Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Acountai.lt apgavikai


Sh!va

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Kvizas parašė:

Atsargiai su prokuratūra. Jie mėgsta prisipist prie asmenų, kurie labai lengvai įrodomi, kad veikia nelegaliai. Kažkoks super tėvelis paduos pareiškimą su Steam Sub Agr ištrauka ir žėk administracinį prasileidi. 

Kaip tik lengva į teisinį ginčą įsivelti, priduoti veiklą šiai dienai yra kaip apsivaryti du pirštus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Sh!va parašė:

aš susikuriu paskyra ir į ja investuoju ir poto vėl nauja kurtis ir investuoti keltis karjiera? Gal kažka taip tenkina manes ne. O jai nesugeba tvarkingai pardavinėt tegu nepardavinėja. 

jei gta 5 tampa karjera tai reikia jau siekti medicinines pagalbos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Sh!va parašė:

Sveiki, pirkau iš Accountai.lt (nereklama) Gta 5 social club paskyra. Iš karto atsiuntė klaidingus prisijungimus aš palikau bloga atsiliepimą ir parašiau sąvinikui apie tai o jis man pareiškė jog jai bus ištrintas atsiliepimas sutvarkys viska. Na aš ištryniau jis sutvarkė viskas ok buvo iki dabar nes acc susigražino savinikas su support'o pagalba. Sąvininkas sako teks laukti kol kažkoks tiekėjas sutvarkys visus prisijungimus. Žodžiu pardavinėja scamintus acc plius iš pats pradžių atsiunčia GAIDY o poto turi pas juos ieškoti teisybės. Antra karta panašiai čia pas juos pasimaunu taip įrodymus palieku ČIA - 

Moderatoriai prisekit tema kad kiti žmonės pamatytų ir daugiau neapsigautų!

Reikėjo pasiimti už 10 e visą žaidimą ir jokių problemų nebutu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), Ano91 parašė:

Reikėjo pasiimti už 10 e visą žaidimą ir jokių problemų nebutu

Kaip sakoma žinotai kur krisi tai pagalve pasidėtai.

prieš 10 valandas(-ų), LaurynasJ parašė:

Pasidomėjau, aš neužsiimu nei tų acc leakinimu/fishinimu nei kuo kitu, aš lieku tarpininkas, aišku turiu reikalavimus kaip juridinis asmuo, bet juose tikrai nėra punkto, kad turiu klientams prekes keisti geresnėmis nemokamai jeigu jis to užsinorėjo :)

O jeigu pas mane IV veikloje yra daugiau veiklų, ir ši nėra pagrindinė ir viskas susiveda į bendrą apskaitą ir ant to pačio veiklos numerio ? :) Užtenka man Payseroje būti įvedus jį :) 

Aš manau rytoi epolicijai perduosiu jo veiklą

Redaguota , nario Sh!va
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Sh!va parašė:

Kaip sakoma žinotai kur krisi tai pagalve pasidėtai.

Aš manau rytoi nueisiu į policija ir priduosiu ta internetine jo svetaine ir pažiūrėsim kiek ten teisybės yra ne ne dėlto, kad pardaviai man scaminta svetimo žmogaus accounta, o iš principo, nes aukštai keliesi šūdu būdamas. Jai nori susitart rašyk Pm jai nori apsikraut rūpeščiais apsikrausi.

Ir ką tu policijai sakysi? "Sveiki, va svetainė kažkokia nauja apgavo mane, siūlė pataisyt klaidą, bet man reikėjo brangesnio dalyko ir nedavė"? Tu rmt daužtas esi. Prieš pirkdamas kažką internetu VISADA turi pasidomėt, o ir pasidomėjęs perki viską at your own risk. Daug visokių svetainių yra, kai kurios net ir veikia tik tam, kad žmones apgaut, bet čia jau tavo reikalas ar pasidomi ir pasigauni ar ne. Jeigu toks zviozda esi, tai mokėk pinigus steamui ir ten pirk - nebus jokių apgaulių ir problemų. O jeigu nori nusipirkt PIGIAU, tai dealink su pasekmėm. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Woww , pats visaip varai "Dėl kainų" "Dėl CD-Key" t.t , nenori nei vienos pagalbos , žmogus tau nori padėt bet pats atsisakai tai čia tavo problemos. Tai kam tu jau antra kartą perki iš tos pačios parduotuvės jeigu jau tada SCAM'a gavai? Jūk prieš tai reikėjo pagalvot , pasiieškoti kitų parduotuvių gal bus pigiau ar kažkiek brangiau ir gavęs laimingas be prikolu , ir būtum "pratęsęs savo GTA V karjera" :Dd. Aš nežinau nieko neturiu prieš Acountai[nereklama] blogo pirkau CS:GO prime ir iki šiol turiu , nemačiau jokios problemos viskas tvarkoj. 

Redaguota , nario SmokeDrift
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Sh!va parašė:

Kaip sakoma žinotai kur krisi tai pagalve pasidėtai.

Aš manau rytoi nueisiu į policija ir priduosiu ta internetine jo svetaine ir pažiūrėsim kiek ten teisybės yra ne ne dėlto, kad pardaviai man scaminta svetimo žmogaus accounta, o iš principo, nes aukštai keliesi šūdu būdamas. Jai nori susitart rašyk Pm jai nori apsikraut rūpeščiais apsikrausi.

kai gta 5 yra tavo karjera, tau reiks paaugt dar bent 4 metus, kad tave zmones policijoje priimtu rimtai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Susiprato lyg vaikinas, po visų nepagrįstų šmeižimų, grąsinimų(grąsino užmusti mane:D), viso spektaklio šitoje temoje, vėl parašė prašydamas acc ir nesuprasdamas, kad čia jis kažką neteisingai darė, o aš vis dar likdamas didžiausias blogietis pakeičiau paskyrą veikiančia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta pati eneba 10% pardavimų būna neveikiantys ir kitka (https://www.trustpilot.com/review/eneba.com?languages=en&stars=1), be to eneba tik cd-keys pardavinėja, kurie dažniausiai 5 ir daugiau kartų brangesni nei acc.
Taip enebos kūrėjus pažįstu, geri vaikinai, gerai viską daro, bet jie labiau orientuoti į užsienio rinkas, kur žmonės negaili žaidimams 40-60€ ar net daugiau. Daugeliu atvejų(pažaisti FiveM ar minecraft) tikrai labiau apsimoka pasiimt accountą už daug mažesnę kainą ir numesti jį atsibodus žaidimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Ta pati eneba 10% pardavimų būna neveikiantys ir kitka (https://www.trustpilot.com/review/eneba.com?languages=en&stars=1), be to eneba tik cd-keys pardavinėja, kurie dažniausiai 5 ir daugiau kartų brangesni nei acc.
Taip enebos kūrėjus pažįstu, geri vaikinai, gerai viską daro, bet jie labiau orientuoti į užsienio rinkas, kur žmonės negaili žaidimams 40-60€ ar net daugiau. Daugeliu atvejų(pažaisti FiveM ar minecraft) tikrai labiau apsimoka pasiimt accountą už daug mažesnę kainą ir numesti jį atsibodus žaidimui :)

Toks klausimas man iskilo jei jau cia chebra kalba apie accounts.lt. Kur Pavelas dingo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, boe1ng parašė:

pamiršai skliausteliose prirašyti (vogtus)

1. Nevisi jie yra "vogti" kaip čia įvardinai, didesnė dalis yra Full Access, arba su 0H ir pilni duomenų keitimu(visiškai naujai sukurti pardavimui), paprasčiausiai yra pasiūla įvairiems poreikiams :) 
2. Aš juos perku, o kaip juos gauna tiekėjai, aš neklausinėju, aš darau savo darbą jie daro savo ir manęs taip pat neklausinėja ką aš darau su jais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...