Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką daryti


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1184 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki norėčiau paklausti istikro jau mane užkniso tokie dalykai yra toks dalykas kad nieko išvis nedarau nei man Įdomu nei ka tai i langus sniegą meto tai i tėvus mano buvo sake grupėmis vaikšto smargliai po 14 15m būriais net vaikšto ir bando kazka primesti ką su tokiais daryti reiktų ? būna net praeidami pravardziojasi buvo atvejis grįžtu namo ir kaip yra laiptinės langas ziuriu sniegą metė ištiko Graudu yra tokie smargliai kažką bando iš savęs statyti ir nežinau net ką daryti tokiu atveju draugų išvis neturiu ir nesu turejas vienas vaikstau visada pastovei esu ramesnis žmogus nekonfliktiskas man 23m žodžių nežinau net ką daryti pyktis verda viduje nes jau taip užkniso tokie dalykai kaip tokios nesąmones vyksta grynai neturi ką veikti dėmesio trūkumas jau ir taip mokykloje nemažai patyciu teko turėti atkenteti ir dar čia dar nesąmones vyksta tokios išvis nesuprasi kas čia darosi šiais laikais žodžių patis kabinasi kiti išvis nusižudo net per tokius dalykus visokius ju tėvams kiek suprantu yra visiškai nusispjauti neįdomu vienas išvis pamenu pasekė mane su kažkokiu pasieme medžio saka ir obuolį ir sako ateik cia.

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man buvo atsitike, kaip atėjo kokie 11-12 Metų Žmonės. Ir pradėjo daryti nesamonės, pradėjau Jiems įsikalbėt dėl tokių dalyku.

Tada jie vistiek neklausė, išsikviečiau Policijos tarnybą paaiškinau kas buvo. Tada jų tėvai turėjo bėdų, nes be Policijos su jais nieko nebus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, rFajde parašė:

Man buvo atsitike, kaip atėjo kokie 11-12 Metų Žmonės. Ir pradėjo daryti nesamonės, pradėjau Jiems įsikalbėt dėl tokių dalyku.

Tada jie vistiek neklausė, išsikviečiau Policijos tarnybą paaiškinau kas buvo. Tada jų tėvai turėjo bėdų, nes be Policijos su jais nieko nebus!

tėvams ju nusispjaut pastebėjau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokius p*zdukus reikia pastatyt į vietą. Kreipkis į tėvus, bet kažin ar ką jie padarys. Dėl patyčių tai manau atkentėjai jau pakankamai, reikia jau agresyviau su tokiais mažvaikiais, tad konflikto neišvengsi, reiks vistiek manau galutinai išspręst šitą nesąmonę. Stiprybės tau!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Falc0n parašė:

Tokius p*zdukus reikia pastatyt į vietą. Kreipkis į tėvus, bet kažin ar ką jie padarys. Dėl patyčių tai manau atkentėjai jau pakankamai, reikia jau agresyviau su tokiais mažvaikiais, tad konflikto neišvengsi, reiks vistiek manau galutinai išspręst šitą nesąmonę. Stiprybės tau!

Va grynai, ateina jau už Ekrano tokie. O kai reikia vienam jau bijo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Falc0n parašė:

Tokius p*zdukus reikia pastatyt į vietą. Kreipkis į tėvus, bet kažin ar ką jie padarys. Dėl patyčių tai manau atkentėjai jau pakankamai, reikia jau agresyviau su tokiais mažvaikiais, tad konflikto neišvengsi, reiks vistiek manau galutinai išspręst šitą nesąmonę. Stiprybės tau!

Tėvams nusispjaut pastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Durnelių pilna visur ir kiekviename mieste, tiek šitame forume. Jaunimo karta tokia, isnagleja chamai, marozai, blatata ir kiti degradavimo būdai. 
 

Turi du variantus:

a) iškviesti policija, sužinojęs apie šiuos vaikus galėsi skųstis dėl vaikų nepriežiūros į specialias įstaigas.

b) persikraustyti į normalų rajoną arba į nuosavą namą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Durnelių pilna visur ir kiekviename mieste, tiek šitame forume. Jaunimo karta tokia, isnagleja chamai, marozai, blatata ir kiti degradavimo būdai. 
 

Turi du variantus:

a) iškviesti policija, sužinojęs apie šiuos vaikus galėsi skųstis dėl vaikų nepriežiūros į specialias įstaigas.

b) persikraustyti į normalų rajoną arba į nuosavą namą

na dėl kažkokių mažvaikių kraustytis gyvent kitur tai visiška nesąmonė :D Papurtyt paėmus tokius ir viskas arba kaip sako kreiptis į policiją pats geriausias variantas.

Redaguota , nario Msa13x
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Haakisen parašė:

Šiais laikais gali kreiptis daug kur, siūlyčiau kreiptis i socialines darbuotojas, arba skambink TV pagalbai

TV Pagalbai sako :DDDDDDDDDD


O šiaip, kreipkis į pareigunus, filmuok jų elgesi ir viskas. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Durnelių pilna visur ir kiekviename mieste, tiek šitame forume. Jaunimo karta tokia, isnagleja chamai, marozai, blatata ir kiti degradavimo būdai. 
 

Turi du variantus:

a) iškviesti policija, sužinojęs apie šiuos vaikus galėsi skųstis dėl vaikų nepriežiūros į specialias įstaigas.

b) persikraustyti į normalų rajoną arba į nuosavą namą

Manau Kaune visuose rajonuose tokių yra ne vien mano kitur net žiauriau būna teko girdėti.

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1184 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...