Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

CSWild.lt - Projektas jums!


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2020-02-12 23:29, N.1 parašė:

O kas uždraus taip vadintis? Pavadinimas nėra kopijuotas, originalus, tai... chill žmogau, forumas su laiku bus padarytas.

Blemba, panorėsiu užreginsiu tą domeną ir viskas, negalėsit taip vadintis. ? Vaikiška vadintis projektu, kuris LAISVAS/neegzistuoja.

 

2020-02-13 15:18, N.1 parašė:

Visų pirma ir rašau aš iš žaidėjos pozicijos viską, nes aš neesu savininkas, aš tik padėjau jam, pagalbininkas BUVAU ir paprašiau, jog pareklamuotų žinomas supergames.lt veidas, jog ateitų daugiau žmonių peržiūrėti, man atsiuntė fotkes, aprašymą trumpą jau buvau sugalvojęs, aš nusiunčiau xGlory ir jis parašė temą.

Kaip minėjo @Exillumnet rašei "kiek žaidęs", tad net jeigu dabar nebesi, tai tuo metu buvai savininku(ar kuo ten, nesvarbu), tad rašei vstk ne iš žaidėjo pozicijos, ir jokių atmazkių čia nereik mėtyt, nes viskas ir taip akivaizdu..  Juk nesunku parašyt kokias pareigas ten užėmei ir tada rašyt iš savo pusės nuomonę, nereik vaidybų čia rašinėt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Blemba, panorėsiu užreginsiu tą domeną ir viskas, negalėsit taip vadintis. ? Vaikiška vadintis projektu, kuris LAISVAS/neegzistuoja.

 

Kaip minėjo @Exillumnet rašei "kiek žaidęs", tad net jeigu dabar nebesi, tai tuo metu buvai savininku(ar kuo ten, nesvarbu), tad rašei vstk ne iš žaidėjo pozicijos, ir jokių atmazkių čia nereik mėtyt, nes viskas ir taip akivaizdu..  Juk nesunku parašyt kokias pareigas ten užėmei ir tada rašyt iš savo pusės nuomonę, nereik vaidybų čia rašinėt..

Aš ir nebuvau savininkas, aš buvau tuo metu kaip pagalbininkas ir rašiau iš žaidėjo pzicijos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, N.1 parašė:

Aš ir nebuvau savininkas, aš buvau tuo metu kaip pagalbininkas ir rašiau iš žaidėjo pzicijos :)

Jei nuo pradžios buvai 'pagalbininkas', tai po kelių dienų negali rašyt 'kiek žaidžiau šiam serve, tai viskas cool'. Bet matau kad rimtų atsakymų/argumentų nesulaukiu, o tik bandymų pasiteisint - kažkokių atmazkių, tad, sėkmės jum..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Jei nuo pradžios buvai 'pagalbininkas', tai po kelių dienų negali rašyt 'kiek žaidžiau šiam serve, tai viskas cool'. Bet matau kad rimtų atsakymų/argumentų nesulaukiu, o tik bandymų pasiteisint - kažkokių atmazkių, tad, sėkmės jum..

Nei čia atmazkės, nei kas, rašau kaip yra, jog nebuvau tuo metu savininkas, buvau tik pagalbinikas, tai ir rašiau kaip iš žaidėjo pozicijos, kokių dar čia tau argumentų reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, INH parašė:

us.lt ;DD

prieš 19 valandas(-ų), N.1 parašė:

Nei čia atmazkės, nei kas, rašau kaip yra, jog nebuvau tuo metu savininkas, buvau tik pagalbinikas, tai ir rašiau kaip iš žaidėjo pozicijos, kokių dar čia tau argumentų reikia?

Tu truputį ramink bazarą. @Soundas_ yra jailas.lt administratorius ir žymiai daugiau turi patirties nei jus kartu sudėjus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), N.1 parašė:

Nei čia atmazkės, nei kas, rašau kaip yra, jog nebuvau tuo metu savininkas, buvau tik pagalbinikas, tai ir rašiau kaip iš žaidėjo pozicijos, kokių dar čia tau argumentų reikia?

Biški jausk ribas ką tu rašai. Vien @Soundas_ jau nuo senų laiku yra jailas.lt Pagr.Administratorius ir palaiko dar 2 projektus. Patirties žymiai daugiau turi nei tu ir tavo visa administracija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savininkas daužo su kodais, ne karta prigautas, bėga iš serverio kai wargodu ar demo prašomas yra.

2020-02-12 20:46, N.1 parašė:

Žmogau, tvarkomas Public serveris, o aš ten apie tai, jog liaudis renkasi - turėjau omenyje MIX serverį, kuris yra pilnai padarytas ir kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro sukasi MIX'ai arba bent jau nuo pietų, o dėl domeno, tai jis MIX serveriui nėra būtinas, todėl nes ir taip pas mus veikia .stats, .top ir pnš, tai kam tas forumas? + yra steam grupė kur net patogiau ir atstoja forumą, nebent dėl Public serverio kursime forumą :).

Tai jau vidury žaidimo nebepasikeočia automatiškai mepas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Kitame projekte reklamavot savo serverį ir bandėt pritraukti žaidėjus sakydami, kad jame yra geriausia anti-cheat visame cs 1.6-ame, jog atnaujinimai vyskta ir t.t., kas šiek tiek juokingai skamba, bet nieko :D. Šiaip tikrai nesiknisau dėl tų atnaujinimų, bet reklamuotis kitų projektų serveriuose - žemas lygis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Orion parašė:

Kitame projekte reklamavot savo serverį ir bandėt pritraukti žaidėjus sakydami, kad jame yra geriausia anti-cheat visame cs 1.6-ame, jog atnaujinimai vyskta ir t.t., kas šiek tiek juokingai skamba, bet nieko :D. Šiaip tikrai nesiknisau dėl tų atnaujinimų, bet reklamuotis kitų projektų serveriuose - žemas lygis.

:DDDD Tai jei gu botariugos nesugeba ipirkti hostingo normalaus ar serverio įrašyti tai apie kalba eina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-02-12 12:16, N.1 parašė:

Na, čia ne įrodymas, jog matosi, kad yra įjungti kodai, tai nereiškia, jog su jais yra žaidžiama. Ar supranti, kad čia yra naujas projektas ir reikia testuoti, ateit su vienais, kitais čytais ir žiūrėt ar AntiCheat'inė gaudo juos bei tvarkyti, jei negaudo, daryti, kad blokuotų tik atėjus į serverį, jog mažiau vaikėzų veistųsi su palengvinančiomis programomis ir primestų didžiausią skill'ą :).

Tikiuosi supratome vienas kitą ;).

PEACE ?

GL & HF, jei lankysiesi serveryje ❤️

P.s dar pridursiu, ne tau čia atsakau bet kitiems žmonėms, jog ginklų menu yra pakeistas, užeikite - pamatysite.

Kodėl iš karto vaikezai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ARTacp užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...