Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką daryti


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

21 minutes prieš, 350W parašė:

Nežinau kiek čia žiūrių tema eina ir tesiaisi tolyn tai aš nesuprantu jeigu tu matai kad tikrai negerai tai daryk išvadas gyvenimas tik vienas arba kaip kiti minėjo nariai susisiek su policija, kokiom institucijom arba pastovėk už save nes jeigu nieko nedarysit tai ne tik sniegu pradės metyti.

O policija tikrai nesikreipsiu teks kažką kitką daryti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasaulis – tai ne vien saulės spinduliai ir vaivorykštės. Tai labai niekšiška ir bjauri vieta, ir man visai nesvarbu, koks tvirtas esi, jis parklupdys tave ant kelių ir laikys tave prispaudęs, jei tai leisi.

― Sylvester Stallone, Rocky Balboa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Paprastas23 parašė:

Sveiki norėčiau paklausti istikro jau mane užkniso tokie dalykai yra toks dalykas kad nieko išvis nedarau nei man Įdomu nei ka tai i langus sniegą meto tai i tėvus mano buvo sake grupėmis vaikšto smargliai po 14 15m būriais net vaikšto ir bando kazka primesti ką su tokiais daryti reiktų ? būna net praeidami pravardziojasi buvo atvejis grįžtu namo ir kaip yra laiptinės langas ziuriu sniegą metė ištiko Graudu yra tokie smargliai kažką bando iš savęs statyti ir nežinau net ką daryti tokiu atveju draugų išvis neturiu ir nesu turejas vienas vaikstau visada pastovei esu ramesnis žmogus nekonfliktiskas man 23m žodžių nežinau net ką daryti pyktis verda viduje nes jau taip užkniso tokie dalykai kaip tokios nesąmones vyksta grynai neturi ką veikti dėmesio trūkumas jau ir taip mokykloje nemažai patyciu teko turėti atkenteti ir dar čia dar nesąmones vyksta tokios išvis nesuprasi kas čia darosi šiais laikais žodžių patis kabinasi kiti išvis nusižudo net per tokius dalykus visokius ju tėvams kiek suprantu yra visiškai nusispjauti neįdomu vienas išvis pamenu pasekė mane su kažkokiu pasieme medžio saka ir obuolį ir sako ateik cia.

Bandyk visu pirma pasikalbėti griežtai, po to jei neklauso, tai vakare biški "pamokyk". :) Neturi ką veikt daugiau snargliai, tipo pavaidint nori, kokie jie kietus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, tarantula~ parašė:

cia silainiai?:D jeigu jo tai zinau apie ka tu :D pendeliu gaves ne vienas vaikis is tos grupeles, nes nebezino kur ir ka galima kam sakyt :D o kad ju teveliams dzin tai patikek, tie snarglianski pasislepe kibirus ruko tai ko tu is tevu tikies ;DD aisku, jei cia apie tuos pacius kalbam

Ne Šilainiai. 

16 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Bandyk visu pirma pasikalbėti griežtai, po to jei neklauso, tai vakare biški "pamokyk". :) Neturi ką veikt daugiau snargliai, tipo pavaidint nori, kokie jie kietus. 

teko anksčiau bet nedaeina žiūriu ypač kaip su saikom vaikšto tai kieti būna kaip jų yra ne vienas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Paprastas23 parašė:

Ne Šilainiai. 

teko anksčiau bet nedaeina žiūriu ypač kaip su saikom vaikšto tai kieti būna kaip jų yra ne vienas. 

Neįsižeisk, bet gal tu negalę turi ir jie tavim "naudojasi"? Bet gi tau yra 23 metai, kaip tie jie tavęs nebijo, nesuprantu.. tai kreipkis į policiją tada. Ir šiaip kitą kartą nerašyk į forumus apie tokius dalykus - tave apjuoks tiesiog.

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Neįsižeisk, bet gal tu negalę turi ir jie tavim "naudojasi"? Bet gi tau yra 23 metai, kaip tie jie tavęs nebijo, nesuprantu.. tai kreipkis į policiją tada. Ir šiaip kitą kartą nerašyk į forumus apie tokius dalykus - tave apjuoks tiesiog.

Neturiu, mato kad ramesnis dėl to taip daro jaučiu ypač kaip neturiu draugų jokių jeigu tėvai mano sakė ėjo namo ir sniega metė i juos jų ten buvo kokie 6 ar daugiau. 

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Paprastas23 parašė:

Neturiu, mato kad ramesnis dėl to taip daro jaučiu ypač kaip neturiu draugų jokių 

Na, vienintelė išeitis kreiptis į policiją.. būčiau Kaune, tai galbūt padėčiau, bet man irgi rizika, kadangi baudžiamas esu (virš 16). Kodėl kreiptis į policiją? Nesikreipsi, tai pradės užpuldinėti civilius, o dabar bus šalčiai jau šiąnakt, 'vdrug ta sniego gniūžtė bus kieta ir kažkam į galvą pataikys? Nejuokinga bus, a? O jeigu ten akmuo bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), epicONE parašė:

Ciuju, nes taip pat raso XDDD

Mokyklą aš baigęs seniai, universiteto baigimas irgi ne už kalnų, tai savo teorijas, kad aš dar mokykloj gali paslėpt po kilimėliu. Iš ko sprendi, kad blogas auklėjimas? Iš ko sprendi, kad vėliausi į patyčias augdamas? Jo, nebuvau jų patyręs, bet ir nebuvau tas, kuris silpnesnį stumdė, tai sprendi iš to, kad tiesą pasakiau? Šimtai žmonių kiekvieną dieną susiduria su tokia problema ir arba kreipiasi į aukštesnes institucijas arba renka medžiagą (filmuoja) ir neša rodyt tėvams arba dar kažkam, kas IŠ TIKRO GALI PADĖT. Tam pačiam internete begalė informacijos. O čia bičas (kuris beje 100% tas pats tony good, kur n kartų guodėsi su 100 temų šitam forume, kad visos panos kekšės ir jis negali sau rast normalios, nes yra "per ramus") vietoj to, kad domėtusi ir ieškotų išeities, ateina į žaidimų forumą ir praktiškai pusė temos teksto yra guodimasis, koks jis vienišas, neturi draugų, iš jo tyčiojasi 15 mečiai, jis negali nk padaryt, nes per ramus, per toks anoks. Jam ir praeitose temose buvo siūlyta milijonai išeičių, bet jis nieko nemato ir toliau savo šneka, galvoji jis ir dėl šito kažką darys. Neveltui praeitą jo paskyrą užblokavo už va tokių temų spaminimą, nes žmogui paprasčiausiai nedaeina. Jo, aš suprantu, kad yra daug tokių žmonių, bet jie mokinasi, lipa per save, žino, kad gyvenime nebus gerai, jei liks lepšis ir keičiasi, domisi kaip perlipt per save, kad jaustųsi pilnavertis. O jis ką? Jis nieko nedarys, nes paprasčiausiai nenori. Turėjau gal 3-4 klasiokus, kurie per 4 metus mokyklos suole neištarė nei žodžio, nes bijojo aplinkos, o išėję į universitetus ar kolegijas ir antrą pusę susirado ir sugebėjo išlyst iš baimės urvo, nes tą padaryt priverčia pats gyvenimas, amžinai juk nebijosi visko, kas tave supa? Tai jeigu jis pats nenori nieko keist, galvot išeičių ir toliau bus auka, nes jam kitaip neišeina, tai ką dar patart galima? Tūkstančiai žmonių yra su tokiom problemom ir jie patys tuo užsiima, patys kažką keičia ir daro, nes gyvenime tokiu būdamas tu tiesiog neišgyvensi. Tai užtenka guost suaugusį vyrą, gal paskaičius normalią tiesą jam daeis, kad reik keistis

Asmens šito nežinau, tai buvo quick look. Jei kuria pilna tokių temų žaidimų forume - tada tikai pritariu :D O tavo žodžiuose tikrai pilna tiesos. Gal užmotyvavai žmogų :D 

Respecte Ta Femme GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Redaguota , nario domas'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Na, vienintelė išeitis kreiptis į policiją.. būčiau Kaune, tai galbūt padėčiau, bet man irgi rizika, kadangi baudžiamas esu (virš 16). Kodėl kreiptis į policiją? Nesikreipsi, tai pradės užpuldinėti civilius, o dabar bus šalčiai jau šiąnakt, 'vdrug ta sniego gniūžtė bus kieta ir kažkam į galvą pataikys? Nejuokinga bus, a? O jeigu ten akmuo bus?

Ne i policija tikrai nesikreipsiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ko tu *Myliu SuperGames.lt* nori? Į policiją nesikreipsi, panetkes tau neleidžia, ant griežto vaikus tuos paimt bijai kaip velnias kryžiaus, su tų vaikų tėvais ar vyresniais broliais, seserimis faktas net nebandysi kalbėt ir suladint tiksliai neisi. Tai ko tu dar nori, ką tu nori kad tau čia žmonės pasakytu? 

Aš nežinau kam tu susikūrei šią antrą paskyrą, nors užtenka vien tavo nick'ą perskaityt kad suprastum jog čia tu, Tony. 

Tu neesi ramus ir paprastas, tiksliau, tu ko gero esi ramus, nepasakyčiau kad paprastas, bet pagrindinis dalykas kad tu esi bailys. Visiškas bailys ir tu net bijai pripažint kad tu bailys. Ir tame nieko blogo nėra, tiksliau tai nėra gerai, bet tai nėra kažkas dėl ko turėtum slėptis po lapais. Visi kažko bijo, vieni daugiau, kiti mažiau, visa tai suprogramuota mums buvo augant, nuo to kaip ėjo mūsų vaikystė, nuo aplinkos ir kt., aš irgi bijau tam tikrų dalykų. Jeigu tu bijai tų vaikų, kas vėlgi stebina, gi ten vaikai, ne 17 metų pacukai kokie kurie jau pasiektu į stalčių pratraukt tau, tu jų akyse dėdė turėtum būti jau. Man 22 ir vaikai į mane žiūri su žvilgsniu lyg aš galiu išspręsti jų problemas, o tu bijai kad tave suspardys grupelė snarglių. Jeigu tranko langus, jeigu kenkia tavo tėvams - daryk kažką.

Čia tau patarimų eilinį kartą visa krūva, rinkis, apmąstyk kaip ką geriau daryt, su tėvais pasitark, galiausiai nuspręsk kaip išspręsti šią problemą. Tie snargliai protingesniais greitu metu netaps savaime, arba kalbėk su jų tėvais. šeimos nariais, arba imk pats ant griežto, kad tavęs privengtu, arba kreipkis į tarnybas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia maciau kazkas rasot kad zmogus negalia turi ir pan tai juokinga seip :D patyciu faktas mokykloje visu turejom bet as bent jau ir draugu turejau kazkaip mes tryse budavom mokyklos banditai aisku susipykdavom ir pan bet realiai dabar ziurint mazesnius tuos tai jie tikrai yra per lengvai auklejami sakyciau reiketu juos griezsciau aukleti bet cia jau tevu klaida siais laikais tie maziukai net ant vyresnius keikia tarkim pencininkus ir ne tik matai jei uzkliusi juos jie dauguma pasakytu nelysk prie manes turiu vyresni broli supis tave :D bent jau as dahuja kartu ta girdejas bet aisku turint geru galu hui ka ten padarys jis tau :D tai seni tik sekmes tau ir kreipkis i policija arba vaiku teises nes tada vaiku teises prades vazineti pas juos ir tikrint ar vaikai jau namie iki tam tikros valandos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Tai ko tu *Myliu SuperGames.lt* nori? Į policiją nesikreipsi, panetkes tau neleidžia, ant griežto vaikus tuos paimt bijai kaip velnias kryžiaus, su tų vaikų tėvais ar vyresniais broliais, seserimis faktas net nebandysi kalbėt ir suladint tiksliai neisi. Tai ko tu dar nori, ką tu nori kad tau čia žmonės pasakytu? 

Aš nežinau kam tu susikūrei šią antrą paskyrą, nors užtenka vien tavo nick'ą perskaityt kad suprastum jog čia tu, Tony. 

Tu neesi ramus ir paprastas, tiksliau, tu ko gero esi ramus, nepasakyčiau kad paprastas, bet pagrindinis dalykas kad tu esi bailys. Visiškas bailys ir tu net bijai pripažint kad tu bailys. Ir tame nieko blogo nėra, tiksliau tai nėra gerai, bet tai nėra kažkas dėl ko turėtum slėptis po lapais. Visi kažko bijo, vieni daugiau, kiti mažiau, visa tai suprogramuota mums buvo augant, nuo to kaip ėjo mūsų vaikystė, nuo aplinkos ir kt., aš irgi bijau tam tikrų dalykų. Jeigu tu bijai tų vaikų, kas vėlgi stebina, gi ten vaikai, ne 17 metų pacukai kokie kurie jau pasiektu į stalčių pratraukt tau, tu jų akyse dėdė turėtum būti jau. Man 22 ir vaikai į mane žiūri su žvilgsniu lyg aš galiu išspręsti jų problemas, o tu bijai kad tave suspardys grupelė snarglių. Jeigu tranko langus, jeigu kenkia tavo tėvams - daryk kažką.

Čia tau patarimų eilinį kartą visa krūva, rinkis, apmąstyk kaip ką geriau daryt, su tėvais pasitark, galiausiai nuspręsk kaip išspręsti šią problemą. Tie snargliai protingesniais greitu metu netaps savaime, arba kalbėk su jų tėvais. šeimos nariais, arba imk pats ant griežto, kad tavęs privengtu, arba kreipkis į tarnybas. 

kaip ir sakiau jų tėvams yra nusispjaut.. nieko aš jiems negaliu padaryti rizikinga.

prieš 2 valandas(-ų), aPacer parašė:

Cia maciau kazkas rasot kad zmogus negalia turi ir pan tai juokinga seip :D patyciu faktas mokykloje visu turejom bet as bent jau ir draugu turejau kazkaip mes tryse budavom mokyklos banditai aisku susipykdavom ir pan bet realiai dabar ziurint mazesnius tuos tai jie tikrai yra per lengvai auklejami sakyciau reiketu juos griezsciau aukleti bet cia jau tevu klaida siais laikais tie maziukai net ant vyresnius keikia tarkim pencininkus ir ne tik matai jei uzkliusi juos jie dauguma pasakytu nelysk prie manes turiu vyresni broli supis tave :D bent jau as dahuja kartu ta girdejas bet aisku turint geru galu hui ka ten padarys jis tau :D tai seni tik sekmes tau ir kreipkis i policija arba vaiku teises nes tada vaiku teises prades vazineti pas juos ir tikrint ar vaikai jau namie iki tam tikros valandos

Tai jie labiau aktyvus būna 18h 19h iki maždaug 22h. 

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai ir vaikščiot rankas kišenėse paslepęs, galvą nuleidęs kad neduok Dieve vaikas koks pamatys ir pizdy atrašys. Juokinga net, 23 metai vyrukui, o negali išsiaiškinti su malalietkom. Imi ant griežto ir viskas, prišiurpini ir tiek riekalų. Tiek su manim pačiu taip elgdavosi kai aš pacukas blogai elgdavaus, tiek su kitais vaikais pats dabar elgiuosi kai matau kad jie visiškai atitrūkę nuo grandinės ir tėvų neauklėti. Mušt ar grąsint niekada nereikia, bet riekia duot suprast kad taip elgtis negalima ir po keletos metų už tokį elgesį ir į slyvą gaut gali. Vienas dalykas nekaltos išdaigos, kitas dalykas patyčios ir kažko mėtymas į svetimus langus.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, cCheerSs parašė:

Nu tai ir vaikščiot rankas kišenėse paslepęs, galvą nuleidęs kad neduok Dieve vaikas koks pamatys ir pizdy atrašys. Juokinga net, 23 metai vyrukui, o negali išsiaiškinti su malalietkom. Imi ant griežto ir viskas, prišiurpini ir tiek riekalų. Tiek su manim pačiu taip elgdavosi kai aš pacukas blogai elgdavaus, tiek su kitais vaikais pats dabar elgiuosi kai matau kad jie visiškai atitrūkę nuo grandinės ir tėvų neauklėti. Mušt ar grąsint niekada nereikia, bet riekia duot suprast kad taip elgtis negalima ir po keletos metų už tokį elgesį ir į slyvą gaut gali. Vienas dalykas nekaltos išdaigos, kitas dalykas patyčios ir kažko mėtymas į svetimus langus.  

Kad jiems nedaeina sakyk ką tu nori.

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...