Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PC build iki 2000


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

9700K,Z390 pigesnė su gerais VRM(+/-),16gb ram 3200mhz arba 3600 jei pirkti iš vokiečių,fractal designe S2 case,psu 750w gold(corsair,evga,be quiet,xfx,ssd m.2 nvme bent 512gb nes jie pigūs dabar,gpu minimum bent 2060 super ir hardą jei reikia 1tb,aušintuva gali imti noctua nh-d15 juodą naują,atrodo gerai,arba be quiet dark rock pro 4,ydėsi ir pamirši apie kaitimą.Jei žaidimams aš dėčiau tokį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Arktisk parašė:

2080ti? kur jis tuos jos 11gb išnaudos? lola žaisdamas? :DDD 2070 super per akis + pigesnė ir efektyvesnė.

Jis turi 2000 eurų biudžetą ir aš jį išnaudojau, you have a problem with that? No shit, kad RTX 2080 Ti šiuo metu yra overkill daugeliui, bet kažkada buvo ir 980 Ti, bei 1080 Ti. Jo price performance ratio sucks, but if you want best of the best, shut the fuck up and pay up. Niekur poste nebuvo parašyta, kad jei įmanoma surinkti build'ą pigiau.

Nors kam aš apskritai užsiminiau apie price to performance ratio, tu gi jam Intel siūlai...

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, darrel. parašė:

Jis turi 2000 eurų biudžetą ir aš jį išnaudojau, you have a problem with that? No shit, kad RTX 2080 Ti šiuo metu yra overkill daugeliui, bet kažkada buvo ir 980 Ti, bei 1080 Ti. Jo price performance ratio sucks, but if you want best of the best, shut the fuck up and pay up. Niekur poste nebuvo parašyta, kad jei įmanoma surinkti build'ą pigiau.

Nors kam aš apskritai užsiminiau apie price to performance ratio, tu gi jam Intel siūlai...

nes pasakė tik žaidimams,ryzne ne tik žaidimams jei nežinojai,nors kam aš pasakoju,esi ryžų gerbėjas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Arktisk parašė:

nes pasakė tik žaidimams,ryzne ne tik žaidimams jei nežinojai,nors kam aš pasakoju,esi ryžų gerbėjas :)

Tai Intel pagal tave TIK žaidimams galima naudoti? Ok, I'm done with you :D

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Jis turi 2000 eurų biudžetą ir aš jį išnaudojau, you have a problem with that? No shit, kad RTX 2080 Ti šiuo metu yra overkill daugeliui, bet kažkada buvo ir 980 Ti, bei 1080 Ti. Jo price performance ratio sucks, but if you want best of the best, shut the fuck up and pay up. Niekur poste nebuvo parašyta, kad jei įmanoma surinkti build'ą pigiau.

Nors kam aš apskritai užsiminiau apie price to performance ratio, tu gi jam Intel siūlai...

Na ir siauti :D "shut the fuck up and pay up", darrel, kur dingo tavo mandagumas? :D

53 minutes prieš, Arktisk parašė:

nes pasakė tik žaidimams,ryzne ne tik žaidimams jei nežinojai,nors kam aš pasakoju,esi ryžų gerbėjas :)

nuuu, negražu taip. Jau peržengi ribą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, .Ignas parašė:

"tik zaidimam" procesoriaus nera :D SEANI susiveliai kazka cia

Intelis single core yra pranašaumas,todėl jis ir vadinamas kuris žaidimams tinkamiausias,max fps su OC iki 5,1,ryzen yra multitasking,fps mažiau bet kaikuriuose žaidimuose kur detaliu daugiau jie laimi,visur kitur pralaimi + greitesnių ramų reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Arktisk parašė:

Intelis single core yra pranašaumas,todėl jis ir vadinamas kuris žaidimams tinkamiausias,max fps su OC iki 5,1,ryzen yra multitasking,fps mažiau bet kaikuriuose žaidimuose kur detaliu daugiau jie laimi,visur kitur pralaimi + greitesnių ramų reikia.

Single-core skirtumas yra tik 1%, panašiai tas pats matosi ir žaidimuose, dėl mažo single-core skirtumo dauguma žaidimų pradėda išnaudoti ir daugiau branduolių, ko Intel padoriom kainom pasiūlyti negali. Taip pat nepamirškim, kad Intel šiuo atveju gaunasi ir brangesnis, ypač norint išspausti tuos 5.1GHz. O RAM kainos skirtumas tarp 2400MHz ir 3200MHz yra labai mažas. O ir upgradebility Intel taip pat prastas, nauji CPU jų išeinantys vėl eis ant naujo socket'o, kai AMD jau 4 gen ruošiasi išleisti ant to pačio socket.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Single-core skirtumas yra tik 1%, panašiai tas pats matosi ir žaidimuose, dėl mažo single-core skirtumo dauguma žaidimų pradėda išnaudoti ir daugiau branduolių, ko Intel padoriom kainom pasiūlyti negali. Taip pat nepamirškim, kad Intel šiuo atveju gaunasi ir brangesnis, ypač norint išspausti tuos 5.1GHz. O RAM kainos skirtumas tarp 2400MHz ir 3200MHz yra labai mažas.

Pinigų sutaupai nepirkdamas aušintuvo,kitiems reikalingas kiekvienas fps,kitiems ne,diskusija pasako be galo,o kurie nori ilgam susidėti ir nesukti kiaušų,čia jau jų pasirinkimas,ar mažiau fps bet future paslauga,ar max fps bet kas met nauja mobo ir cpu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Arktisk parašė:

Pinigų sutaupai nepirkdamas aušintuvo,kitiems reikalingas kiekvienas fps,kitiems ne,diskusija pasako be galo,o kurie nori ilgam susidėti ir nesukti kiaušų,čia jau jų pasirinkimas,ar mažiau fps bet future paslauga,ar max fps bet kas met nauja mobo ir cpu.

Atsipeikek, Intel ant K procesorių net nededa aušintuvo. Tau vis vien ji reikės pirkti.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Arktisk parašė:

kalba eina apie ryzen,jei dėti tai sutaupai kad nereikia aušintuvo jam pirkti,nes stockinio per akis :)

Apie tai, kad Ryzen apskritai yra pigiau aš nieko nesakiau. Turėjau omeny, kad norint nusipirkti 8/16 konfigūracijos procesorių iš Intel tu turėsi sumokėti apie 520 eurų (9900KF), kai iš AMD tuo atveju sumokėsi apie 350 (3700X) arba net 160 eurų (2700). Arba, jeigu norėsi išspausti tuos 5.1GHz iš to tavo siūlyto 9700K (kuri perkant, gautusi brangiau negu Ryzen su aušintuvu) reikėtu ir kiek brangesnės moitininės, nes ne visos pigios Z370/390 eina su VRM heatsink'ais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), darrel. parašė:

Apie tai, kad Ryzen apskritai yra pigiau aš nieko nesakiau. Turėjau omeny, kad norint nusipirkti 8/16 konfigūracijos procesorių iš Intel tu turėsi sumokėti apie 520 eurų (9900KF), kai iš AMD tuo atveju sumokėsi apie 350 (3700X) arba net 160 eurų (2700). Arba, jeigu norėsi išspausti tuos 5.1GHz iš to tavo siūlyto 9700K (kuri perkant, gautusi brangiau negu Ryzen su aušintuvu) reikėtu ir kiek brangesnės moitininės, nes ne visos pigios Z370/390 eina su VRM heatsink'ais.

Tas tiesa,nesiginčyju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...