ARTacp

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  684
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  6,133 +Pervesti

ARTacp paskutinį kartą laimėjo Vasario 17

ARTacp turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

612 Turintis ką pasakyti

Apie ARTacp

 • Nario rangas
  Einherijus

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  ARTacp#2878
 • Tinklalapis
  https://las-venturas.lt/max

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

10.588 profilio peržiūros
 1. Galima vertinti tik po VDAI atlikto tyrimo, t. y. jeigu CityBee IT sprendimas arba jų darbuotojai padarė klaidų – jie atsakys. Jeigu buvo naudojamasi visomis apsaugos priemonėmis ir įvyko realus įsilaužimas, o jų aplaidumo nepavyks įžvelgti – nukentėjusieji.
 2. Visų pirma, BDAR reglamentas. Šis reglamentas yra taikomas tiesiogiai ir visuotinai. Šiandien jis yra įsigaliojęs. Šių asmens duomenų nutekėjimas yra ir bus vertinamas BDAR kontekste. Antra, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija atliks tyrimą ir įvertinusi visas aplinkybes pateiks realias šio įvykio išvadas. Neabejojama, kad toks nutekėjimas pasireikš tuo, jog VDAI skirs baudą. Manau, kad baudos dydis bus iki šiol didžiausias Baltijos šalių regione. Šiuo metu rekordinis paskirtos baudos dydis siekia 61,500 €. Tikiu, kad bus ženkliai didesnis.
 3. Instantly pagalvojau apie @SnoutUp. Tikiuosi, kad ir Tavo žaidimų pavadinimai čia figūruos
 4. Gero moderavimo @-SanTa- @Dynasty.
 5. ARTacp

  GreenSide.lt # PRISIJUNK IR TU!

  Ačiū už sveikinimą! Linkime sėkmingų radybų žaidėjams
 6. ARTacp

  Ar įmanoma dar paaugti?

  Nekompleksuok. Patikėk su Tavo ūgiu viskas yra tvarkoje. Pasaulyje yra daug pavyzdžių, kai žemi žmonės vis tiek pasiekia daug ir jiems nesutrukdo tapti laimingais. Robbie Williams, Deivis (dainininkas) ir kt. Juolab, kad ir už Tave yra dar daug žemesnių. Tau nereikia galvoti apie papildus, apie slaptas technikas dėl kurių po to X industrija Tavęs nekenčia, nes atradai naują būdą. Tau tereikia tikėti pačiu savimi, kad su Tavimi viskas yra zjbs. Tau tereikia suprasti, kad Tu jau dabar sportuoji, darai prisitraukimus ir pan. Tu jau progresuoji. Tu jau judi aukštyn. Tad, nenustok to daręs.
 7. Noriu pasidalinti soc. tinklu Letterboxd, kuris yra skirtas nariams pildyti filmų (peržiūrėtų/rekomenduojamų) dienoraštį; įvertinti matytus filmus; dalintis su kitais nuomonėmis apie filmus ir panašiai. Šis soc. tinklas yra labai patogus siekiant rasti įdomų filmą, sekti kokius filmus jau esi matęs ar pasižymėti, kuriuos norėtum pamatyti. Soc. tinklas Letterboxd jau gyvuoja 9 metus. Naudotis juo yra labai paprasta. 1. Užsiregistruok Letterboxd (nemokamai); 2. Pradėk pildyti peržiūrėtų filmų dienoraštį „+ Log“; 3. Pradėk sekti kitus narius (pavyzdžiui, pasiūlyk draugams ar rask bendraminčių). Galėsi matyti ir jų dienoraščius. Sėkmingo naudojimo! Susikūrei arba jau turi paskyrą? Pasidalink šioje temoje. Ačiū @Simonas142 už pasidalijimą
 8. ARTacp

  parduodu Facebook puslapis (2.347 Like)

  Manau, kad turėtum pirmiausiai šiek tiek padirbėti su šiuo puslapiu, kad sugrįžtų pasiekiamumas. Pavyzdžiui, paskutinis įrašas nesusilaukė jokio įsitraukimo. Tad, galbūt mažas įdirbis padėtų padidinti kainą ir užtikrintų, kad atsiras pirkėjas. Sėkmės!
 9. ARTacp

  Discord kanalas

  Labas, Ugniau, šaunuolis, kad su draugu nusprendėte sukurti atskirą Discord serverį. Vis dėlto, turėtum žinoti ir suprasti, kad yra daug kitų panašaus pobūdžio Discord serverių. Pavyzdžiui, oficialus Supergames.lt Discord serveris, kuriame taip pat gali rasti žaidimams skirtus kanalus. Rasti kitų bendraminčių, kurie norėtų žaisti kartu. Neabejoju, kad gali su draugu pasiūlyti kaip patobulinti jį moderatoriams ir jie atsižvelgs. Na, o jeigu norėtum, kad Tavo Discord serveris būtų aktyviai naudojamas ir taptų geresniu. Pasistenk atsakyti į klausimą, kuo Tavo ir draugo Discord serveris yra išskirtinis? Sėkmės!
 10. ARTacp

  Kas čia per trinimai?

  Forumo administracija suteikianti galimybę Forumo nariams skelbti atitinkamą turinį, prisiima atsakomybę už šio turinio skelbimą. Todėl, neabejotina, kad toks ribojimas, vienų ar kitų temų ir (ar) komentarų šalinimas yra pagrįstas. Žodžio laisvę gali įgyvendinti kitomis formomis ir kitose erdvėse.
 11. ARTacp

  Anonimine apklausa

  Atsakyta. Kokiam mokymosi dalykui čia skirta? Kiek reikia respondentų surinkti? Keletas pastebėjimų: 1. Gramatika. 2. 8 klausime praleista pinigų imtis tarp 150 ir 300 €. 3. Apklausos pradžioje visada tikslinga paaiškinti, kaip šiuos surinktus duomenis ketini naudoti, kokiems tikslams.
 12. Ką Toshmanas ? Prisijungsi prie moderatoriu? 

  1. Ankstesni komentarai  1 daugiau
  2. dreewas

   dreewas

   Drąsiai, o gal prisijungiam kartu prie lv? )) 

  3. ARTacp

   ARTacp

   O kas Tu tokis?

  4. dreewas

   dreewas

   A, nelabai jau lošiu sampo, darbas namai, csą tik padaužau, ir va  sg forume apsilankau. 

 13. Nekantrauju prisijungti prie jūsų
 14. Šaunuolis. Karmos+ taškai. Norisi ir pačiam palinkėti stiprybės, jėgų atrasti padėti visiems. Ir ramybės nuo tų, kuriems mažiausiai turėtų rūpėti.