Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsinaujinimas į naujesnį telefoną


ғʜ.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai , greitu metu planuoju atsinaujinti savo senajį telefona (senuka) Samsung Galaxy A50 į kažkokį net nežinau kokį , buvo variantas Xiaomi Poco F3 5G, 128GB, bet daug girdėjau kad taisymas brangus ir ekranas nėra toks kad pamestu nuo labai mažai atstumo žėmės. nieko jam nebūtų. Kaip su Samsung'ais , nes iškarta ekranas jiems pareina iš pažystamų ir pats mačiau kaip dužo nepamenu modelio XIAOMI'o tai iškart ekranas parėjo nuo mažo atstumo žėmės nukritimo. 

Telefono privalūmai: 

  1. Gera kamera(Nes labai mėgstu fotografuoti , žinau sakysit kodėl ne kokia kamera nusipirkti, bet jūk nevisalaik nešiosi tą kamera tai.)
  2. USB Type-C
  3. Didesnis ekranas

Dėkui iš anksto!

P.S Atsiprašau už gramatinės klaidas, per telefoną rašiau. :D 
Dėl ko netinka , Samsung Galaxy A50 tai nuotraukuose per daug pasidaro pikselių kai turėjau 2017m MEIZU M6 tikslesnio modelio nepamenu bet panašus, tikrai jau ne Samsung'as. 16MP kamera vos ne kaip kamera buvo , bet jau toks mažas buvo ir micro usb buvo t.t tai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų telefonų ekranai galimai skils po kritimo ant kietaus paviršiaus, stiklas yra stiklas ir nesvarbu ar tai Xiaomi ar Samsung ar Apple produktas. Nemėtyk telefono, naudok padorų dėklą ir apsauginį stikliuką, jei telefonas dažnai krenta iš rankų.

Kameros tarp vidutinės klasės telefonų panašios, visur dominuoja 48 ar 64 MP sensoriai tad labai kažko stulbinančio nerasi. Pats turiu Poco X3 ir tikrai nesijaučia tų 64 megapikselių, tiesa sakant mano senukas Galaxy S7 su 12 MP sensorium darydavo geresnes RAW nuotraukas, ypač prieblandoje. Aišku jei kalbant apie JPG'us tai naujasis turi pranašuma apdorojant nuotraukas.
Nežinau koks pas tave biudžetas, bet pasižvalgyčiau į senesnius naudotus flagmanus jei nori geresnės kameros savo telefone nebrangiai, pvz.: Galaxy S20 FE ar iPhone 11 manau tikrai rastum už protingą kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Atsinaujinimas į naujesnį telefoną

Dabar daugelio telefonų ekranai yra brangus, nes AMOLED nėra pigus malonumas. Šiaip, pats turiu Xiaomi Mi 8 ir jau kiek kritęs nekarta, bet ekranas bei galas, vis dar sveiki. Aišku, aš turiu ir dėkliuką su tempered glass. Šiaip, būtų gerai, jeigu pasakytum biudžetą, kiek gali išleisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-05-20 00:45, Zero Two parašė:

o koks biudzetas? rekomenduociau Google Pixel 4a 5G

Mhh 500eur +/- Man tik kyla kodėl jį rekomenduoji kuom išsikiria , nes kiek žiūrėjau Youtubėj , kiti giria ten baterija , kamera , kiti iškart ten minusas ant jų dėda. Tai todėl ir klausiu :D 

2021-05-20 00:56, prefis parašė:

Visų telefonų ekranai galimai skils po kritimo ant kietaus paviršiaus, stiklas yra stiklas ir nesvarbu ar tai Xiaomi ar Samsung ar Apple produktas. Nemėtyk telefono, naudok padorų dėklą ir apsauginį stikliuką, jei telefonas dažnai krenta iš rankų.

Kameros tarp vidutinės klasės telefonų panašios, visur dominuoja 48 ar 64 MP sensoriai tad labai kažko stulbinančio nerasi. Pats turiu Poco X3 ir tikrai nesijaučia tų 64 megapikselių, tiesa sakant mano senukas Galaxy S7 su 12 MP sensorium darydavo geresnes RAW nuotraukas, ypač prieblandoje. Aišku jei kalbant apie JPG'us tai naujasis turi pranašuma apdorojant nuotraukas.
Nežinau koks pas tave biudžetas, bet pasižvalgyčiau į senesnius naudotus flagmanus jei nori geresnės kameros savo telefone nebrangiai, pvz.: Galaxy S20 FE ar iPhone 11 manau tikrai rastum už protingą kaina.

Nu kame esmė , kad Xiaomi jiems taip ar taip nuo mažo vistiek nukrentą, gali koks vaikas numest t.t tai , su Samsung'u nėra taip buvę , nes apsauginis stikliukas nepadėda ypač ant Xiaomi , teta turi tai net nepadėjo ir tas skylo vistiek vidinis. O apsauginio tik apačioj dešinėj puse buvo. Tai net nežinau dėl to. Nekrentą man iš rankų bet , tiesiog būna kai pasidėdi ir vaikai bėgioja tai pasidėda kokius žaislus ir neužmato. :D 

 

Kažkaip man tie obuoliai netraukia, nes nu kąžinau yra minusų jame tiek su cloud'u tiek baterija ten. Tai net nežinau tas man atkrenta iškart. Labiau prie android'o prilipęs :D biudžetas kaip ir viršuj sakiau 500eur +/-

2021-05-20 14:16, darrel. parašė:

Dabar daugelio telefonų ekranai yra brangus, nes AMOLED nėra pigus malonumas. Šiaip, pats turiu Xiaomi Mi 8 ir jau kiek kritęs nekarta, bet ekranas bei galas, vis dar sveiki. Aišku, aš turiu ir dėkliuką su tempered glass. Šiaip, būtų gerai, jeigu pasakytum biudžetą, kiek gali išleisti.

Amm bet iškylo klausimas kuo skiriasi tie paprasti ir tempered glass nes kiek žiūrėjau Youtubėj , jie taip pat dužta nu mažiau bet vistiek panašus principas. Tai biudžėtas 500eur +/-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

Mhh 500eur +/- Man tik kyla kodėl jį rekomenduoji kuom išsikiria , nes kiek žiūrėjau Youtubėj , kiti giria ten baterija , kamera , kiti iškart ten minusas ant jų dėda. Tai todėl ir klausiu :D 

Nu kame esmė , kad Xiaomi jiems taip ar taip nuo mažo vistiek nukrentą, gali koks vaikas numest t.t tai , su Samsung'u nėra taip buvę , nes apsauginis stikliukas nepadėda ypač ant Xiaomi , teta turi tai net nepadėjo ir tas skylo vistiek vidinis. O apsauginio tik apačioj dešinėj puse buvo. Tai net nežinau dėl to. Nekrentą man iš rankų bet , tiesiog būna kai pasidėdi ir vaikai bėgioja tai pasidėda kokius žaislus ir neužmato. :D 

 

Kažkaip man tie obuoliai netraukia, nes nu kąžinau yra minusų jame tiek su cloud'u tiek baterija ten. Tai net nežinau tas man atkrenta iškart. Labiau prie android'o prilipęs :D biudžetas kaip ir viršuj sakiau 500eur +/-

Amm bet iškylo klausimas kuo skiriasi tie paprasti ir tempered glass nes kiek žiūrėjau Youtubėj , jie taip pat dužta nu mažiau bet vistiek panašus principas. Tai biudžėtas 500eur +/-

rekomenduoju jį, nes pats jį turiu :D Prieš perkant, kai pats ieškojau informacijos, realiai mačiau tik teigiamus dalykus. Priežastis dėl ko mane labiau sudomino google Pixel 4A tai buvo stock Android, nenorėjau jokių tų modded Androidų kur prideda visokių programėlių ar ten prašo kurtis accountus. Kamera iš ties labai gera, nors ji nėra specs išsiskirianti, tik 12 MP, bet boy oh boy kaip ji fotografuoja. Kadangi ten integruotas AI kuris sutvarko nuotraukas, gaunasi labai geros kokybes nuotraukos ir galima nufotografuot toli esančius objektus. Taip pat turi headphone jack, kuris buvo good selling point. Taip pat turi daug quality of life features, kaip speech to text, kuris veikia betkokiam app'e (kad ir kokiam nors snapchat) (bet anglų kalba only), battery charge protection (krauna, kad pasikrautu ant žadintuvo). Na galų gale, bent jau man, labai malonu naudotis telefonu dėl jo ekrano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

Mhh 500eur +/- Man tik kyla kodėl jį rekomenduoji kuom išsikiria , nes kiek žiūrėjau Youtubėj , kiti giria ten baterija , kamera , kiti iškart ten minusas ant jų dėda. Tai todėl ir klausiu :D 

Nu kame esmė , kad Xiaomi jiems taip ar taip nuo mažo vistiek nukrentą, gali koks vaikas numest t.t tai , su Samsung'u nėra taip buvę , nes apsauginis stikliukas nepadėda ypač ant Xiaomi , teta turi tai net nepadėjo ir tas skylo vistiek vidinis. O apsauginio tik apačioj dešinėj puse buvo. Tai net nežinau dėl to. Nekrentą man iš rankų bet , tiesiog būna kai pasidėdi ir vaikai bėgioja tai pasidėda kokius žaislus ir neužmato. :D 

 

Kažkaip man tie obuoliai netraukia, nes nu kąžinau yra minusų jame tiek su cloud'u tiek baterija ten. Tai net nežinau tas man atkrenta iškart. Labiau prie android'o prilipęs :D biudžetas kaip ir viršuj sakiau 500eur +/-

Amm bet iškylo klausimas kuo skiriasi tie paprasti ir tempered glass nes kiek žiūrėjau Youtubėj , jie taip pat dužta nu mažiau bet vistiek panašus principas. Tai biudžėtas 500eur +/-

Paprasta plevelė, tai tiesiog plona plevelė ant ekrano, kuri iš esmės apsaugo tik nuo subraižymų. Tempered glass gal kokio 1-2 mm. storio stikliukas. Aišku, jeigu telefonas ant šono kris ar kampu, tai nepagelbės, bet jeigu face down, tai greičiausiai, kad smūgį sugers plevelę, o ekranas liks sveikas.

Aš tikriausiai rekomenduočiau OnePlus 8T imti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...