Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Acountai.lt apgavikai


Sh!va

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1463 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pirkau iš Accountai.lt (nereklama) Gta 5 social club paskyra. Iš karto atsiuntė klaidingus prisijungimus aš palikau bloga atsiliepimą ir parašiau sąvinikui apie tai o jis man pareiškė jog jai bus ištrintas atsiliepimas sutvarkys viska. Na aš ištryniau jis sutvarkė viskas ok buvo iki dabar nes acc susigražino savinikas su support'o pagalba. Sąvininkas sako teks laukti kol kažkoks tiekėjas sutvarkys visus prisijungimus. Žodžiu pardavinėja scamintus acc plius iš pats pradžių atsiunčia GAIDY o poto turi pas juos ieškoti teisybės. Antra karta panašiai čia pas juos pasimaunu taip įrodymus palieku ČIA - 

Moderatoriai prisekit tema kad kiti žmonės pamatytų ir daugiau neapsigautų!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

xD Gerai, manau bus teisinga visiem žinoti ir kita versijų pusė, nes pats nutylėjai nemažai dalykų :D

1.Perki prekę daugiau nei 4x pigiau, įprasta GTA V kaina 30€.

2. Šone prie kiekvienos prekės matomai yra parašyta: "Grąžinimo politika (Prekė bus pakeičiama nauja atsitikus vos smulkiausiai problemai)". Ką ir pasiūlėme tau, bet užsinorėjai CD-key, kurio kaina pas mus dabar 15€(mano reikalas kokia kaina ir nesvarbu, kad dabar steame laikinas sale), 15 vistiek nėra lygu 7.
3. Pasiūlius pakeitimą siuntei *Myliu SuperGames.lt*, o paskui vėl rašei duoti acc, paskui vėl siuntei *Myliu SuperGames.lt* ir atsisakei pakeitimo.

4. Tau bandoma padėti, tu statai sąlygas nelogiškas, savo kainas, siunti *Myliu SuperGames.lt*, atsisakai bet kokios pagalbos ir paskui čia rašai postą :D
 

2 minutes prieš, GuiDO parašė:

Kiekvienam accountui yra suteikiama garantija jeigu savininkas jį susigrąžins. Taigi atsigrąžino savininkas accountą, tačiau pakaitalo negavau, laukiau tikrai ilgą laiką, beveik pusę metų. Nuomonė apie juos taip pat bloga.

Jeigu turi laišką ar screenshotą, kad buvo atkeistas paštas, pakeičiame iš karto, po bet kokio laikotarpio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, LaurynasJ parašė:

xD Gerai, manau bus teisinga visiem žinoti ir kita versijų pusė, nes pats nutylėjai nemažai dalykų :D

1.Perki prekę daugiau nei 4x pigiau, įprasta GTA V kaina 30€.

2. Šone prie kiekvienos prekės matomai yra parašyta: "Grąžinimo politika (Prekė bus pakeičiama nauja atsitikus vos smulkiausiai problemai)". Ką ir pasiūlėme tau, bet užsinorėjai CD-key, kurio kaina pas mus dabar 15€(mano reikalas kokia kaina ir nesvarbu, kad dabar steame laikinas sale), 15 vistiek nėra lygu 7.
3. Pasiūlius pakeitimą siuntei *Myliu SuperGames.lt*, o paskui vėl rašei duoti acc, paskui vėl siuntei *Myliu SuperGames.lt* ir atsisakei pakeitimo.

4. Tau bandoma padėti, tu statai sąlygas nelogiškas, savo kainas, siunti *Myliu SuperGames.lt*, atsisakai bet kokios pagalbos ir paskui čia rašai postą :D
 

Man nereikia tavo scamintų acc. Žaidžiau vienam serveryje dabar vėl reikės viska keltis per naujo :) klausimas kiek ilgai vėl tavo acc duodas bus nenuscamintas ir apie tavo svetaine vien blogi atsiliepimai . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Sh!va parašė:

Man nereikia tavo scamintų acc. Žaidžiau vienam serveryje dabar vėl reikės viska keltis per naujo :) klausimas kiek ilgai vėl tavo acc duodas bus nenuscamintas ir apie tavo svetaine vien blogi atsiliepimai . :)

Tai jeigu nereikia kodėl pirkai ? :) Todėl ir kainą ne 30€ ar panašiai, nes gali kilti problemų, kurias sprendžiame, bet tu atsisakei, bet kokios pagalbos :) Kur dar blogų atsiliepimų radai ir kodėl jau antrą kartą perki iš tokios nepatikimos parduotuvės ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

xD Gerai, manau bus teisinga visiem žinoti ir kita versijų pusė, nes pats nutylėjai nemažai dalykų :D

1.Perki prekę daugiau nei 4x pigiau, įprasta GTA V kaina 30€.

2. Šone prie kiekvienos prekės matomai yra parašyta: "Grąžinimo politika (Prekė bus pakeičiama nauja atsitikus vos smulkiausiai problemai)". Ką ir pasiūlėme tau, bet užsinorėjai CD-key, kurio kaina pas mus dabar 15€(mano reikalas kokia kaina ir nesvarbu, kad dabar steame laikinas sale), 15 vistiek nėra lygu 7.
3. Pasiūlius pakeitimą siuntei *Myliu SuperGames.lt*, o paskui vėl rašei duoti acc, paskui vėl siuntei *Myliu SuperGames.lt* ir atsisakei pakeitimo.

4. Tau bandoma padėti, tu statai sąlygas nelogiškas, savo kainas, siunti *Myliu SuperGames.lt*, atsisakai bet kokios pagalbos ir paskui čia rašai postą :D
 

Jeigu turi laišką ar screenshotą, kad buvo atkeistas paštas, pakeičiame iš karto, po bet kokio laikotarpio

tu nebegydyk *Myliu SuperGames.lt* su savo tom nesamonėm *Myliu SuperGames.lt* :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LaurynasJ parašė:

Tai jeigu nereikia kodėl pirkai ? :) Todėl ir kainą ne 30€ ar panašiai, nes gali kilti problemų, kurias sprendžiame, bet tu atsisakei, bet kokios pagalbos :) Kur dar blogų atsiliepimų radai ir kodėl jau antrą kartą perki iš tokios nepatikimos parduotuvės ? :)

Pirma karta patikėjau kad ale tipo sistema nesuveikė o dabar daug kas sako kad gaidys svetainė ir daugiau čia nebepirks niekas
Moderatoriai galit rakint tema nėra reikalo diskutuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Sh!va parašė:

Pirma karta patikėjau kad ale tipo sistema nesuveikė o dabar daug kas sako kad gaidys svetainė ir daugiau čia nebepirks niekas
Moderatoriai galit rakint tema nėra reikalo diskutuoti. 

:D daug kas sako, ir literaliai niekas nieko panašaus net nepasakė xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirmiausia tai ne jo account'ai, todėl taip ir būna, ir nereikia kaltint pardavėjo, jis tik perpardavinėja, o atsiradus problemai visada pakeičia į kitą paskyrą. Pats pirkau GTAV už 3e ir jau gal 10 kartą atsigražino paskyrą, bet visada pakeičia :D iš rusų perkant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, Vidmantas. parašė:

Visų pirmiausia tai ne jo account'ai, todėl taip ir būna, ir nereikia kaltint pardavėjo, jis tik perpardavinėja, o atsiradus problemai visada pakeičia į kitą paskyrą. Pats pirkau GTAV už 3e ir jau gal 10 kartą atsigražino paskyrą, bet visada pakeičia :D iš rusų perkant.

aš susikuriu paskyra ir į ja investuoju ir poto vėl nauja kurtis ir investuoti keltis karjiera? Gal kažka taip tenkina manes ne. O jai nesugeba tvarkingai pardavinėt tegu nepardavinėja. 

Redaguota , nario Sh!va
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Sh!va parašė:

aš susikuriu paskyra ir į ja investuoju ir poto vėl nauja kurtis ir investuoti keltis karjiera? Gal kažka taip tenkina manes ne. O jai nesugeba tvarkingai pardavinėt tegu nepardavinėja. 

FiveM progresas saugosi ant tavo STEAM_ID ne GTA paskyros, todėl jo neprarandi, GTA ONLINE visi acc būna pas mus su progresu :) Todėl tavo šitas argumentas nieko vertas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, LaurynasJ parašė:

xD Gerai, manau bus teisinga visiem žinoti ir kita versijų pusė, nes pats nutylėjai nemažai dalykų :D

1.Perki prekę daugiau nei 4x pigiau, įprasta GTA V kaina 30€.

2. Šone prie kiekvienos prekės matomai yra parašyta: "Grąžinimo politika (Prekė bus pakeičiama nauja atsitikus vos smulkiausiai problemai)". Ką ir pasiūlėme tau, bet užsinorėjai CD-key, kurio kaina pas mus dabar 15€(mano reikalas kokia kaina ir nesvarbu, kad dabar steame laikinas sale), 15 vistiek nėra lygu 7.
3. Pasiūlius pakeitimą siuntei *Myliu SuperGames.lt*, o paskui vėl rašei duoti acc, paskui vėl siuntei *Myliu SuperGames.lt* ir atsisakei pakeitimo.

4. Tau bandoma padėti, tu statai sąlygas nelogiškas, savo kainas, siunti *Myliu SuperGames.lt*, atsisakai bet kokios pagalbos ir paskui čia rašai postą :D
 

Jeigu turi laišką ar screenshotą, kad buvo atkeistas paštas, pakeičiame iš karto, po bet kokio laikotarpio

Man iškilo klausimas kodėl tinklapyje nėra informacijos apie tai jog yra galimybė jog anketa nebeveiks manau tai vienas svarbiausių pranešimų pas turėtų būt prirašyta prie tokios prekės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Sh!va parašė:

aš susikuriu paskyra ir į ja investuoju ir poto vėl nauja kurtis ir investuoti keltis karjiera? Gal kažka taip tenkina manes ne. O jai nesugeba tvarkingai pardavinėt tegu nepardavinėja. 

Žinoma sorry, bet kodėl tada Steame neperki? Tada nebus nei susigrąžinimų nei kokių kitų rizikų. Jei perki žymiai pigiau, tai kaip gali tikėtis tos pačios kokybės?
Realistiškai žvelgiant abi pusės kaltos, nes viena pasirinko neįtin gerą pardavimų strategiją (jei nuolatinės/reguliarios bėdos su accountais, tai vienaip ar kitaip(nesvarbu kad jas sprendžiat) skundai visada bus, bet gerai kad neignorinat bent jau), o kita kad per daug tikėjosi žymiai pigiau perkant, kai akivaizdu kad bet kokiu atveju rizika egzistuos.
Temos autoriui galiu tik patart pirkt iš accounts.lt, nes kaip supratau iš accountai.lt(nauja sąlyginai parduotuvė beje) didesnės rizikos, o su accounts.lt retai pagrįstų skundų būna..
Arba, pirk iš steam ir nerėkauk ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal neslėpkim to fakto, kad paskyros yra perkamos iš rusiškų svetainių ir parduodamos brangiau? Jeigu tu iš jų perki paskyrą, tave apgauna bet kokiu atveju, kadangi paskyros yra pirktos pigiau. Reikia suprasti ir tai, kad visos paskyros vogtos, todėl ir kyla nesklandumai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskyros nėra perperkamos, o turi tiekėju iš kur gaunama visa informacija ir dažniausiai į ta parduoda žmones kurie savo labu pardavinėjo anksciau. Kalbant apie senas paskyras. Jeigu paskyra yra nauja - jinai yra jų pačiu sukurta ir perka iš kiniško marketo. Siūlau atsiprašyti ir sulaukti teigiamos pagalbos jie tau jos suteiks. Čia yra geriausia paskyru parduotuvė Lietuvoje ir mano manymu jie neužsitarnauja blogu atsiliepimu. Esu jų ilgametis klientas ir ne vienkartinis siūlau visiems ten pirkti o ne negatyvą savo dėstyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, • Denas • parašė:

O gal neslėpkim to fakto, kad paskyros yra perkamos iš rusiškų svetainių ir parduodamos brangiau? Jeigu tu iš jų perki paskyrą, tave apgauna bet kokiu atveju, kadangi paskyros yra pirktos pigiau. Reikia suprasti ir tai, kad visos paskyros vogtos, todėl ir kyla nesklandumai.

Mane intrigavo visada viens klausimas - kodėl niekas per steam sale neužsiperka ant naujų paskyrų pigiau žaidimų, ir su tarpiniu antkainiu (kad žemiau realios kainos po sale visų) nepardavinėja?;D
Nebūtinai perpardavinėjami acc yra vogti.. Problema (mano nuomone ;D) tame, kad tie acc keliauja įprastai pro tiek žmonių rankas, kad čia "realių savininkų" vienai paskyrai yra ne vienas ir ne du :D Tik ne visada "pirmieji" būna sąžiningi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Soundas_ parašė:

Žinoma sorry, bet kodėl tada Steame neperki? Tada nebus nei susigrąžinimų nei kokių kitų rizikų. Jei perki žymiai pigiau, tai kaip gali tikėtis tos pačios kokybės?
Realistiškai žvelgiant abi pusės kaltos, nes viena pasirinko neįtin gerą pardavimų strategiją (jei nuolatinės/reguliarios bėdos su accountais, tai vienaip ar kitaip(nesvarbu kad jas sprendžiat) skundai visada bus, bet gerai kad neignorinat bent jau), o kita kad per daug tikėjosi žymiai pigiau perkant, kai akivaizdu kad bet kokiu atveju rizika egzistuos.
Temos autoriui galiu tik patart pirkt iš accounts.lt, nes kaip supratau iš accountai.lt(nauja sąlyginai parduotuvė beje) didesnės rizikos, o su accounts.lt retai pagrįstų skundų būna..
Arba, pirk iš steam ir nerėkauk ?

Na nėra tokia ir nauja, beveik tikras būčiau, kad jau didesnę rinkos dalį užimame nei accounts.lt, nuolatinių problemų nėra jokių, tiesiog žmogelis perdeda, nes negavo cd-key vietoj acc, todėl ir išliejo visą tulžį dabar, šis skundas irgi nelabai yra pagrįstas, nes pats atsisakė bet kokios protingos pagalbos o pradėjo zyzti, kad kodą duotume :D 

1 minute prieš, • Denas • parašė:

O gal neslėpkim to fakto, kad paskyros yra perkamos iš rusiškų svetainių ir parduodamos brangiau? Jeigu tu iš jų perki paskyrą, tave apgauna bet kokiu atveju, kadangi paskyros yra pirktos pigiau. Reikia suprasti ir tai, kad visos paskyros vogtos, todėl ir kyla nesklandumai.

Pusė tiesos, nėra perkami iš rusiškų svetainių, bet taip jie yra crackinti, ne mano kurti, gali būti problemų, kurias sprendžiame :)

Dabar, Soundas_ parašė:

Mane intrigavo visada viens klausimas - kodėl niekas per steam sale neužsiperka ant naujų paskyrų pigiau žaidimų, ir su tarpiniu antkainiu (kad žemiau realios kainos po sale visų) nepardavinėja?;D
Nebūtinai perpardavinėjami acc yra vogti.. Problema (mano nuomone ;D) tame, kad tie acc keliauja įprastai pro tiek žmonių rankas, kad čia "realių savininkų" vienai paskyrai yra ne vienas ir ne du :D Tik ne visada "pirmieji" būna sąžiningi.

Būna užpirkimų tikrai, su STEAM acc taip ir darome, su SocialClubais ar minecraftais nėra reikalo kai tų acc visi visur turi papigiai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1463 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...