Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmas auto


Asenn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1184 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesivaikyk madų ir rinkis patikimesnį, paprastesnį ir gerai išlaikytą variantą. Vis gi pirma mašina, todėl kažkada norėsi ją parduot ir atgauti kažkokią tai dalį pinigų. Tad jeigu turi šiokias tokias rankas, mokėsi prižiūrėti ir nusipirksi ne lavoną, tai daug šansų, jog parduodant atgausi didžiąją dalį pinigų. Kuo daugiau pinigų atgausi, tuo geresnę antrą mašiną galėsi nusipirkt.

Rekomenduočiau rinktis tarp Škodos ir VW.
Visų pinigų nepatarčiau investuot. Pasilik dalį nenumatytiems remontams ir šiaip eksploatacijai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neklausyk tų nesąmonių, imk pirmą mašiną pigesnę, koks tikslas? 

Mano pasiūlymai:

Už 3.5 gali gerai pasieškojęs rast E60 , imčiau 2.5D, kadangi geros sąnaudos, bent jau pas mane būdavo. 8.5 Vidurkis. Per metus ką tvarkiau , tai tik amortizatorių vieną keičiau, ir tepalus, o visa kita ledas buvo.

X5 Benzinas/Dujos. Neblogas variantas, dujų mieste valgo 20Litrų, trasoje 10-12. Ir komfortiškai važiuosi, aukštai

GOLF 5

NEPIRK TIK:

E90-91 2D - Ryja kaip 3litrų

GOLF 4 - nepatiko, nes krebdža, viskas salone ne patvaru

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uoj jūs mašinu ekspertai :D 

BMW e60 - 2.5 135 kw  - Geras automobilis, bet nežinau kodėl tu siūlai žmogui tokį automobilį bet kaip pirmai mašinai manau tikrai neapsimoka tau imti, todėl nes dalys išties brangiai kainuoja, ir kaip čia viršui sakė pakeitė armotizatoriu per metus ir tepala, nors gal tau tik taip nuskilo. Automatiškai perkant automobili reikia daug dalykų pakeisti ir žiūrint iškur tu perki ta automobili, automatiškai jei jin būs iš kitos šalies, tau reiks pakloti tvarkymui tikrai nemaža pinigų, bet žiūrint ką reiks tvarkyti, atrodo nusiperki normalų auto, nuveži ant laidų pajungti pasirodo kai kas kita.

Vietoj tavęs ką aš žiūrėčiau tai iš volkswagen passat kokį b6 1.9.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Juodagalvis parašė:

Neklausyk tų nesąmonių, imk pirmą mašiną pigesnę, koks tikslas? 

Mano pasiūlymai:

Už 3.5 gali gerai pasieškojęs rast E60 , imčiau 2.5D, kadangi geros sąnaudos, bent jau pas mane būdavo. 8.5 Vidurkis. Per metus ką tvarkiau , tai tik amortizatorių vieną keičiau, ir tepalus, o visa kita ledas buvo.

X5 Benzinas/Dujos. Neblogas variantas, dujų mieste valgo 20Litrų, trasoje 10-12. Ir komfortiškai važiuosi, aukštai

GOLF 5

NEPIRK TIK:

E90-91 2D - Ryja kaip 3litrų

GOLF 4 - nepatiko, nes krebdža, viskas salone ne patvaru

Tau viskas šiaip gerai?:dd Ką tik išsilaikiusiam teises siūlai rwd automobilį?:D ir poto x5? :Dddd Kas iš to, kad komfortiškai ir aukštai važiuosi, jei prisiparkuot norėdamas langus prasidarinėsi nes nieko nematai, o įgūdžiu beveik nėra :D Kodėl sakau, kad neapsimoka pirmos mašinos pirkti rwd tai yra tas, kad kaip ir visi pradžioj nori pabandravot, o su rwd automobiliu ir žymiai didesnis šansas prisimandravot. Dėl golfo viskas okei, suprantu, pigus plastikas, garsai ir t.t, bet detalių ir remonto atžvilgiu (kas tikrai garantuota tiek tam e60, tiek tam išsvajotajam x5 yra garantija) detalės yra žymiai pigesnės ir lengviau randamos.

Redaguota , nario Šešėlis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Tau viskas šiaip gerai?:dd Ką tik išsilaikiusiam teises siūlai rwd automobilį?:D ir poto x5? :Dddd Kas iš to, kad komfortiškai ir aukštai važiuosi, jei prisiparkuot norėdamas langus prasidarinėsi nes nieko nematai, o įgūdžiu beveik nėra :D Kodėl sakau, kad neapsimoka pirmos mašinos pirkti rwd tai yra tas, kad kaip ir visi pradžioj nori pabandravot, o su rwd automobiliu ir žymiai didesnis šansas prisimandravot. Dėl golfo viskas okei, suprantu, pigus plastikas, garsai ir t.t, bet detalių ir remonto atžvilgiu (kas tikrai garantuota tiek tam e60, tiek tam išsvajotajam x5 yra garantija) detalės yra žymiai pigesnės ir lengviau randamos.

BMW praslydimo sistemos puikiai veikia tiek e60/e90 tiek dar senesiuose modeliuose tai prisimandravot nieko neprisimandravosi jeigu neišjungėsi jų pilnai, taip detalės šiek tiek brangesnės, bet stipriai tai atperka komfortas, salono detalių bei surinkimo kokybę, dar jeigu pavyksta rasti su kažkiek geresnę komplektacija visai puikumėlis.

Siūlyčiau kaip tik e90 2.0d, sąnaudos juokingokos, dalių pilna ir tikrai nebrangiai, motoras blogiausiu atveju visas nėra brangus, aftermarket dalių kalnai na ir puikiai telpa į tavo biudžetą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Unpopular opinion - rinkis sau patraukliausią mašina, tokią kokią norėtum vairuot. Nesvarbu ar bmw, audi ar mercedes. Iš kitų klaidų nepasimokysi ir ankščiau ar vėliau ateis momentas, kai gailėsies. Nusipirksi BMW, pamatysi, kad sunku išlaikyt, brangi eksploatacija - parduosi, sugebėsi išlaikyt - džiaugsies smagiu auto.

Aš savo pirmą auto kai pirkau irgi visi kišo tuos savo golfus, audi a3, volvo ir t.t., nes pigus išlaikymas, eksploatacija, nors visą laiką norėjau BMW. Tiek tėvai, tiek pažįstami sakė nepirkt BMW, nes brangios detalės, kad prisiskraidysiu kaip su pirmu auto ir pnš. Bet gerai, kad papuolė žmogus kuris man pasakė taip, kaip parašiau pradžioj. Išsilaikiau teises, nusipirkau BMW E90 už 5.5k, į išlaikymą per pusę metų sukišau virš 1k, ant kuro per mėnesį išeina 80eur. Ant pinigų nutręšė ir dar tręš ilgai, bet nei kiek nesigailiu, nes man gražu, patogu ir smagu. :) Jeigu nusipirksi, neišlaikysi - galėsi parduot, prarasi nieko arba max iki poros šimtų, bet būsi pasimokęs ir savo protu suvoksi, kad reikia kuklesnės mašinos arba dar ne laikas prie tokių auto vairo sėst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Passat b6 103kw , e60 tai visi nušnioti dauguma nebent rastum tvarkinga už tokia kainą ,bet abejoju nebent plika, E90 3.0d neblogas jei pre fl patvarus variklis, arba 2.0d jei m47 variklis jei n47 tai tikrai nėra jis pigus 800eu plikas , grandinių problema dažna. Golf 5 dar , bet labai jau kibiras barška , tarška komforto tikrai nejusi. O kas sakė ,kad su didele mašina sunku bus parkuotis, tai nebus išmoksi su didele iškart iprasi ateitį bus lengviau, veidrodėliai visagaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Juodagalvis parašė:

Neklausyk tų nesąmonių, imk pirmą mašiną pigesnę, koks tikslas? 

Mano pasiūlymai:

Už 3.5 gali gerai pasieškojęs rast E60 , imčiau 2.5D, kadangi geros sąnaudos, bent jau pas mane būdavo. 8.5 Vidurkis. Per metus ką tvarkiau , tai tik amortizatorių vieną keičiau, ir tepalus, o visa kita ledas buvo.

X5 Benzinas/Dujos. Neblogas variantas, dujų mieste valgo 20Litrų, trasoje 10-12. Ir komfortiškai važiuosi, aukštai

GOLF 5

NEPIRK TIK:

E90-91 2D - Ryja kaip 3litrų

GOLF 4 - nepatiko, nes krebdža, viskas salone ne patvaru

Rimtai kaip 3litrų?
E90 2008m turiu, 100km su 5.5l nuvaziuoju, mieste ne ką daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ark'xes parašė:

Tai čia tipo daug skaitosi?
Nesupratau aš to palyginimo

Na tai jeigu pas tave 2l, o pas mane 3l, tai užmiesty praktiškai vienodai. 3l mieste sąnaudos didesnės, aišku priklausys ir nuo vairavimo. Su mano vairavimu mieste tai ir +10l/100km galima lengvai išspaust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Polynomus parašė:

Na tai jeigu pas tave 2l, o pas mane 3l, tai užmiesty praktiškai vienodai. 3l mieste sąnaudos didesnės, aišku priklausys ir nuo vairavimo. Su mano vairavimu mieste tai ir +10l/100km galima lengvai išspaust.

Aš turėjau omeny, kur rašė jog nepirkt E90 2l nes ryja kaip 3l.
5 ar 6l ant 100km čia yra centai

Redaguota , nario Ark'xes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1184 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...