Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką daryti


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
12 minutes prieš, 350W parašė:

Manau geriausias variantas kaip ir kiti minėjo arba policija ar tam tikros istaigos arba paiimk ir pamokyk manau tikrai apsiramins

Kad jie ten būriais vaikšto dažnai pamenu grupelė stovėjo jų ne vienas buvo žiūriu sniegas į kojas parėjo man ir ką tu jiems. 

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Paprastas23 parašė:

jeigu nepatinka niekas neprašo reikštis forume.

Reiškiuos, nes atrodo, kad 23 metų boba už ekrano rašo, net ta pati boba sugebėtų prieš malalietkas daugiau pabazarint ir padaryt, tai nezinau kokios tu pagalbos nori, jeigu uz save pastovet tokiu metų budamas negali. Savim pasitikejimo kursu cia nieks neteikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Msa13x parašė:

na dėl kažkokių mažvaikių kraustytis gyvent kitur tai visiška nesąmonė :D Papurtyt paėmus tokius ir viskas arba kaip sako kreiptis į policiją pats geriausias variantas.

Papurtydamas pasiskųs mamai kad smurtauja, aš gi mama paskambins policijai ir kiti vaikai įrodys faktus kurių nebuvo. Ir tai galbūt liksi pedofilų ar pagrobėju. 
 

Todėl ir pasiūlymas buvo išsikraustyti į rajoną, nes yra tokie kur gerai auklėja vaikus, nesąmones nevyksta, ir tikrai supratingi žmonės.Taip yra tokiu ir aš tokiame gyvenu, nors ir brangesnis tačiau gyvenimo jaukumas esant Lietuvoje vis didesnis. Pagalvokim apie savo ateities vaikus, tai tokiame rajone jie augs ir irgi darys nesąmones? 

Dabar jaunimas nėra supratingas, visiškai kitokio mąstymo. Net seno amžiaus žmogui nepadėtu o labiau pastumtu ir panasiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), epicONE parašė:

Reiškiuos, nes atrodo, kad 23 metų boba už ekrano rašo, net ta pati boba sugebėtų prieš malalietkas daugiau pabazarint ir padaryt, tai nezinau kokios tu pagalbos nori, jeigu uz save pastovet tokiu metų budamas negali. Savim pasitikejimo kursu cia nieks neteikia.

Reiškiesi, nes pačiam dėmesio trūkumas. Turbūt dar nesi ant tiek subrendęs, kad tokius dalykus suprastum, kad gyvenime yra visokių žmonių, yra ir tokių, kurie už save pastovėti negali. Ir greičiausiai mokykloje būdavai (greičiausiai ir dar esi) tas, kuris iš tokių žmonių tyčiodavosi, nes tiesiog dar nesupranti, kaip veikia gyvenimas. Džiaukis, jei gyvenime esi tas, kuris gali už save pastovėti, aš asmeniškai irgi nesu susidūręs su tokiais dalykais kaip patyčios, draugų neturėjimas ar kažkas panašaus. Matomai nesi ir Tu, tačiau dar nesupranti, kad yra žmonių, kurie yra kitokie, nei esi tu :)  Tavo tas pasakymas, kad rašo 23 metų boba už ekrano - tik parodo tavo pačio gyvenimo nesupratimą ir nesugebėjimą suprasti kito žmogaus problemų, nors nemanau, kad tau išvis tokie dalykai aktualūs. Auklėjimo trūkumas matomas būtent ir iš tavo komentarų, kitą kartą geriau tokias savo nuomones pasilaikyk sau, ir leisk kalbėti tiems, kurie realiai gali patarti ar pasiūlyti žmogui ką daryti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), epicONE parašė:

Reiškiuos, nes atrodo, kad 23 metų boba už ekrano rašo, net ta pati boba sugebėtų prieš malalietkas daugiau pabazarint ir padaryt, tai nezinau kokios tu pagalbos nori, jeigu uz save pastovet tokiu metų budamas negali. Savim pasitikejimo kursu cia nieks neteikia.

nu matai cia tokia situacija kai pats tikrai negali uz save pastovet pagalvojus, kaip matai kalbejimas su jais tikrai nepadeda, kalbejimas su ju tevais irgi nepadeda, tai belieka tik kazkur kreiptis nes jeigu tu bent stumtelsi nepilnameti tai gali nueit net iki teismu , busi nubaustas labiau jei tu stumtelsi, negu tave nepilnametis stumtels, o teismuose kovosi pries tas super mamytes kurios galva guldytu kad ju sunus nekaltas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, ixes parašė:

Vel cia tas tony good?

Ciuju, nes taip pat raso XDDD

prieš 2 valandas(-ų), domas' parašė:

Reiškiesi, nes pačiam dėmesio trūkumas. Turbūt dar nesi ant tiek subrendęs, kad tokius dalykus suprastum, kad gyvenime yra visokių žmonių, yra ir tokių, kurie už save pastovėti negali. Ir greičiausiai mokykloje būdavai (greičiausiai ir dar esi) tas, kuris iš tokių žmonių tyčiodavosi, nes tiesiog dar nesupranti, kaip veikia gyvenimas. Džiaukis, jei gyvenime esi tas, kuris gali už save pastovėti, aš asmeniškai irgi nesu susidūręs su tokiais dalykais kaip patyčios, draugų neturėjimas ar kažkas panašaus. Matomai nesi ir Tu, tačiau dar nesupranti, kad yra žmonių, kurie yra kitokie, nei esi tu :)  Tavo tas pasakymas, kad rašo 23 metų boba už ekrano - tik parodo tavo pačio gyvenimo nesupratimą ir nesugebėjimą suprasti kito žmogaus problemų, nors nemanau, kad tau išvis tokie dalykai aktualūs. Auklėjimo trūkumas matomas būtent ir iš tavo komentarų, kitą kartą geriau tokias savo nuomones pasilaikyk sau, ir leisk kalbėti tiems, kurie realiai gali patarti ar pasiūlyti žmogui ką daryti ;)

Mokyklą aš baigęs seniai, universiteto baigimas irgi ne už kalnų, tai savo teorijas, kad aš dar mokykloj gali paslėpt po kilimėliu. Iš ko sprendi, kad blogas auklėjimas? Iš ko sprendi, kad vėliausi į patyčias augdamas? Jo, nebuvau jų patyręs, bet ir nebuvau tas, kuris silpnesnį stumdė, tai sprendi iš to, kad tiesą pasakiau? Šimtai žmonių kiekvieną dieną susiduria su tokia problema ir arba kreipiasi į aukštesnes institucijas arba renka medžiagą (filmuoja) ir neša rodyt tėvams arba dar kažkam, kas IŠ TIKRO GALI PADĖT. Tam pačiam internete begalė informacijos. O čia bičas (kuris beje 100% tas pats tony good, kur n kartų guodėsi su 100 temų šitam forume, kad visos panos kekšės ir jis negali sau rast normalios, nes yra "per ramus") vietoj to, kad domėtusi ir ieškotų išeities, ateina į žaidimų forumą ir praktiškai pusė temos teksto yra guodimasis, koks jis vienišas, neturi draugų, iš jo tyčiojasi 15 mečiai, jis negali nk padaryt, nes per ramus, per toks anoks. Jam ir praeitose temose buvo siūlyta milijonai išeičių, bet jis nieko nemato ir toliau savo šneka, galvoji jis ir dėl šito kažką darys. Neveltui praeitą jo paskyrą užblokavo už va tokių temų spaminimą, nes žmogui paprasčiausiai nedaeina. Jo, aš suprantu, kad yra daug tokių žmonių, bet jie mokinasi, lipa per save, žino, kad gyvenime nebus gerai, jei liks lepšis ir keičiasi, domisi kaip perlipt per save, kad jaustųsi pilnavertis. O jis ką? Jis nieko nedarys, nes paprasčiausiai nenori. Turėjau gal 3-4 klasiokus, kurie per 4 metus mokyklos suole neištarė nei žodžio, nes bijojo aplinkos, o išėję į universitetus ar kolegijas ir antrą pusę susirado ir sugebėjo išlyst iš baimės urvo, nes tą padaryt priverčia pats gyvenimas, amžinai juk nebijosi visko, kas tave supa? Tai jeigu jis pats nenori nieko keist, galvot išeičių ir toliau bus auka, nes jam kitaip neišeina, tai ką dar patart galima? Tūkstančiai žmonių yra su tokiom problemom ir jie patys tuo užsiima, patys kažką keičia ir daro, nes gyvenime tokiu būdamas tu tiesiog neišgyvensi. Tai užtenka guost suaugusį vyrą, gal paskaičius normalią tiesą jam daeis, kad reik keistis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, epicONE parašė:

Ciuju, nes taip pat raso XDDD

Mokyklą aš baigęs seniai, universiteto baigimas irgi ne už kalnų, tai savo teorijas, kad aš dar mokykloj gali paslėpt po kilimėliu. Iš ko sprendi, kad blogas auklėjimas? Iš ko sprendi, kad vėliausi į patyčias augdamas? Jo, nebuvau jų patyręs, bet ir nebuvau tas, kuris silpnesnį stumdė, tai sprendi iš to, kad tiesą pasakiau? Šimtai žmonių kiekvieną dieną susiduria su tokia problema ir arba kreipiasi į aukštesnes institucijas arba renka medžiagą (filmuoja) ir neša rodyt tėvams arba dar kažkam, kas IŠ TIKRO GALI PADĖT. Tam pačiam internete begalė informacijos. O čia bičas (kuris beje 100% tas pats tony good, kur n kartų guodėsi su 100 temų šitam forume, kad visos panos kekšės ir jis negali sau rast normalios, nes yra "per ramus") vietoj to, kad domėtusi ir ieškotų išeities, ateina į žaidimų forumą ir praktiškai pusė temos teksto yra guodimasis, koks jis vienišas, neturi draugų, iš jo tyčiojasi 15 mečiai, jis negali nk padaryt, nes per ramus, per toks anoks. Jam ir praeitose temose buvo siūlyta milijonai išeičių, bet jis nieko nemato ir toliau savo šneka, galvoji jis ir dėl šito kažką darys. Neveltui praeitą jo paskyrą užblokavo už va tokių temų spaminimą, nes žmogui paprasčiausiai nedaeina. Jo, aš suprantu, kad yra daug tokių žmonių, bet jie mokinasi, lipa per save, žino, kad gyvenime nebus gerai, jei liks lepšis ir keičiasi, domisi kaip perlipt per save, kad jaustųsi pilnavertis. O jis ką? Jis nieko nedarys, nes paprasčiausiai nenori. Turėjau gal 3-4 klasiokus, kurie per 4 metus mokyklos suole neištarė nei žodžio, nes bijojo aplinkos, o išėję į universitetus ar kolegijas ir antrą pusę susirado ir sugebėjo išlyst iš baimės urvo, nes tą padaryt priverčia pats gyvenimas, amžinai juk nebijosi visko, kas tave supa? Tai jeigu jis pats nenori nieko keist, galvot išeičių ir toliau bus auka, nes jam kitaip neišeina, tai ką dar patart galima? Tūkstančiai žmonių yra su tokiom problemom ir jie patys tuo užsiima, patys kažką keičia ir daro, nes gyvenime tokiu būdamas tu tiesiog neišgyvensi. Tai užtenka guost suaugusį vyrą, gal paskaičius normalią tiesą jam daeis, kad reik keistis

Ir ką tu gali pakeisti vienas būdamas?? matau išvis nieko nesupranti nei gyvai mane pažįsti nei ka tipo turiu eiti daužyti galvas jiems? ne tikrai to nedarysiu nesu koks erelis isisokelis marozelis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Paprastas23 parašė:

Ir ką tu gali pakeisti vienas būdamas?? matau išvis nieko nesupranti nei gyvai mane pažįsti nei ka tipo turiu eiti daužyti galvas jiems? ne tikrai to nedarysiu nesu koks erelis isisokelis marozelis. 

Kas tau sako eit kažką daužyt??? Aš tau parašiau, ką tu gali padaryt pačioj pradžioj, ar tu ir perskaityt nesugebi, ką ir virš manęs tau visi rašė? Tu visą gyvenimą, kol numirsi, guosies, kad vienas būdamas nieko negali padaryt? Eik *Myliu SuperGames.lt* sportuok, domėkis bendravimu, psichologija, lysk iš savo kiauto ir nebebūsi vienas, o jeigu toliau kalsi sau į galvą, kad nenori, nemoki, nesugebi, tai nieks tau čia nepadės.

Redaguota , nario epicONE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kiek čia žiūrių tema eina ir tesiaisi tolyn tai aš nesuprantu jeigu tu matai kad tikrai negerai tai daryk išvadas gyvenimas tik vienas arba kaip kiti minėjo nariai susisiek su policija, kokiom institucijom arba pastovėk už save nes jeigu nieko nedarysit tai ne tik sniegu pradės metyti.

Redaguota , nario 350W
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...