Soundas_

Narys
 • Pranešimų skaičius

  383
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  274 +Pervesti

Reputacijos taškai

108 Kartais pasakantis ką gero

Apie Soundas_

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

1.815 profilio peržiūros
 1. Kadangi per tlf tai parasysiu trumpai: pakeitei servo failuose bet serveris tau jau yra ji atsiuntes, o kiek pamenu ta txt krauna is Tavo cs failu, ne serverio (is serverio atsiuncia tau, is tavo uzkrauna ir rodo) Kitaip tariant pas save (ne serve o pas save cs'e) pasikeisk arba istrink ir tau nauja atsius serveris
 2. Su naujais projektais, o tuo labiau tuo 10x perpardavinėtu 'aztec', visada yra tam tikros rizikos. Bet šiuo atveju toks greitas priėjimas prie tokių išvadų tik parodo, jog pats temos autorius nelabai gaudosi apie ką kalba.
 3. Soundas_

  Parduodamas GIlze.lt

  Labai teisinga pastaba JB tikėtina nėra naujausias (jį plėtojo 'saimon' anksčiau), seną .sma net berods ir aš turiu kažkur Vienintelis projekto privalumas žaidėjai. Bet atsižvelgiant į projekto perpardavinėjimus ir pan., tikėtina iki žiemos projektas apmirs arba žlugs. NEBENT atsiras normalus savininkas, kuris ne tik palaikytų esamą situaciją bet ir plėtotų projektą, bet abejoju ar taip bus
 4. cstrike/maps/mapName.txt
 5. Soundas_

  Parduodamas faraiRP projektas.

  GTA V nežaidžiu, bet, pagal šią temą ir tavo pasakymus spėju, jog išjungei serverį tam, kad potencialūs pirkėjai nematytų esamos serverio būklės(tiek žaidėjų aktyvumo, tiek galbūt kažkokių iškilusių problemų), kuri su kiekviena išjungto serverio diena prastėja Daugiau šansų būtų parduot su įjungtu serveriu.
 6. Mintis įdomi, bet kažkaip keista kad mano labai seno mailo visai nerado, kai mačiau kažkur kitur labai senus savo pw
 7. Soundas_

  CS 1.6 - servo sukurimas (ieskau kurejo)

  Nuo ddos nei vienas lietuviškas cs projektas neapsaugotas(geriausiu atveju didesni projektai, kaip ir manieji, naudoja minimalias apsaugas arba testuojamas alternatyvas), o 100proc. apsaugų nuo ddos apskritai neegzistuoja. Visi kiti dalykai easy pinigai, gaila kad laiko laisvo ntr ;D P.S. Jei domina nemokamas pagrįstas patarimas kodėl ZP neverta kurt arba kaip jį kurt taip, kad jis turėtų šansą 'išsilaikyt' - raštelk man į skp alvin_strike9 🙂
 8. Soundas_

  Parduodama IV.lt premija

  Gal, bet abejoju ar už 70-80proc. negalima būtų rast..
 9. Soundas_

  Parduodama IV.lt premija

  O koks tada pointas? Visi pardavinėja po 50-60proc
 10. Soundas_

  Parduodama IV.lt premija

  90proc turi omeny kad nori gaut 90proc sumos ar kažką ne taip suprantu? -.-
 11. Soundas_

  Parduodamas aztec.lt

  Kiek kartų tas aztec gali būt parduodamas? 😅
 12. Soundas_

  Smokas.lt # [Global Offensive]

  Kdl lygini cs 1.6 su csgo?:D bachuruservas projektas turi tik csgo serverius, o temos autorius pristato cs 1.6 csgo modą. Modas beje gana senas, įdomu ar susitvarkėt visus bugus, nes jų ten gana nemažai buvo.
 13. Soundas_

  Kaip nemokamai gauti Netflix paskyra?

  Pask kartą pirkau berods iš ggsel.com, bet nesu tikras. Matau skirtingai suprantam žodį 'garantija' Manai man rūpi kažkoks formalumas? Patikimi pardavėjai realiai pardavę tūkstantį ar daugiau prisijungimų ir jei kyla bėdos (pvz. kažkas iš pirkėjų pakeičia pw ar bet koks kitas nesklandumas) - visiškai be problemų suteikia naują paskyrą. Kaip minėjau, naudojuos tuo jau kelis metus ir tik kartą buvo problema, kuri buvo išspręsta per valandą be jokių ginčų ar dar ko.
 14. Soundas_

  Kaip nemokamai gauti Netflix paskyra?

  Prie ko čia pakartotinė filmų/serialų peržiūra? Man tai patinka suasmeninimas, lengviau rast panašius filmus/serialus ir pan. Gal pačiam būtų verta pasidomėt kaip veikia suasmeninimas? Pats netflix nedažnai naudojuos, bet, 2-3x~ į metus nuperku už 0.5-1 usd paskyrą pas rusus su 30d garantija (įprastai paskyra veikia kelis mėn ir viskas ok), ir nesuku galvos kiekvieną mėnesį su pertekliniais veiksmais dėl tų kelių centų Žinoma tobula būtų turėt pastovią paskyrą keliem metam, bet, tada tektų jau brangiau mokėt.
 15. Kaip @PreFix paminėjo, tai įmanoma, tačiau nereik tikėtis kad tas kodas bus 'švarus' ir galima bus iškart naudot. + kai kurie .amxx būna papildomai 'apsaugomi', kad po decompile'inimo būtų sudėtingiau atkurti kodą. Po serverio failų perkėlimo į kitą VPS turėtum pasikoreguot paleidimo eilutes (start, start_line ar pan.)(ip pakeist ir jei yra poreikis kt dalykų), o visa kita jei veikė pirmam hoste tai ir antram įprastai turėtų veikt.