Dovydas01

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  171 +Pervesti

Reputacijos taškai

-1 Nepataikantis į temą

1 sekėjas

Apie Dovydas01

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki gal žinote ir galetumet pasidalinti kur perkate arba kur geriausiai pirkti kursus visokius kad pasitobulinti programavimo,psichologijos,uzsienio kalbų mokymui ir pns?
 2. Dovydas01

  Pirmas auto

  Audi b5,b6,b7,Passat b5,b5+ na arba klasika golf 4,5
 3. Dovydas01

  Ką daryti?

  Pastatų inžinerinės sistemos ant kiek žinau panašūs į santechnika yra tai jeigu patinka bandyk stoti girdėjau gan gerai specialistus Lietuvos univerai paruošia
 4. Dovydas01

  Ką manote apie tokį kursą?

  Pilna telegrame mačiau panašių kursų nemokamai arba simboliškai už 5-10e nematau tikslo 412€ mokėti
 5. Sveiki kaip manot kokios studijos turi daugiau perspektyvu ir daugiau kur pritaikomos? Taikomosios fizikos ar taikomosios matematikos?
 6. Sveiki baigiau 12kl egzaminai gan vidutiniškai išlaikyti universitetui neužtenka tai planuoju stoti į profesinę? Gal yra kas ten mokosi? Norėčiau paklausti kuo skiriasi stojant ten po 10 ir 12kl apart to kad man reikės 2m mokytis? Bus daugiau praktikos ar teorijos? Ir ar bus ten matematika,fizika,chemija ir kiti dalykai kaip būna gimnazijoje? Ar jau grynai tik apie specialybę viską mokins?
 7. Dovydas01

  Ką daryti nebaigus 12kl?

  Pakartotinės sesijos egzaminus ant kiek žinau siunčia tikrinti į tavo mokykla tai jeigu mokytoja normali ir nesipykai su ja tai manau tikrai iki 4 datemps tave
 8. Sveiki žodžiu karantinas privertė mane imtis veiksmų ir tapti protingesniu pradėjau mokytis programavimo pradėjau nuo html css nuo rudens noriu eiti studijuoti ir išsirinkau dvi profesijos informacinės technologijos apie šitą neko nežinau ir programų sistemos apie šita kiek skaitau visur tik rašo kad perspektyvi ir po 1m studijų biagimo uždirba jau po 1,2k tai klausimas kokia jūsų manymu geriausiai ir perspektyviausia rinktys? Koki universitetas geriausiai paruošia studentus? Gal yra baigusių arba studijuojančių šitas specialybės arba kažką su IT? Ir galėtumėt pasidalinti savo nuome? Ar paveiks ateinantį krizė IT sektoriui?
 9. Sveiki, man reikia apie 1000~ eurų iki kovo mėnesio, kadangi pirksiu motorolerį, bei laikysiu teises. Gal galit pasakyti būtų iš kur gauti pinigų? Kompu moku windowsus perrašinėti bei truputi svetainės kurti?!
 10. Dovydas01

  Reikia patarimų

  Mažiau delfi propogandos skaityk kad čia Lt nėra darbų ir algos mažos ir dažniau į lauką išeik pilna darbų algos irgi ne iš mažiausių ekonomika pakilime o pats turbūt esi tipinis emigrantas dirbantys už 2-3k ir galvojantys kad jisai labai turtingas nors galėtum ir Lietuvoje po kokiu 2-4 metu sąžiningo darbo užsidirbti tuos 2k ir sėdėti sau ramiai ofise
 11. Turbūt buvo tokių temų tūkstančiai,bet vistiek... metė mane mergina, gruzas belenkoks prasidėjo grįžau namo neko nėra visus drabužius, kosmetika paėmė ir išvarė paliko tik raštelį kur parašyta kad nežino ar tai meilė ar myli, nori likt draugais... Telefoną nekelia mano nr užblokavo. Pradraugavom netoli dviejų metų..Realiai man ji yra pirmoji mergina...Neįsivaizduoju kaip reiks be jos būt..Gal ir vaikiškai čia,bet verda kraujas kai pagalvoju,kad susiras kitą ir t.t... nu suprantat gal. Dėkui už pasiūlymus..
 12. Dovydas01

  Kaip užsidirbti iš IT?

  Vilnius Kas dar ką pasiūlys??
 13. Sveiki dabar esu 11kl mokinausiu vidutiniškai supratau kad didelių profesoriumi ir mokslininkų netapsiu lieka daug laiko kuri svaistau visokių nesąmonių žiūrėjimu šeimoje situacija nelabai gera nes tik su motina gyvenu tai noriu kažkaip pinigais padėti tik nezinau ką galėčiau veikti norėtųsi kažką susijusių su IT pasiruošęs mokytis tik nežinau nuo ko pradet gal turit kažką pasiūlyt? Kas lengviausia būti išmokti kad būtų galima uždirbti nors kokiu 20e į mėnesį??
 14. Sveiki, seip idomu pasidare. Ieskojau profesijos ka daryti ateityje, vienas is faktoriu buvo atlyginimas ( tikrai nepagrindinis zinoma). Google ieskant kas kiek uzdirba yra netaisyklinga, nes informacija yra apie pasauline rinka , o ne apie Lietuvos rinka. O lietuvoje viska ka galima rasti - IT gerai uzdirba, psihologija neranda darbo, statytbose uz abu sudejus daugiau( pagal tai ka skaiciau ir girdejau), kas skamba labai saliskai visalaika, o tikru pavyzdziu sunku rasti. Pagal visa tai pagalvojau butu idomu apskritai isgirsti asmenines zmoniu nuomones apie tai ka jie daro pagal savo amziu, kur dirba kiek uzdirba - ir nebutinai turi buti aukstojo issilavinimo darbas. EDIT: Isskirkit ar atlyginimas ant popieriaus ar i rankas.
 15. Sveiki radau kursus apie iOs ir game development tai klausimas ar perspektyvus tai profesijos Lietuvoje? ir kokios algos? suprantu kad is pradziu nekas daug nemokes bet idomu suzinoti