Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nesuprastas įspėjimas.


K2ppa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirmiausia norėčiau pradėti nuo to , kad aš nelabai supratau kodėl ir kaip gavau įspėjimą Forumo narių užgauliojimas , esu labai pasipiktinęs  , todėl norėčiau kad padarytumėt atskirtą skilti ir t.t , kad jūsų mielieji moderatoriai galėtų surašyti kaip kokią ataskaita su įrodymais , nes pvz ; aš tikrai nesuprantų iš kur aš jį gavau , nors aš neužgauliojau nei vieno forumo nario , stengiuosi sutarti su visais forumo nariais , kartais tenką pasiginčyti su forumo nariais , bet kad jų neužgauliojau tai tikrai :) 

Redaguota , nario Oggy
  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vietoj atskiros skilties geriau būtų tau parašyti tam Moderatoriui kuris tave įspėjo ir išsiaiškinti dėl ko buvo uždėtas įspėjimas, galima dar parašyti į el.paštą [email protected] kuriame irgi gautum informacija apie įspėjimą.

image.png

17 minutes prieš, Abris parašė:

Tikrai galėčiau drąsiai pritarti, kad gerbiamo forumo moderatoriai kartais deda įspėjimus visiškai neapgalvoją visko. Dažnai esu gavęs nepagrįstus forumo įspėjimus kai forume nesu buvęs beveik puse metų.

Paskutinis įspėjimas buvo uždėtas 2019 metų spalio 12 dieną , nusižengimas padarytas spalio 11 dieną, tai prie ko čia tie tavo puse metų? Jeigu matei jog įspėjimas uždėtas neteisingai, turi tada kreiptis į administracija.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek moderatoriai, tiek administratoriai mato kiekvieną uždėtą įspėjimą, todėl jei jis būtų uždėtas neteisingai, administratorius būtų nuėmęs, o moderatoriui būtų atitinkama bausmė, tačiau kadangi įspėjimas nenuimtas, reiškia buvo ir priežastis dėl kurios jį gavai.

Bausti galima jeigu nuo pažeidimo nepraėjo 2 mėnesiai, šiuo atveju taip ir yra, todėl vietoje kurdamas temas, jog visa bendruomenė matytų "kokie blogi tie moderatoriai" aiškinkis asmeniškai su administracija, tam jokių skilčių tikrai nebus, kadangi pažeidimus mes iš forumo pašaliname, o ne juos viešiname kažkokiose ataskaitose.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Vo ce tikrai tiesa pasakei. Buvo kaip buvo moderatoriai normalus o ne atsiprasant randomai...

Nusišneki. Anksčiau kaip tik būdavo draugelių ratas uždaras tarp moderatorių ir/ar administratorių. Zavackienė vienas iš jų. Jeigu kas nepatikdavo jam iš kart užtildydavo tą žmogų. Tai džiaukis, kad random'ai, o ne uždaras draugelių ratelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...