Peršokti į turinį

Kvizas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  88
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  36 +Pervesti

Reputacijos taškai

26 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Kvizas

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

704 profilio peržiūros
 1. Ieškau grafikos dizainerio, PM arba dc: deKvizas#8037

 2. Kvizas

  C++ masyvo pagalba

  Iškart sakau, jog C++ ne pati mano mėgstamiausia kalba ir daug nesiorentuoju, tačiau logika vstk programavimo: Pasirinkimas 1: Išsidėliok amžiaus masyvą didėjimo tvarka ir pasiimk nulinį eilėje. Mždg: https://www.geeksforgeeks.org/sort-c-stl/ Pasirinkimas 2: Foreach (arba for jeigu c++ tokio neturi) loop'as ir if (jeigu gyventojas iš to miesto) ir atspausdink jo vardą. Pasirinkimas 3: Lygiai kaip ir 2 pasirinkime foreach loop'as ir if (jeigu moteris && jeigu iš Klaipėdas) ir atspausdink. Nežinau, tikiuos supratau ko norėjai.
 3. Kvizas

  Korono virusas - nauja pasaulinė grėsmė?

  SuperGames, tai dar, dar... Visgi forumas, o vapecloud.lt tikėjais ?
 4. Kvizas

  Geriausia GTA V MP platforma yra..?

  Manai community negalima surinkti be serverio ? Prieš "atidarymą" forumas skaičiavo virš 1000 narių, 100 su virš surinkę per dieną prieš planuotą startą. Kalbant apie populiarumą: LtuRepublicas pildė RP anketą į 6Sides per stream'ą, Atra projektui donatino šimtais, Griuksė bandė į Administraciją prasilaušt. Bendruomenės atžvilgiu jie buvo pasiruošę tikrai stipriai.
 5. Kvizas

  Geriausia GTA V MP platforma yra..?

  Kaip minėjai peržiūrėjai temas, tai tikriausiai mano nuomonę žinai. Per daugiau nei pusmetį vis dar nepasikeitė. FiveM per visą šitą laiką nėkuo nepakito. Lygiai toks, koks buvo vasaros pabaigoje, ir liko, tiek community, tiek serverių bei jų sistemų atžvilgiu. Apie RageMP per tą laiką labai mažai ką girdėjau, tačiau kiek mačiau Sync problemų vis dar pilna 😕. Alt:V yra visiškai kita kalba. Jie niekuomet neatsilieka nuo GtaV atnaujinimų, pakankamai dažnai leidžia savo platformos atnaujinimus bei turi nuostabų developerių community. Ar lietuviai pasiruošę keisti platformas? Geras klausimas. Mano nuomonė vėlgi, jeigu 6sides, pirmasis projektas ant kitos (RageMP) platformos susirinko realiai visą FiveM community, tikiu, kad tai padaryti įmanoma darkart.
 6. Kvizas

  PHP localhost error

  Daug patirties su PHP ant localhosto neturiu, bet kiek žinau norint hostint reikia PHP executerio. Geriausias solution: atsisiųsti XAMPP, pasileisti Apache serverį ir naudotis http://localhost/. Dauguma taip daro, daugomos rekomenduojamas būdas.
 7. Kvizas

  Dark Shit art

  Ačiū, kad prirašei art prie pavadinimo, nes kol buvo „Dark Shit“ tai totaliai nieko suprast nebuvo įmanoma.
 8. Kvizas

  Ar Lietuvoje sparčiai populiarėja FiveM?

 9. Kvizas

  Pelnas ir žaidimai nemokamai dirbant su STEAM

  Wtf, tipo permest tau šaibas nežinant už ką, tik su motyvacija, kad daugiau gausi? Nuuuu žinai.... Skamba ne kaip.
 10. Kvizas

  Acountai.lt apgavikai

  Atsargiai su prokuratūra. Jie mėgsta prisipist prie asmenų, kurie labai lengvai įrodomi, kad veikia nelegaliai. Kažkoks super tėvelis paduos pareiškimą su Steam Sub Agr ištrauka ir žėk administracinį prasileidi.
 11. Kvizas

  Acountai.lt apgavikai

  Well, tu gali "įteisinti" savo veiklą, tačiau betkokiame teisiniame ginče ištraukus Steam Subscriber agreementą, pagal kurį asmeninės Steam paskyros platinimas be Valve autentifikacijos yra draudžiamas, tavo "teisiška" veikla bus palaidota.
 12. Kvizas

  Acountai.lt apgavikai

  Jets, na ir protas čia teisybės ieškot. Perka iš teisiškai nelegalių objektų, kurie dar pasirodo ToS turi (tprsm kam jie, jeigu pati svetinė pažeidžia Seam ToS ? teisme padės? nemanau.) ir dar skundžiasi, kad aptarnavimas ne aukščiausio lygio. Nori ramios galvos - perki iš orginalių parduotuvių, nori pigiau perki iš betko ir prisimi visą atsakomybę.
 13. Kvizas

  Pasiūlykite pelytę

  Corsair Harpoon
 14. Kvizas

  [GTA V] [Alt:V] Login/Register screen

  Not bad. Džiugu, jog Lietuviai irgi pradeda siekti aukštesnės žaidimo kokybės kitose, ne FiveM, platformose .
 15. Kvizas

  Reikia patarimo dėl ramų

  Visi RAM stick'ai veikia lėčiausiu iš visų sudėtų stick'ų dažniu. Jeigu turi vieną su 1064Mhz, kitą su 2133Mhz, tai abudu veiks 1064Mhz. Jeigu senąjį išimtum, paliktum vieną su 2133Mhz, tai ir veiktų tokiu dažniu. Motininės gamintojo puslapyje nurodyta Supports DDR4-2133 Memory todėl su tuo 16GB stick'u turėtų viskas būti OK.

×