Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau Renku SPOTIFY family


Tmaster

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

b4ab39482b.png

Visa naujausia info paskutinėje temos žinutėje
---------------------------------------------------------
Sveiki,

sulaukiu nemažai klausimų ar neatsiranda vietos dėl pigesnio spotify šeimos.

Nuolatos renku spotify šeimas, nebent kitaip parašyta paskutinėje šios temos mano žinutėje.

Šiai dienai esu surinkęs nemažai šeimų, visi jie sėkmingai klausosi spotify be reklamos ir ultra geros kokybės muzikos.

Esminiai punktai, jei nori atvesti savo spotify paskyrą į šeimą:
- paskyra turi būti FREE (neturėti premium statuso)
- paskyra turi būti filipinų regione (reikės į filipinų regioną pervesti jūsų esamą paskyrą (aš tai padarysiu, tau nieko daryti nereikės), arba galiu sukurti naują paskyrą, kurią paskui perleisiu tau)
- Kaina 9,99€ pusmečiui arba 1,66€/mėn (apmokama pusmečiui arba metams į priekį, rašydami man iškart rašykit už kurį laiką norėsit apmokėti)
- Šeima bus užsakyta, kai turėsim visus 5 narius vietoje, bei visi bus apsimokėję už sutartą laikotarpį.
- Bus galimybė pratęsti šeimą, pirmenybė bus esamiems šeimos nariams. Apie atsilaisvinusias vietas visada skelbsiu paskutiniame šios temos žinutėje.

P.S.: Tai nėra pasiūlymas kai duoda vogtas paskyras iš ebay, ar apmoka su vogtom kortelėm. Tai yra visiškai legalus ir normalus šeimos sudarymas. Spotify patys skatina šeimų sudarymą. Tūkstančiai žmonių pasaulyje taip daro.
Nes "sharing is caring".

Šiuo metu prisijungusiems prie šeimos, premium bus ijungta nedelsiant, nereikės laukti kol susirinks pilna šeima.

Tmaster

mano tema uždarbio forume - /t410667/

Laisvos 2 vietos.

Spotify bus ijungta nedelsiant į jau esamą šeimą! Jokio laukimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

- Šeima bus užsakyta, kai turėsim visus 5 narius vietoje, bei visi bus apsimokėję už sutartą laikotarpį.

Šiuo metu prisijungusiems prie šeimos, premium bus ijungta nedelsiant, nereikės laukti kol susirinks pilna šeima.

Tai čia kaip suprast, kurią dalį. Ar kai bus visi penki asmenys, ar iškart jų nesulaukus įjungsi?

1 minute prieš, BBG parašė:

supgrade.eu pigiau ir paprasčiau

Tai va čia apie ką ir kalbėjo, cardintojų mažoji firma čia, kurią paskelbėj, užsiema cardinimu, ir dar tuo pačiu kas perka kortele taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, trevoR parašė:

- Šeima bus užsakyta, kai turėsim visus 5 narius vietoje, bei visi bus apsimokėję už sutartą laikotarpį.

Šiuo metu prisijungusiems prie šeimos, premium bus ijungta nedelsiant, nereikės laukti kol susirinks pilna šeima.

Tai čia kaip suprast, kurią dalį. Ar kai bus visi penki asmenys, ar iškart jų nesulaukus įjungsi?

Tai reiškia, kad dabar yra veikianti šeima su 2 laisvom vietom.

 

Visi ebay pardavėjai ir kiti acc, ar paskyrų pardavėjai man yra žinomi, niekam negrūdu per prievarta jungtis prie mano kurtos šeimos.

O į visus klausimus, kurie susiję su prisijungimu į mano šeimą bus atsakyta čia temoje, arba PM žinute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, Tmaster parašė:

Kas dar kokių tinklapių žinot, kur "tą patį padaro už pigiau"?

Manau ką domina pigesnis premium ir taip žino daugybe tinklapių, nes pigiau, tai absoliučiai visuose, čia svarbiau, kur viską gali gauti paprasčiau ir greičiau. Kas liečia legalumą, tai kam meluoji, kad "Tai  yra visiškai legalus ir normalus šeimos sudarymas" na nebent, pats tuo tiki, nes nesugebi perskaityti "Spotify® Premium Family Terms and Conditions"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, BBG parašė:

Manau ką domina pigesnis premium ir taip žino daugybe tinklapių, nes pigiau, tai absoliučiai visuose, čia svarbiau, kur viską gali gauti paprasčiau ir greičiau. Kas liečia legalumą, tai kam meluoji, kad "Tai  yra visiškai legalus ir normalus šeimos sudarymas" na nebent, pats tuo tiki, nes nesugebi perskaityti "Spotify® Premium Family Terms and Conditions"

O ten kur pigiau tai gal ir legaliau, detektyve?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Tmaster parašė:

Nes pas mane legalu ir yra, sukuriu šeimą, apmoku už ją, ir pakviečiu savo šeimos narius Lietuvius. Kame čia problema?

Tikriausiai problema, kad nesugebi perskaityti Spotify® Premium Family Terms and Conditions. Tai ką tu darai yra tiek pat nelegalu, kaip ir visi kiti būdai, aš tik iš savo pusės galiu pasakyti, jei jau reklamuoji savo paslaugą, bent ištrinti galėtum melagingus teiginius.

P.S. čia ne į tema, bet ar jautį kaip juokingai, skamba, sukuri Lietuvių šeimą Filipinuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, BBG parašė:

Tikriausiai problema, kad nesugebi perskaityti Spotify® Premium Family Terms and Conditions. Tai ką tu darai yra tiek pat nelegalu, kaip ir visi kiti būdai, aš tik iš savo pusės galiu pasakyti, jei jau reklamuoji savo paslaugą, bent ištrinti galėtum melagingus teiginius.

P.S. čia ne į tema, bet ar jautį kaip juokingai, skamba, sukuri Lietuvių šeimą Filipinuose.

Man tai juokingai skamba, kai žmogus gilinasi į taisykles, bei bando kitą įtikinti, kad jo siūloma paslauga yra nelegali :D gariūnuose "abidas" sportbačiai irgi nelegalūs, esi bandęs ten teisybės ieškoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Tmaster parašė:

Man tai juokingai skamba, kai žmogus gilinasi į taisykles, bei bando kitą įtikinti, kad jo siūloma paslauga yra nelegali :D gariūnuose "abidas" sportbačiai irgi nelegalūs, esi bandęs ten teisybės ieškoti?

Gal tu geriau pasilik savo uzdarbyje, ten daugiau turesi bendraminciu nei cia. Galeciau laisvai reportinti tave per Spotify ir visa tavo "seima" butu uzdaryta uz tokius dalykus. Pinigus grazinti turetum jiems pats (is teveliu pinigu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tmaster parašė:

Nuoširdžiai noriu kad ištrintų mano temą, ir mane patį iš šito vaikų forumo :D

Problema tavyje, o ne siame forume. Cia zymiai rimtesni zmones renkasi (galima pabazarinti. padiskutuoti, pasipykti kartais) ir maziau korumpuoti adminai. Uzdarbis mires ir ten dauguma internetiniu troliu ir/arba mentally challenged zmoniu. Ateini i normalia bendruomene ir ko tikiesi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, BBG parašė:

Visada yra ir bus apgavikų, šiaip man tai dzin, kad tu čia meluoji, tik gaila žmonių, kurie gal būt patikėję sumokės daug didesnius pinigus, už tokia pat paslaugą. Nebūtum apsimelavęs, tai patys kalti, kas per tave perka.

Šiuo metu esu surinkęs 15 šeimų, ir ilgiausiai veikiančiai šeimai yra jau beveik 2 metai. Visas šeimas valdau asmeniškai aš :D tiesiog turiu laisvų vietų, ir galvoju praplėsiu ratą vaikų forume, bet čia liaudis aiški, dar jokiam forume niekas nekvestionavo legalumo, apgavysčių ar dar kažkokių tokių klausimų, kaip kad sulaukiau čia :D:D

ne rimtai praneškit kokiam moderatoriui, tegu trina viską lauk. Pabandysiu tą trynimo mygtuką paspausti ir aš, gal bent moderatoriai bus peržengę brandos amžių

Redaguota , nario Tmaster
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Tmaster parašė:

Šiuo metu esu surinkęs 15 šeimų, ir ilgiausiai veikiančiai šeimai yra jau beveik 2 metai. Visas šeimas valdau asmeniškai aš :D tiesiog turiu laisvų vietų, ir galvoju praplėsiu ratą vaikų forume, bet čia liaudis aiški, dar jokiam forume niekas nekvestionavo legalumo, apgavysčių ar dar kažkokių tokių klausimų, kaip kad sulaukiau čia :D:D

ne rimtai praneškit kokiam moderatoriui, tegu trina viską lauk. Pabandysiu tą trynimo mygtuką paspausti ir aš, gal bent moderatoriai bus peržengę brandos amžių

Vaikų forume? Jeigu ir yra didžioji dalis nepilnamečių, tačiau žymiai brandesni už tave. @darrel. @Adomas J. Puikūs pavyzdžiai. Pats kažkada buvai vaiku ir dabar chamėlini? Sėdi forume, kuris jau nežinau kiek metų neatnaujintas, backdoor knibžda. Reikėtų pasisamdyti žmogų, kuris dirba su tai ir išanalizuotų visą jų sistemą.

Patvirtinę tapatybes, kažkas paviešintų duomenų bazę, tai žalą nemažą būtų galima padaryti. Neaišku, kokį kodavimą naudoja, bet turbūt pasilikę teises encryptinti/decryptinti info su privačiu raktu. Jų ten adminai SJW beta cucks. Tetrūksta tik rožinių akinių.

Jeigu savininkas palieka projektą ir nepaskiria žmogaus, kuris replacintų jo vietą, tai daug ką sako. Turbūt pačiam gėda pripažinti, kad ten jo projektas. Gryna anarchija ten, lygiai tokio pačio mąstymo sėdi ir nesugeba pasižiūrėti į kitą pusę.

Tu dar turi vilties pabėgti iš to kulto. Jeigu nori, kad tave kažkas gerbtų, tai galbūt nekišk pirmiausia visur kaip jų pakalikas? Iš esmės tai SG konkurentas. Įtraukia naivus žmones, brainwashina, kad SG yra bad, vėliau nemąsto žmogeliukai su ne savo ideologijomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, NTQ parašė:

Vaikų forume? Jeigu ir yra didžioji dalis nepilnamečių, tačiau žymiai brandesni už tave. @darrel. @Adomas J. Puikūs pavyzdžiai. Pats kažkada buvai vaiku ir dabar chamėlini? Sėdi forume, kuris jau nežinau kiek metų neatnaujintas, backdoor knibžda. Reikėtų pasisamdyti žmogų, kuris dirba su tai ir išanalizuotų visą jų sistemą.

Patvirtinę tapatybes, kažkas paviešintų duomenų bazę, tai žalą nemažą būtų galima padaryti. Neaišku, kokį kodavimą naudoja, bet turbūt pasilikę teises encryptinti/decryptinti info su privačiu raktu. Jų ten adminai SJW beta cucks. Tetrūksta tik rožinių akinių.

Jeigu savininkas palieka projektą ir nepaskiria žmogaus, kuris replacintų jo vietą, tai daug ką sako. Turbūt pačiam gėda pripažinti, kad ten jo projektas. Gryna anarchija ten, lygiai tokio pačio mąstymo sėdi ir nesugeba pasižiūrėti į kitą pusę.

Tu dar turi vilties pabėgti iš to kulto. Jeigu nori, kad tave kažkas gerbtų, tai galbūt nekišk pirmiausia visur kaip jų pakalikas? Iš esmės tai SG konkurentas. Įtraukia naivus žmones, brainwashina, kad SG yra bad, vėliau nemąsto žmogeliukai su ne savo ideologijomis.

1f5iciz.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...