Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Acountai.lt apgavikai


Sh!va

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu tu per daug verki realei, bet jo man irgi buvo ne karta problemos ir turbūt jis mane gerai žinos, kadangi tikrai manau užpisau atsiprašant jį, kadangi žaidimo laukiau netoli pusės metų, po to kaip dingo, tačiau dabar same problema atsitiko, ir kažkaip nesiruošiu aš dabar gaišt tiek savo tiek jų laiko, kadangi kažkaip meh ten pyktis, buvau ilgalaikis klientas pas juos, viskas būdavo gerai. Tik su forza va dabar problemos vyksta ir tiek. Manau perdedi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kr1sas parašė:

Nu tu per daug verki realei, bet jo man irgi buvo ne karta problemos ir turbūt jis mane gerai žinos, kadangi tikrai manau užpisau atsiprašant jį, kadangi žaidimo laukiau netoli pusės metų, po to kaip dingo, tačiau dabar same problema atsitiko, ir kažkaip nesiruošiu aš dabar gaišt tiek savo tiek jų laiko, kadangi kažkaip meh ten pyktis, buvau ilgalaikis klientas pas juos, viskas būdavo gerai. Tik su forza va dabar problemos vyksta ir tiek. Manau perdedi

Pripažįstu dėl forzos, sudėtinga labai sistema, kadangi prisiriša prie software, perrašinėjant ar keičiant dalis kompo tas dingsta ir reikia aktyvuoti iš naujo, o aktyvatorius veikia ribotą laiką, bet jeigu dar planuoji ją žaisti, gali parašyti ir pažiūrėsiu, surasime kažkokį tai sprendimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jets, na ir protas čia teisybės ieškot. Perka iš teisiškai nelegalių objektų, kurie dar pasirodo ToS turi (tprsm kam jie, jeigu pati svetinė pažeidžia Seam ToS ? teisme padės? nemanau.) ir dar skundžiasi, kad aptarnavimas ne aukščiausio lygio. Nori ramios galvos - perki iš orginalių parduotuvių, nori pigiau perki iš betko ir prisimi visą atsakomybę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kvizas parašė:

Jets, na ir protas čia teisybės ieškot. Perka iš teisiškai nelegalių objektų, kurie dar pasirodo ToS turi (tprsm kam jie, jeigu pati svetinė pažeidžia Seam ToS ? teisme padės? nemanau.) ir dar skundžiasi, kad aptarnavimas ne aukščiausio lygio. Nori ramios galvos - perki iš orginalių parduotuvių, nori pigiau perki iš betko ir prisimi visą atsakomybę. 

Kodėl toks užtikrintas, kad mano veikla nėra įteisinta ?  O teisinis statusas, niekaip neįpareigoją pardavėjų, geriau aptarnauti ar prekiauti kitomis prekėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Pripažįstu dėl forzos, sudėtinga labai sistema, kadangi prisiriša prie software, perrašinėjant ar keičiant dalis kompo tas dingsta ir reikia aktyvuoti iš naujo, o aktyvatorius veikia ribotą laiką, bet jeigu dar planuoji ją žaisti, gali parašyti ir pažiūrėsiu, surasime kažkokį tai sprendimą.

Kada nors kaip užsimanysiu raštelsiu, nes dabar nei noro, nei laiko nėra ją žaisti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, LaurynasJ parašė:

Kodėl toks užtikrintas, kad mano veikla nėra įteisinta ?  O teisinis statusas, niekaip neįpareigoją pardavėjų, geriau aptarnauti ar prekiauti kitomis prekėmis.

Well, tu gali "įteisinti" savo veiklą, tačiau betkokiame teisiniame ginče ištraukus Steam Subscriber agreementą, pagal kurį asmeninės Steam paskyros platinimas be Valve autentifikacijos yra draudžiamas, tavo "teisiška" veikla bus palaidota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, LaurynasJ parašė:

xD Gerai, manau bus teisinga visiem žinoti ir kita versijų pusė, nes pats nutylėjai nemažai dalykų :D

1.Perki prekę daugiau nei 4x pigiau, įprasta GTA V kaina 30€.

2. Šone prie kiekvienos prekės matomai yra parašyta: "Grąžinimo politika (Prekė bus pakeičiama nauja atsitikus vos smulkiausiai problemai)". Ką ir pasiūlėme tau, bet užsinorėjai CD-key, kurio kaina pas mus dabar 15€(mano reikalas kokia kaina ir nesvarbu, kad dabar steame laikinas sale), 15 vistiek nėra lygu 7.
3. Pasiūlius pakeitimą siuntei *Myliu SuperGames.lt*, o paskui vėl rašei duoti acc, paskui vėl siuntei *Myliu SuperGames.lt* ir atsisakei pakeitimo.

4. Tau bandoma padėti, tu statai sąlygas nelogiškas, savo kainas, siunti *Myliu SuperGames.lt*, atsisakai bet kokios pagalbos ir paskui čia rašai postą :D

O tu žinojai toki dalyka kad žmogus turi pilna teisė kreiptis į VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija), bet ir žinok sužinos kuom tu ten verties nelegaliai ir neturi individualios veiklos pažymos, bet sužinos kad kad tai nelegaliai verties tau skaudžiai skaudės tai ir turėsi patuštinti kišenės ir baudėlės nemažos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, boe1ng parašė:

O tu žinojai toki dalyka kad žmogus turi pilna teisė kreiptis į VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija), bet ir žinok sužinos kuom tu ten verties nelegaliai ir neturi individualios veiklos pažymos, bet sužinos kad kad tai nelegaliai verties tau skaudžiai skaudės tai ir turėsi patuštinti kišenės ir baudėlės nemažos :)

VMI aktualu tik mokesčiai jiems, o kokybę vertina ir prižiūri vartotojų teisės. Užtenka paprastą laiškelį parašyti ir prasidės visų galų purtymai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Kvizas parašė:

Well, tu gali "įteisinti" savo veiklą, tačiau betkokiame teisiniame ginče ištraukus Steam Subscriber agreementą, pagal kurį asmeninės Steam paskyros platinimas be Valve autentifikacijos yra draudžiamas, tavo "teisiška" veikla bus palaidota.

Su prekybos verslu į teisinį ginčą įsivelt yra labai sunku pardavinėjant privatiems asmenims. Šituos dalykus sprendžia vartotojų teisės, kurios suinteresuotos padėti išspręsti problemą, o ne tave į teismą duoti dėl keletos eurų. Kad toks ginčas patektų į teismą yra tokia maža tikimybė, kad net neverta apskrauti mąstyti tiek toli.

2 minutes prieš, Exillumnet parašė:

su "xD" žvengais administracija rašo, labai rimti. Rašykite į vartotojų teises ir gausit cd-key vietoj tų vogtų accountų, kad išvengtų atsakomybės ;)

Kokia atsakomybė ? Nusipirk kompiuterį ir pasiskųsk vartotojų teisėm, kad tau nekeičia jo į geresnį, koks rezultatas bus ?

 

2 minutes prieš, boe1ng parašė:

O tu žinojai toki dalyka kad žmogus turi pilna teisė kreiptis į VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija), bet ir žinok sužinos kuom tu ten verties nelegaliai ir neturi individualios veiklos pažymos, bet sužinos kad kad tai nelegaliai verties tau skaudžiai skaudės tai ir turėsi patuštinti kišenės ir baudėlės nemažos :)

O kodėl tu manai, kad neturiu IV pažymos ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Su prekybos verslu į teisinį ginčą įsivelt yra labai sunku pardavinėjant privatiems asmenims. Šituos dalykus sprendžia vartotojų teisės, kurios suinteresuotos padėti išspręsti problemą, o ne tave į teismą duoti dėl keletos eurų. Kad toks ginčas patektų į teismą yra tokia maža tikimybė, kad net neverta apskrauti mąstyti tiek toli.

Kokia atsakomybė ? Nusipirk kompiuterį ir pasiskųsk vartotojų teisėm, kad tau nekeičia jo į geresnį, koks rezultatas bus ?

 

O kodėl tu manai, kad neturiu IV pažymos ? 

Jausk skirtumą, kur apie skelbimus ir internetinę parduotuvę, prisiimsi atsakomybę vieną dieną už visus vartotojus parduodamus. Įstatymus pasiskaityk prieš kurdamas.

Redaguota , nario Exillumnet
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Exillumnet parašė:

Jausk skirtumą, kur apie skelbimus ir internetinę parduotuvę, prisiimsi atsakomybę vieną dieną už visus vartotojus parduodamus. Įstatymus pasiskaityk prieš kurdamas.

Pasidomėjau, aš neužsiimu nei tų acc leakinimu/fishinimu nei kuo kitu, aš lieku tarpininkas, aišku turiu reikalavimus kaip juridinis asmuo, bet juose tikrai nėra punkto, kad turiu klientams prekes keisti geresnėmis nemokamai jeigu jis to užsinorėjo :)

2 minutes prieš, boe1ng parašė:

Nes nėra webe parašyta prie kontaktų individualios veiklos pažymos numerio :)

O jeigu pas mane IV veikloje yra daugiau veiklų, ir ši nėra pagrindinė ir viskas susiveda į bendrą apskaitą ir ant to pačio veiklos numerio ? :) Užtenka man Payseroje būti įvedus jį :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LaurynasJ parašė:

Pasidomėjau, aš neužsiimu nei tų acc leakinimu/fishinimu nei kuo kitu, aš lieku tarpininkas, aišku turiu reikalavimus kaip juridinis asmuo, bet juose tikrai nėra punkto, kad turiu klientams prekes keisti geresnėmis nemokamai jeigu jis to užsinorėjo :)

O jeigu pas mane IV veikloje yra daugiau veiklų, ir ši nėra pagrindinė ir viskas susiveda į bendrą apskaitą ir ant to pačio veiklos numerio ? :) Užtenka man Payseroje būti įvedus jį :) 

Privaloma nurodyti betkokiu atveju turint internetinę parduotuvę, nesvarbu kiek tų veiklų tu ten prisirašęs. Tokie įstatymai, dar vienas pažeidimas. Gali būti, kad kažkas jau reportina juos (Nekalbu, kad aš).

Redaguota , nario Exillumnet
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

O jeigu pas mane IV veikloje yra daugiau veiklų, ir ši nėra pagrindinė ir viskas susiveda į bendrą apskaitą ir ant to pačio veiklos numerio ? :) Užtenka man Payseroje būti įvedus jį :) 

Aš galiu rytoj nueit į VMI pasiklausinėti, bet žinok nenorėk kad paskiau rytoj skambučio sulaukti į VMI ir sulaukti blogų naujienu

Redaguota , nario boe1ng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LaurynasJ parašė:

Pacituok iš kur yra ši tavo informacija :)

Kai payserą projektą tvirtinau savo e-shopui, tai privalėjo būti, galvojau, kad čia tik payseros išmislas, bet jie man parašė, kad dėl duomenų apsaugų pakeitimų čia daug niuansų naujų atsirado. Todėl, kad tu renki informaciją ir privaloma deklaruoti kas ją renka ir kas surenka įmokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Exillumnet parašė:

Kai payserą projektą tvirtinau savo e-shopui, tai privalėjo būti, galvojau, kad čia tik payseros išmislas, bet jie man parašė, kad dėl duomenų apsaugų pakeitimų čia daug niuansų naujų atsirado. Todėl, kad tu renki informaciją ir privaloma deklaruoti kas ją renka ir kas surenka įmokas.

O tu čia ne apie GDPR kalbi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LaurynasJ parašė:

O tu čia ne apie GDPR kalbi ?

Čia ne tik GDPR į tą sueina, bet yra ir daugiau niuansų. Tarkim, net gi, jeigu turi kas dirba dar prie admincp ar turi prieigas, turi rašyti prie kontaktų jo duomenis, čia jeigu vyktų nutekėjimas ir pradėtų ieškoti kaltų. O nerodant duomenų savo, tai gaunasi jog dar ir slepi, tai blogina situaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LaurynasJ parašė:

Su prekybos verslu į teisinį ginčą įsivelt yra labai sunku pardavinėjant privatiems asmenims. Šituos dalykus sprendžia vartotojų teisės, kurios suinteresuotos padėti išspręsti problemą, o ne tave į teismą duoti dėl keletos eurų. Kad toks ginčas patektų į teismą yra tokia maža tikimybė, kad net neverta apskrauti mąstyti tiek toli.

Atsargiai su prokuratūra. Jie mėgsta prisipist prie asmenų, kurie labai lengvai įrodomi, kad veikia nelegaliai. Kažkoks super tėvelis paduos pareiškimą su Steam Sub Agr ištrauka ir žėk administracinį prasileidi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...