Msa13x

Narys
 • Pranešimų skaičius

  309
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  385 +Pervesti

Reputacijos taškai

97 Kartais pasakantis ką gero

Apie Msa13x

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 2000.05.09

Susisiekimo būdai

 • Skype
  Paliub0mu13

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

9.581 profilio peržiūros
 1. Msa13x

  Pagalbos dėl matematikos 10kl

  6 uzduotyje ne is oro skaiciu reik rast, o sudarant lygybe
 2. Msa13x

  Pagalbos dėl matematikos 10kl

  Man atrodo čia daugiau tinginystė ir ieškojimas kvailių, kurie padarys viską už tave - „už ačiū“. Negi visos užduotys neaiškios? Trupmenos iš trupmenos nemoki 10 klasėj atimti pirmoje užduotyje? O jei bent kiek mokeisi ir sėdėjai pamokose, tai didžioji dauguma užduočių tikrai nesudėtingos ir nesunkiai įveikiamos. Plius googlej, youtubej pilna pamokų, reikia tik netingėti
 3. Msa13x

  Ieškau žmonių Comptetitive.

  https://steamcommunity.com/id/mecas0513/ Pridekit, kas noresit palost
 4. Msa13x

  Ieškau kas sukoduotu dizainą

  @mariusqw
 5. Msa13x

  Ieškomas rėmėjas cs projektui

  Wgame projektas jau gana ilgą laikotarpį parduotas ir spėjo pereiti per pora rankų, todėl ir šiuo metu dugne, bet grįžo pas projekto įkūrėją Tomą, tai galimai jį atgaivins. Tol kol buvo mano rankose tikrai sklandžiai veikė ir turėjo nuolatinius žaidėjus, juolab serveriai yra gana tvarkingi, trūksta praktiškai tik reklamos, kad vėl atsigautų.
 6. Msa13x

  Ieškomas rėmėjas cs projektui

  Labai padrikos mintys, daug klaidų ir neina net suprasti ką tiksliai nori pasakyti. Komentuoji greičiausiai net nežaidęs nei vienam mano projekte, todėl drįsti teigti, kad projektas nebus sėkmingas be argumentų. Nematau čia jokios bėdos, jeigu žmogus ieško papildomų finansų projekto startui už kuriuos bus atlyginta. (grąža su procentais ar kita) Motyvacijos tikrai netrūksta, o, kad pilna csgo modifikacijos projektų, tai nereiškia, kad nėra pilna ir žaidėjų. Į gerą serverį tikrai visada susirinks ne vienas ir ne du žaidėjai. Daugiau į diskusiją nesivelsiu, ačiū už nuomonę.
 7. Sveiki, manau man prisistatinėti daug nereikia, tie kas žaidžia šį žaidimą mane tikrai turėtų žinoti. (playcounter.eu įkūrėjas, wgame.lt buvęs savininkas) Taigi vėl atsirado noras kažką sukurti žaidėjų labui, suburti kažkokią tai bendruomenę, todėl ieškau rėmėjo ar rėmėjų norinčių prisidėti prie projekto sukūrimo. Šiuo metu į pabaigą ruošiamas forumas (dizainas nėra unikalus kolkas) bei jau yra pilnai optimizuota steamed mix arena, bei public serveris (senasis nonstopcs serveris), kurį planuojama sukurti ir pakeisti kaip jau įprasta csgo modifikacijos serveriu ir startuoti su projektu. Taigi daugiau nei 10 metų egzistuojantis nonstopcs.lt projektas yra mano rankose ir žadama jį atkurti, o viso to labui reikia investicijos. Ieškomas žmogus ar net keli žmonės norintys prie to prisidėti. Garantas, kad projektas bus sėkmingas manau yra mano praeiti buvę projektai. Kreiptis skype: Paliub0mu13 arba discord Msa13x#8087 Taip pat ieškomi steamed administratoriai norintys sukti mixus, kai projektas startuos bei kiti asmenys norintys ir galintys kažką naudingo pasiūlyti projektui. (Šiokia tokia bendruomenė jau yra)
 8. https://prnt.sc/ps8vr9 Pagal šitą matematiką mano paskyra 2,5eur verta, nes beveik 14 metų senumo
 9. Msa13x

  Pirmasis jūsų tr.priemonė (AUTOMOBILIS)

  VW GOLF 4 2001 85kw trauka tikrai gera, ner ka slept
 10. Msa13x

  Klausimas kur invis dingęs

  turiu umbrella swarm +gunxp + ul..
 11. Msa13x

  Ar gali neprileisti prie egzaminų dėl lankomumo ?

  Jei būsi praleidęs daugiau kaip pusę pamokų to dalyko, reiškias būsi neišklausęs to dalyko kurso ir gali neprileisti laikyti to dalyko egzamino ir vesti neigiamą pažymį.
 12. Parduodu Huntsman Knife | Ultraviolet ft 60proc. market kainos. Kreiptis AŽ arba skype: Paliub0mu13

  1. kkz葉.

   kkz葉.

   Skype checkink.

 13. kokiu procentu eina csgo skinai? norint parduoti?

 14. Turiu gerą, šviežiai parašytą 12kl. kalbėjimą įdomia tema. Kaina 10eur. AŽ.

 15. Turiu gerą, šviežiai parašytą 12kl. kalbėjimą. Kaina 10eur. AŽ.