiepijusių?
Bijom jog antivaxai užgrūs visą sveikatos sistemą, o mums prireikus rimtesnės pagalbos nebus kas jos suteiks

5. Bet tai va žiūrėk (ištraukia kažką iš facebook), pažiūrėk ką apie tuos skiepus šneka.
Kai paklausi kas čia per žmogus, kokia specialybė, iš kur tą informaciją traukia, tada ir baigiasi visos žinios, tu tik patikėk ką jis šneka. Na, o smagiausia kai ištraukia Celofanus, Lobovus, rusišką turinį ar tiesiog lietuvišką vertimą ant video viršaus užmestą kur bet kas, bet ką galėjo sugalvot.

Ir dar, ir dar... ko tik jie nesugalvoja.

Dar priedu, matau klaidžioja dažnai šitas dokumentas https://pace.coe.int/en/files/29004/html kur antivaxer'ių teigimu valdžia negali taikyti tokių suvaržymų. Noriu Jums pranešti blogą žinią, jog gali ir šitas dokumentas neturi jokios įstatyminės galios (tame pačiame puslapyje parašyta https://pace.coe.int/en/pages/powers - "Though it has no power to pass binding laws, PACE holds a constant dialogue with governments, national parliaments, other international organisations and civil society which "sets the agenda".")

Prašau, antivaxer'iai, pateikit man legit šaltinių apie vakcinų blogį.

Pagal tavo supratimą visi kas pasiskiepijo yra protingi ir tie kas nesiskiepija yra neprotingi. Geras labai argumentas. Tu kritikuoji antivaxerius, bet pats nepateiki jokios analizės apie rizikas išvis nepradėsiu. Tie kurie skiepijasi ar jiems rūpi ką jie susileidžia? Kritinis mąstymas yra gera žmogaus savybė jei skiepijasi dėl to nes kažkokia Lietuvos žvaigždė pasiskiepijo, čia tik argumentas ir jame tikrai yra tiesos. Esu prieš skiepus ne dėl to, kad antivaxeris, bet dėl to nes antivaxeriai, bent kažką daro ar tiria. O jūs pasiskiepije tik kritikuojat juos nes kito kelio nematot. Sakai daug pinigų buvo sukišta ir greitai išrado? Va čia ir tu klysti nes nežinai kaip pinigai atsiranda. Neesu joks teoretikas, bet prieš kažką darant/rašant siūlau vadovautis kritiniu mąstymų. Kaip ir žmogus viršuj minėjo nesiskiepija kol nėra garantijos. Beje jei tu mirsi nuo vakcinos ar nuo covid abėjais atvėjais valstybė už tai neatsako, o tai reiškia jog jiems tikrai nėra labai svarbu.

prieš 2 valandas(-ų), Ark'xes parašė:

Įmesk šaltinį ar čia iš lempos varai?
O tai jog esi sveikas reiškia, kad nepasigausi ligos, *Myliu SuperGames.lt*... Pavargau nuo durnų žmonių...

Kad jau prakalbom apie durnus žmones kaip manai ar egzistuoja protingi "antivaxeriai" ?

Redaguota , nario Lugis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Lugis parašė:

Pagal tavo supratimą visi kas pasiskiepijo yra protingi ir tie kas nesiskiepija yra neprotingi. Geras labai argumentas. Tu kritikuoji antivaxerius, bet pats nepateiki jokios analizės apie rizikas išvis nepradėsiu. Tie kurie skiepijasi ar jiems rūpi ką jie susileidžia? Kritinis mąstymas yra gera žmogaus savybė jei skiepijasi dėl to nes kažkokia Lietuvos žvaigždė pasiskiepijo, čia tik argumentas ir jame tikrai yra tiesos. Esu prieš skiepus ne dėl to, kad antivaxeris, bet dėl to nes antivaxeriai, bent kažką daro ar tiria. O jūs pasiskiepije tik kritikuojat juos nes kito kelio nematot. Sakai daug pinigų buvo sukišta ir greitai išrado? Va čia ir tu klysti nes nežinai kaip pinigai atsiranda. Neesu joks teoretikas, bet prieš kažką darant/rašant siūlau vadovautis kritiniu mąstymų. Kaip ir žmogus viršuj minėjo nesiskiepija kol nėra garantijos. Beje jei tu mirsi nuo vakcinos ar nuo covid abėjais atvėjais valstybė už tai neatsako, o tai reiškia jog jiems tikrai nėra labai svarbu.

Kad jau prakalbom apie durnus žmones kaip manai ar egzistuoja protingi "antivaxeriai" ?

Antivaxeriai tiria? :D Daugelis jų „tyrimų“ yra based bobučių kalbomis arba ką fake naujienų puslapis facebooke pasakė. Arba randa kokį vieną straipsnį jų naudai ir jį visiem kiša, kaip pvz. pora žmonių mirusių nuo vakcinų, bet niekam nesvarbu, kad miršta tūkstančiai nuo pačio COVID.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Antivaxeriai tiria? :D Daugelis jų „tyrimų“ yra based bobučių kalbomis arba ką fake naujienų puslapis facebooke pasakė. Arba randa kokį vieną straipsnį jų naudai ir jį visiem kiša, kaip pvz. pora žmonių mirusių nuo vakcinų, bet niekam nesvarbu, kad miršta tūkstančiai nuo pačio COVID.

Tai tu nežiūrėk tų kurie šūdus šneka ir nebus tokios nuomonės, atsirink. Jei randa tiesos ir rašo, o kas su tuom yra blogai? Aišku būna visokių "tiesų", bet todėl ir reikia domėtis ir atsirinkti, o ne visus iš eilės išmesti į šiukšlinę. Čia kažkas minėjo jog visi antivaxeriai yra "*Myliu SuperGames.lt*", bet kitą žmogu taip vadinti ar yra normalu? Kažkas lygina žmonių IQ pagal darbus, tikrai graudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Lugis parašė:

Tai tu nežiūrėk tų kurie šūdus šneka ir nebus tokios nuomonės, atsirink. Jei randa tiesos ir rašo, o kas su tuom yra blogai? Aišku būna visokių "tiesų", bet todėl ir reikia domėtis ir atsirinkti, o ne visus iš eilės išmesti į šiukšlinę. Čia kažkas minėjo jog visi antivaxeriai yra "*Myliu SuperGames.lt*", bet kitą žmogu taip vadinti ar yra normalu? Kažkas lygina žmonių IQ pagal darbus, tikrai graudu.

Dar nei vieno normalaus antivaxerio, deja, neteko matyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Dar nei vieno normalaus antivaxerio, deja, neteko matyti :)

Koks jau skirtumas, jei ir pakeistum savo nuomone galvoji ir kiti pakeistu tuo labiau tie kurie jau pasiskiepijo? Čia dabar man labai panšu į BMW vs AUDI :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Diskusija be galo, kaip ir rašiau kol neatsakys vyriausybė už vakcinas tol nesiskiepysiu, esu persirgęs, gyvenu su drauge kontaktas kaip ir aišku buvo, aš sirgau, jai išvis nieko, lieko prie savo nuomonės kad covid yra tiesiog natūrali atranka, tiesiog šiuo metu kiršinama tauta dėl tų skiepų, bet kas svarbiausia kaikurie žmonės apsiriboja ties savo nuomonėmis, žinoma nėra ko čia peikti tų vadinamų antivaxerių, nes žmogus kuris išreiškia savo neigiamą nuomone yra skaitomas antivaxeriu. Nesakau galbūt yra ir tų žmonių kurie yra pilnai šališki tokiam dalykui, bet yra ir tų kurie tiesiog gilinasi ir laukia, viskam yra laikas gerbiamieji, nors gyvename Lietuvoje ir žinome kokie lietuviai yra, bet būkite biedni ir tolerantiški abiem pusėm, gi visame pasaulyje vyksta tos pačios diskusijos dėl skiepų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...