Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


rxooq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Visi kurie cia loja kad as tikrai nesiskiepysiu, sito brudo neimsiu ir panasiai jus *Myliu SuperGames.lt* kosmonautai esat visiski dirbantys maximoj uz minimuma. Nesuprantu kodel Lietuvoje yra toks isprusimo atotrukis milziniskas, nes dabartinej situacijoj antivaxeriai ir normalus zmones kurie neina prie seimo ir nestovi nes neturi ka veikt :D Zodziu visiem Jum antivaxeriai turiu klausima, Jus patys sirgot? Ne jus ten girdejot kad onutes brolis pusbrolis ar patevis, bet asmeniskai patys Jus sirgot? As sirgau, ir ne taip kad tiesiog persalimas o su visais "pribumbasais" 2 savaites skoniu ir kvapu nebuvo, 5 dienas lavonas, kur prisiverst i tualeta reikia prisiverst nueit ir praejo 2 menesiai vis dar jauciasi pasekmes, bet vistiek skiepysiuos nes niekas neisvegs to nebent i bunkeri antivaxeriai uzsidarysit. Gerai, tarkim peikiat ta vakcina kad cia nezinia kas, *Myliu SuperGames.lt* jus maximoj purksta mesa perkat, purkstus obuolius, steroidinius pomidorus valgot, tai *Myliu SuperGames.lt* nevalgygit nes neaisku ka valgot :DDDDD

 

 

Ne per stipriai isireiski sakydamas, kad visi maximoi dirba? Tau gal banko sask irasa atsiust? Nedirbu as maximoi ir toli grazu nedirbu Lietuvos imonei ir prie viso sito, prie ko cia darbas ir vakcinos? O gal vakcina vapse suede tavo ir taip suesta galva?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, hackface parašė:

Ne per stipriai isireiski sakydamas, kad visi maximoi dirba? Tau gal banko sask irasa atsiust? Nedirbu as maximoi ir toli grazu nedirbu Lietuvos imonei ir prie viso sito, prie ko cia darbas ir vakcinos? O gal vakcina vapse suede tavo ir taip suesta galva?

Todėl jog darbas stipriai koreliuoja su išsilavinimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Berašant pranešimą mistiškai persikrovė puslapis,nes kažkas parašė naują atsakymą ir mano visa ilga litanija dingo.. thanks supergames... Pabandysiu iš naujo ,tik aišku taip gerai jau nesigaus. Taigi ar aš už skiepus? Nei už ne prieš,tai turėtų būti kiekvieno žmogaus asmeninis apsisprendimas. Pats asmeniškai covid persirgau 2020 metų kovo mėn, ir neslėpsiu eiga buvo sunki , per savo 32 gyvenimo metus nesu dar taip sunkiai sirgęs,galvojau jau batai. Liekamųjų reiškinių taip pat liko keli ,ir juos gydausi iki šiol.Po persirgimo kai atsirado skiepai norėjau ilgiau paanalizuoti ką mums siūlo ,ir daugiau nei metus testavausi kas 10 dienų. Pasidomėjus skiepų atsiradimu ,paaiškėjo ,kad tie patys mrna skiepai nėra naujovė, su jais dirbama jau virš 50 metų ,todėl metų terminas sukurti jiems yra pilnai logiškas jie į jau atidirba ir bandytą formulę įdėjo spyglį baltymą ir tiek ,čia pats bandymas ilgiau užtruko nei skiepų kūrimas. Kiti skiepai kurie kurti sena metodika kaip aztrazeneca ar johnson yra adeno virusai kurie žinomo nuo senovės į kuriuos taip pat tiesiog įkišo spyglį baltymą, tad nieko  stebuklingo ir neįmanomo atlikti per metus jie nepadarė. Esmė, kad mūsų imūninė sistema baisiai gudri ,ir jei įdėti tik spyglį baltymą , sistema jį sunaikintu dar jam veikti nespėjus ,todėl jie ieško kaip apeiti ją ir daro visokias integracijas į virusus.Toliau prasidėjo skiepijimas darbe (+- 100 darbuotojų) ir ką aš pastebėjau ,kad tik 2 iš maždaug 60 skiepytu pfizer vakcina turėjo šalutinius poveikius panašius į anafilaktinio šoko (patinusios akys ,galūnės,temperatūra,apsunkintas kvėpavimas) kiti nejautė nieko išskyrus rankos skausmą. Tie kas skiepijosi astrazeneca turėjo rimtų simptomų ir iš lovos ilgai nepakildavo ,ir sakė ,kad dvi dienos išbrauktos iš gyvenimo. Tie kas skiepijosi moderna ,jų buvo gana nedaug , išvis neturėjo jokių šalutinių poveikių. Pats  esu jau paskiepytas ir taip pat apart nedidelio galvos skausmo ir rankos skausmo ant kurios negalėjau miegoti dvi dienas nieko nepajutau , skiepijausi pfizer vakcina. Kodėl nusprendžiau pasiskiepyti? Ilgą laiką dariausi testus ir kadangi buvau persirgęs nenorėjau erzinti savo organizmo tuom ką jis jau sunaikino,kad nesukelti citokinų audros ir linksmu pasekmių sau. Per tą laiką darbe buvo ne vienas židinys,kai žmonės net kurie sedėjo šalia manęs užsikretė,o aš ne,kai iškrito visas pirmas aukštas,o aš su jais bendravau ir aš ne, kiekvieną kartą po tokių susidūrimų aš darydavausi antikūnių testą ir jie buvo labai aukšti ,organizmas apart antikūnių turi ir kitus mechanizmus apsisaugoti ,todėl kai jam reikia jis antikūniu prigamina.(laukite 2 dalies supergames neleidžia rašyti ilgų pranešimų)

Paskutinį kartą padarius testą ,paaiškėjo ,kad antikūnių aš nebeturiu,o kadangi dirbu švietimo sistemoje galėjau testuotis ir toliau ,bet dėl šventos ramybės nenorėdamas rizikuoti kitų sveikata,o ir spaudžiamas valdžios,ir nenorėdamas pakartoti tų potyrių kuriuos turėjau,o ir norėdamas vėl kuo greičiau sugrįšti į normalų gyvenimą sąmoningai nusprendžiau, kad gal jau laikas ir pasiskiepijau. Buvau tarp dviejų ugnių, pirma kuri rėkė skiepykis antivakseris kas per nesąmonės,ir kita kuri dabar rėkia ,kam tu pasiskiepijai ,tavo dienos suskaičiuotos. Taip skiepai gali kaip ir kiekvienas vaistas turėti šalutinių poveikių ,ir aš juos mačiau ant žmonių ,o ir kaimynas apie 80 metų diedukas po antros dozės mirė.. Bet tai nereiškia,kad dabar mes visi mirsim ar turėsim šalutinių. Realiai mano asmeniniais pastebėjimais iš darbo ir giminių apie 96 procentai neturėjo jokių simptomų apskritai nuo tų skiepų ,tačiau labiausiai rėkia tie kurie prieš skiepus,todėl visiems ir atrodo kaip baisu kaip baugu,visą laiką iškeliamos tik situacijos kai viskas buvo blogai ,kai atsitiko šalutiniai ar net mirė, bet tokie atvejai suskaičiuojami ant pirštų ,o tie milijonas su truputėliu jau pasiskiepijusiu tyli ,todėl ir išsikreipia bendras vaizdas erdvėje ,kad skiepai baisu ir kentėsit. Jūs galit mirti ir nuo aspirino ar paracetamolio kaip mūsų visų gerai žinomas Bruce Lee.. Toliau tie kurie nieko nemato dažnai rėkia uoj vaikų testavimas čia kankinimas bla bla bla , mačiau aš kaip jūsų tas kankinimas vyksta kiekvieną savaitę puse metų. Vaikai testuojami kaupinių metodu ,kai vienoje partijoje esate 3 ir jei nors vienam teigiamas, tada visi darosi testą iš naujo ,bet jau tyrimų centre. Toliau kaip viskas vyksta? Jiems duodamas nedidelis pagaliukas ir sakoma įkišk kiek pats nori ,kad neskaudėtų ir tada pasuk 5 kartus ,ir jie tą padaro ir dar gauna čiulpinuką už tai išeidami. Kas savaitę jie ėjo be baimės ir streso kaip į atrakciją. Todėl atviroje erdvėje labai daug prieštaringos informacijos ,tie kurie nieko nežino rėkia garsiai tie kurie žino ,tyli.. skaldyk ir valdyk ane? Testai yra nemalonūs tik suaugusiems ,aš kai ėjau paskutinius kartus man grūsdavo be gailesčio ir net buvo paleidę kraują iš nosies , ir man pasipiktinus pasakė tai eik skiepykis ko čia vaikštai testuotis , va tame ir yra problema ,prievarta ,visi iškart įtariai žiūri wtf kodėl verčia kažkas čia negerai aš specialiai nedarysiu to dėl ko verčia ,aišku yra žmonių ir alergišku ar šiaip silpnos sveikatos ,todėl jie patys turi spręsti ,skiepytis jiems ar ne. Prieš skiepą visada rekomenduojama pasidaryti kraujo krešėjimo testą ir bendra kraujo būklę. Asmeniškai žinau nemažai 15 mečių ir vyresnių jaunuolių kurie pasiskiepijo ,paklausos ar buvo kokie šalutiniai? Ne nebuvo.. paklausus kam skiepijaisi? Sako o ką aš žinau vis daro ,ai pasidarysiu ir atsikabins , arba sesė ėjo ir pasiėmė mane ,o tu kaip? Ai man vienodai yra nėra.. jie dalinai net nesuvokia kas ir kaip ir kodėl ,jiems dzin,o vat propagandistai tuom ir naudojasi. Aš esui kategoriškai prieš žmonių skirstymą geresnis blogesnis ir kiršinimą, taip aš manau ,kad šios priemonės (skiepai) turėtų padėti įgauti bandos imunitetą ir suvaldyti pandemiją ir padėti mums grįšti į normalų gyvenimą. Bet aš esu prieš žmonių skaldymą ir filtravimą aš esu prieš tuos kurie bando neapsisprendusius žmonęs tarp dviejų ugnių pastatyti ir net liepia rinktis ,kai kurie net grasina išbraukti iš giminės ar draugų sąrašų jei padarysite vienaip ar kitaip. Žmonės mąstykite savo galva ir nesmerkite tų kurie nenori ar tų kurie pasidarė , tai jų pasirinkimas , švietimu ,o ne loterijom ar prievarta mes pasieksim norimu rezultatu be susiskaldymo ,tik taip ir ne kitaip. Taikos ir supratingumo visiems šiuo įtemptu laikotarpiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi kalbat apie komplikacijas po skiepo sekančiomis dienomis, tačiau ką manot apie komplikacijas po 10, 15 metų? Nesu antivaxeris, nesu už skiepus nei už, nei prieš, pats šia liga jau persirgau, tad galiu patikinti, kad ji tikrai yra :D Tiesiog per daug nesidomėjau nei tuo pačiu covid'u, nei jo vakcinomis, tad ką manote, o gal jau yra ir ištirta, kokios komplikacijos gali kilti po 10, 15 metų? Apšvieskite :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Msa13x parašė:

Visi kalbat apie komplikacijas po skiepo sekančiomis dienomis, tačiau ką manot apie komplikacijas po 10, 15 metų? Nesu antivaxeris, nesu už skiepus nei už, nei prieš, pats šia liga jau persirgau, tad galiu patikinti, kad ji tikrai yra :D Tiesiog per daug nesidomėjau nei tuo pačiu covid'u, nei jo vakcinomis, tad ką manote, o gal jau yra ir ištirta, kokios komplikacijos gali kilti po 10, 15 metų? Apšvieskite :)

Kaip gali būti ištirta kokios bus komplikacijos po 10 metų kai jie dar net nepraėjo ?  tiesingai negali... Bet mano nuomone , šios vakcinos pagamintos jau mums žinomoms technologijom ,kaip kad pvz stabligės skiepas,gavau prieš 15 metų ,jausmas rankoje kaip po covid skiepo ,ir prieš 2 metus prasidūriau koją ,ir vėl gavau pakartojimui ,nes senai buvo , jausmas kaip covid skiepo. Pasėkmės per 15 metų? jokių kaip ir po 2 metų.Jūs nuo vaikystės gavote daug skiepų ,ir ką ? kokios pasėkmės? žinau vaiką kuris 3 metų gavęs skiepą nustojo kalbėti, bet daugiau atveju nežinau. Organizmas natūraliai arba įsimena arba išsivalo,kokios čia gali būti pasėkmės? todėl ir reikia revakcinuotis vieniems po 6 kitiem po 10 mėnesių kai nebelieka atikūnių. Organizmas turi tokia funkciją kas nebenaudojama pašalinti arba nebe taip gerai prisiminti,todėl ir yra kai kurie skiepai kas 10 metų ,kad jam priminti,kad jei ką tu būk pasiruošęs. Nemanu,kad po 15 metų bus kažkokia tai komplikacija ir pasėkmės nuo covid skiepo ,jei jos nepasireiškė per artimiausius mėnesius. Apskritai paėmus mrna vakcinos ,galimai mes visi pasiskiepyje dabar padarėm medicininį proverži ,nes jau dirbama su vakcinom paremtom mrna prieš ligas kurių mums suvaldyti nepavyksta hepatitai,živ,vėžys, ir būtent mrna gali tai padėti išspręsti. Skiepai kaip ir visa medicina garantijų teikti negali,nes organizmai reaguoja skirtingai ir daug gali priklausyti ir kaip tu su savo kūnu elgiesi , nuo įpatybių kurių skiepų kūrėjai negali valdyti, kaip persišaldymai ,kitos ligos, nesveika gyvensena, kuri gali atnešti pasekmių ir paskui visi rėks skiepo pasekmė.

Redaguota , nario Shuravi
klaidos tekste
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • kesh pakeitė pavadinimą į Už skiepus ar prieš?

Susirgo šeimas draugas, aišku buvo jau amžiuje, bet per keletą dienų mirė, ligoninėje net pagelbėti negalėjo.

Pasiskiepinau pirmą dieną kai tik prasidėjo masinė vakcinacija Pfizer. Po pirmo skiepo tik skaudėjo ranką, po antrojo naktį temperatūra buvo, plyšo galva, išgėriau vaistų, pramigau iki pietų ir tiek. Dabar esu labai ramus tiek dėl veiklų ribojimo, tiek dėl pačio sveikatos.

Kad Bilo Gates'o čia viskas vykdoma tikiu, nes dabar turiu atskirą tiesioginę liniją susisiekti su Microsoft supportu nenaudojant jokio išmaniojo įrenginio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tuoj pradės pasakoti, kaip jų draugo draugės tėvo sesers sūnus nuo skiepo mirė.

O kas čia blogo, kad žmonės, sužinoję iš skiepytų, sako tiesą?

Mano atveju, mirčių iš giminaičių nebuvo, tik vienam prireikė greitosios, nes nuvykus į ligoninę ir vis dėlto kažkaip ligoninė nenorėjo kad paskiepytas butu paguldytas, tai buvo savaitgalis. Bet vis tiek žmogus išsikovojo ir atsigulė. Nes jei jis būtų laukęs po savaitgalio, tikriausiai būtų buvę blogai, gal net mirtis. Simptomai pradėjo stipriai dusti.

Tada jis išėjo iš ligoninės ir padėkojo man, kad nepaklausė manęs, dabar sužinojo vakcina nebuvo tinkamai ištirta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Saulytis parašė:

O kas čia blogo, kad žmonės, sužinoję iš skiepytų, sako tiesą?

Mano atveju, mirčių iš giminaičių nebuvo, tik vienam prireikė greitosios, nes nuvykus į ligoninę ir vis dėlto kažkaip ligoninė nenorėjo kad paskiepytas butu paguldytas, tai buvo savaitgalis. Bet vis tiek žmogus išsikovojo ir atsigulė. Nes jei jis būtų laukęs po savaitgalio, tikriausiai būtų buvę blogai, gal net mirtis. Simptomai pradėjo stipriai dusti.

Tada jis išėjo iš ligoninės ir padėkojo man, kad nepaklausė manęs, dabar sužinojo vakcina nebuvo tinkamai ištirta. 

Klausimas kiek tų "istorijų" tikrų. Daugiausiai tai būna "girdėjau, kad mano draugo/pažįstamo..." ir visokie kiti "faktai", kad tik kažkaip isterijas iškelt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Saulytis parašė:

O kas čia blogo, kad žmonės, sužinoję iš skiepytų, sako tiesą?

Mano atveju, mirčių iš giminaičių nebuvo, tik vienam prireikė greitosios, nes nuvykus į ligoninę ir vis dėlto kažkaip ligoninė nenorėjo kad paskiepytas butu paguldytas, tai buvo savaitgalis. Bet vis tiek žmogus išsikovojo ir atsigulė. Nes jei jis būtų laukęs po savaitgalio, tikriausiai būtų buvę blogai, gal net mirtis. Simptomai pradėjo stipriai dusti.

Tada jis išėjo iš ligoninės ir padėkojo man, kad nepaklausė manęs, dabar sužinojo vakcina nebuvo tinkamai ištirta. 

Kaip ir Rytis minėjo, didžioji dalis tu istorijų yra netikros. Pamenu, kažkur žmogus rašė, kad pažįstamas po J&J skiepo gavo širdies smūgį. Mažai tikiu, kad po tokio dalykų nebūtų visiškai jokių straipsnių.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš skiepą aš dirbau bomžu ir rinkau butelius, bei prašiau išmaldos prie maximos, buvau lavonas, dabar pasiskiepijas esu 3 itakingiausias žmogus lietuvoi, vairuoju rolls royce, man priklauso kosčiuškos dvaras, bei valdau samsung kompanija, buk kaip aš, - pasiskiepyk. 

[nixuje dar nepasiskiepijas aš, bet reiks varyt greitu metu]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia gan geras klausimas, visgi visų nuomonė skirtinga. Mano nuomonė tokia, kad nesiskiepysiu.

Kodėl? Visgi šita vakcina nėra ištirta iki pat galo, išranda naują vakciną, po savaitės pradeda jau skiepyt žmones, po to maišo skiepus. Visgi, pačioje pradžioje buvo minėta, kad skiepys tik tai vienu skiepu, tada buvo antras, ir dabar nesenai buvo pradėta šnekėt apie trečią skiepą. Taip įvaro žmonėms baimę ir jie pradeda bijot skiepų, ir neaišku kas ten už jų slypi.

p.s: pats esu nesenai persirgęs, ir suprantu kas per liga :) 

 

Redaguota , nario A1pha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juk galite pažiūrėti statistikas įvairių šalių pvz worldometers ir palyginti koks mirštamumas nuo covid buvo prieš skiepus ir po kai paskiepyta virš 50%, tarkim skaičiau straipsi kaip įspanijoi per kažkiek dienų atrodo per 3 dienas buvo tasta 75k covid užkrėtimų o mirčių 50 tarp kutių 95% nevakcinuoti buvo ir ligonines taip stipriai nesikemša.
Žodžiu mažiau skaitykite fb ir delfi komentarus, ten nuolat visokius š postina. :D
Ai dar toki bendradarbi turių užketėjas antivakseris nuolat aiškino, kad pandemija netikra, skiepai skirti genocidui mirsi po N metų :D o paklausių iš kur tokia info, sako pažiūrėk ką žmonės internete rašo :D

Redaguota , nario pamparam
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), A1pha parašė:

Čia gan geras klausimas, visgi visų nuomonė skirtinga. Mano nuomonė tokia, kad nesiskiepysiu.

Kodėl? Visgi šita vakcina nėra ištirta iki pat galo, išranda naują vakciną, po savaitės pradeda jau skiepyt žmones, po to maišo skiepus. Visgi, pačioje pradžioje buvo minėta, kad skiepys tik tai vienu skiepu, tada buvo antras, ir dabar nesenai buvo pradėta šnekėt apie trečią skiepą. Taip įvaro žmonėms baimę ir jie pradeda bijot skiepų, ir neaišku kas ten už jų slypi.

p.s: pats esu nesenai persirgęs, ir suprantu kas per liga :) 

 

Pfizer iškart pareiškė, kad skiepai bus 2. AZ tas pats, nežinau ką tu skaitai su tokia informacija, mama turbūt pripasakojo.

Skiepys trečiu ir ketvirtu, o bent žinai kodėl? Žinai tokį dalyką kaip "silpstantis atsparumas virusui"? Pasiskaityk.

Bet vistiek geriausias teiginys "vakciną nėra ištirta iki pat galo". Milijardus skyrė, kad išrastų vakciną ir jos išradimo data vėlavo nuo skelbiamos. 2.3 milijardo pasaulyje pasiskiepijusių ir kokių tau dar tyrimų reikia? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...