Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

siu metu winner? iOS or Android


Ipexas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kas laimi siuos metus?  

44 balsai

  1. 1. kas laimi?



Recommended Posts

anksciau girdedavau apie iPhone tik gerus komentarus, kaip jie nesiliauja tobulet ir t.t nezinau kas man uzejo bet paskutiniu metu pradejau dometis apie naujiausiu telefonu komentarus, performencus ir t.t  forumuose. ar tiesa jog iPhone nuvertejo ir tiesiog bando kas met prakist ta pace preke? ir nieko naujo nebesugeba parodyti, nustebinti savo pirkejus? Pats niekad nesu turejas iPhone tai nk sakyt negaliu, bet dauguma zmoniu visgi preferina s10+ kurie yra switchine po long term iOS use... ipac kalbant apie xs max vs samsung s10+.. ka manoot jus kas dabar yra pranasesnis jusu akims siais metais?

Redaguota , nario Ipexas
papildymas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakyčiau nėra tokio geriausio. Kiekvienas tiesiog renkasi tai kas jam patogu. Yra žmonės, kurie viską daro per cloud'ą ir jiem puikai tinka, toks telefonas koks jis ateina. O kitiem, reikia lengvos prieigos prie telefono failų, galėti viską išsikelti/įsikelti lengvai, pasikeisti kaip telefonas naudojasi ir panašiai. Asmeniškai iOS man nepatinka, nes mane kiek nervavo, kad yra būtinas iTunes muzikos įkelimui, negalėjau nuotraukų įkelti į telefoną, negalėjau pakeisti net ikonų ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

asmeniskai as prie android-viska darau pagrinde cloud budu, man telefonas tik multitaskeris ir bridge'as tarp cloud back up'u. realiai telefone nieko nestorinu. bet kad isspausciau maximalu sklanduma tenka naudotis custom rom arba stock androida kaip pixel 2xl. kitkas man neitinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, darrel. parašė:

Sakyčiau nėra tokio geriausio. Kiekvienas tiesiog renkasi tai kas jam patogu. Yra žmonės, kurie viską daro per cloud'ą ir jiem puikai tinka, toks telefonas koks jis ateina. O kitiem, reikia lengvos prieigos prie telefono failų, galėti viską išsikelti/įsikelti lengvai, pasikeisti kaip telefonas naudojasi ir panašiai. Asmeniškai iOS man nepatinka, nes mane kiek nervavo, kad yra būtinas iTunes muzikos įkelimui, negalėjau nuotraukų įkelti į telefoną, negalėjau pakeisti net ikonų ir t.t.

as net nezinau ka bepridurt, visa diena isvaisciau is neturejimo ka veikt domejimuisi apie situs modelius, ir ju abieju performance tokie panasus... jeigu buciau pirkejas kuriam noretusi geriausia produkta pasirinkt, net nezinau ka rinkciausi - aisku nekalbant apie didelius iphone limitavimus kaip tu ir minejai, negali iskelt ar ikelt ar dar kokio papildomo nustatymo telefui neturi. nu zdz telefonu rinka darosi vis keblesne ir keblesne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iphone - Turėjau Iphone 6s PLUS. Ką apie Iphone pasakius: taip Iphonai daugiau skirti verslininkams, kurie kažką turi privataus, nes pavyzdžiui ten kažką bandyti apeiti nėra taip lengva kaip su Android sistemą. Iphone turi labai daug problemų kaip ir viršuje minėjo ties siuntimų t.y muzikos, nuotraukos, failai (visokie), tai tikrai nervina nes pusė būtina turėti iTunes programa. Atėjus prie pačio iphono tai labai nervuodavo akumuliatorius t.y greitai išsikrauna, būna žiema pabūni biškį prie šalčio jis sureaguoja į šaltį ir jis paprasčiausiai iš ~80-90 procentų pasidaro 50-40% ir tai labai nervino. Atėjus ir prie Vasaros laikų tas pats būna tik dėl karščio. 

Android - O šiaip turiu jau nusipirkęs SAMSUNG. Tikrai viska patogų susikelti > GooglePlay < programas greitai susikelti galima. Turi muzikų kompiuteri greitai USB išsijungi išmeta autoplay paspaudi ant savo SD ar telefono atminties sukeli per ~10 minučių dainas/failus ir nėra jokio vargo. Ir tas patogumas Android vistiek yra kitoks ne kaip Iphone. 

#Hooligan

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kaip manau ,OS skirtas darbui arba bizniui,patogus dalykas naudoti tokiems darbams,o android žaidimams,naršyti internete ir kitiems ššš...

Pats turiu Iphone X,bet tikrai jeigu keiščiau telefona nebeimčiau OS platformos,nežinau kodėl,bet man tai yra nepatogu,tiek laimės nesuteiks kiek android telefonai,kai nusipirkau iphone po 2 sav jis man tiesiog atsibodo taip greitas veikimo darbas,gera kamera,bet daug geru funkciju aš su juo negaliu atlikti,tiesiog spresk pats,bet mano vote už android...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klaust kas geriau, apple (iOS) ar Android, yra tas pats, kas klaust kas geriau, audi ar bmw. Visada bus dvi pusės, kurios kvailai kariaus tarpusavy be pabaigos, nors retas kuris suvokia, kad tiek OS, tiek minėtų markių atžvilgiu kiekvieno standartai, norai ir lūkesčiai yra individualūs, abi operacinės sistemos yra savotiškai geros ir kiekvienas iš mūsų pasirenkame ko mums reikia iš įrenginio, tad tokia tema diskutuoti beviltiška. Taip pat juokingai atrodo, kai klausiama geriau iOS ar Android, kai viena operacinė sistema priklauso vienai kompanijai ir yra naudojama tik jų gaminamuose įrenginiuose, o kitą naudoja didžioji dalis rinkos, Apple yra kompanija, kurios visi įrenginiai yra aukščiausios kokybės, kai tuo tarpu android sistemą naudoja ne tik kokybiškų ir inovatyvių telefonų gamintojai kaip Samsung, Google Pixel, OnePlus ar kt., bet ir visas kinietiškas šlamštas, kuris pirmąją naudojimo dieną veikia kaip visiškas šūdo gabalas.

Atsakant į klausimą, aš nesu nei vienoje barikadų pusėje, kai naudoju Android, noriu grįžti prie iOS, kai naudoju iOS, noriu grįžti prie Android, tačiau Androidas labiau traukia inovatyvumu ir galimybėmis, o iOS tiesiog žavi kaip nepriekaištingai (man) optimizuota OS, o kadangi apklausa yra būtent apie operacinę sistemą, šiai dienai renkuosi iOS.

Redaguota , nario Jizzy
Gramatinės klaidos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, Jizzy parašė:

Klaust kas geriau, apple (iOS) ar Android, yra tas pats, kas klaust kas geriau, audi ar bmw. Visada bus dvi pusės, kurios kvailai kariaus tarpusavy be pabaigos, nors retas kuris suvokia, kad tiek OS, tiek minėtų markių atžvilgiu kiekvieno standartai, norai ir lūkesčiai yra individualūs, abi operacinės sistemos yra savotiškai geros ir kiekvienas iš mūsų pasirenkame ko mums reikia iš įrenginio, tad tokia tema diskutuoti beviltiška. Taip pat juokingai atrodo, kai klausiama geriau iOS ar Android, kai viena operacinė sistema priklauso vienai kompanijai ir yra naudojama tik jų gaminamuose įrenginiuose, o kitą naudoja didžioji dalis rinkos, Apple yra kompanija, kurios visi įrenginiai yra aukščiausios kokybės, kai tuo tarpu android sistemą naudoja ne tik kokybiškų ir inovatyvių telefonų gamintojai kaip Samsung, Google Pixel, OnePlus ar kt., bet ir visas kinietiškas šlamštas, kuris pirmąją naudojimo dieną veikia kaip visiškas šūdo gabalas.

Atsakant į klausimą, aš nesu nei vienoje barikadų pusėje, kai naudoju Android, noriu grįžti prie iOS, kai naudoju iOS, noriu grįžti prie Android, tačiau Androidas labiau traukia inovatyvumu ir galimybėmis, o iOS tiesiog žavi kaip nepriekaištingai (man) optimizuota OS, o kadangi apklausa yra būtent apie operacinę sistemą, šiai dienai renkuosi iOS.

tiesiog pagrindinis klausimas, kas siais metais paliko didziausia ispudi, mano kalte galbut blogai parases esu.

59 minutes prieš, Kovalski☭ parašė:

Aš kaip manau ,OS skirtas darbui arba bizniui,patogus dalykas naudoti tokiems darbams,o android žaidimams,naršyti internete ir kitiems ššš...

Pats turiu Iphone X,bet tikrai jeigu keiščiau telefona nebeimčiau OS platformos,nežinau kodėl,bet man tai yra nepatogu,tiek laimės nesuteiks kiek android telefonai,kai nusipirkau iphone po 2 sav jis man tiesiog atsibodo taip greitas veikimo darbas,gera kamera,bet daug geru funkciju aš su juo negaliu atlikti,tiesiog spresk pats,bet mano vote už android...

kadangi as nei perku nei ka, tai spresti negaliu man tiesiog smalsu zmoniu nuomones siais metais ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ipexas parašė:

tiesiog pagrindinis klausimas, kas siais metais paliko didziausia ispudi, mano kalte galbut blogai parases esu.

kadangi as nei perku nei ka, tai spresti negaliu man tiesiog smalsu zmoniu nuomones siais metais ?

Atsiųsk phpbb, išskleisk iš archyvo, nueik į aplinką, pasirink visus failus ir vėl suglaudink. Šiandien tą dariau, kad nereikėtų per web panele movinti failus, kas iškraipytų permissions truputį. iOS tiems, kurie tik naršo ir rašo sms žinutes, skambina. Nemačiau, kad koks profesionalas naudotų iOS, tik iSheeps, kurių žinių lygis < 0 (mažiau nei nulis).

Cloud'e, sėkmės ištraukiant iš archyvo. Popcorn app android filmus irgi siųstis full hd. iSheeps geriau žiūrėti ant 480p online.

Nors apple ekranai taip ir taip nepalaiko 1440p, su mažiausiu ppi. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, NTQ parašė:

Atsiųsk phpbb, išskleisk iš archyvo, nueik į aplinką, pasirink visus failus ir vėl suglaudink. Šiandien tą dariau, kad nereikėtų per web panele movinti failus, kas iškraipytų permissions truputį. iOS tiems, kurie tik naršo ir rašo sms žinutes, skambina. Nemačiau, kad koks profesionalas naudotų iOS, tik iSheeps, kurių žinių lygis < 0 (mažiau nei nulis).

Cloud'e, sėkmės ištraukiant iš archyvo. Popcorn app android filmus irgi siųstis full hd. iSheeps geriau žiūrėti ant 480p online.

Nors apple ekranai taip ir taip nepalaiko 1440p, su mažiausiu ppi. :(

b*, b*, negaliu su ta mintim susitaikyt kad jau judam artyn link 2020 ir iphone neturi tokiu paprastu funkciju... apgaileeeeeeeetina :D plius tas kitas cordas krovimo ir net negauni super charge, per si laika dar daugiau neigiamos info atrinkau. tiesiog uff ka ce bepasakysi.

+ zmones spekuliuoja kad kitais metais isvis nebus laidinio krovimo, nu pzd. nei pas koki drauga pasikrausi nei ka, nekalbant apie tai kad kitos kompanijos irgi isto nores pasipelnyt ir nueis apple pedom. baisu.

ir dar galvojau, jei atsinaujint, tai iphone, nes niekad nesu turejas, o ce ant dienos vienos tiek minusu pririnkau, kad as gal toliau samsungus pirksiu :D

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Ipexas Apple laisvai galėtų pridėti panašias funkcijas, but fun fact, jų programinė įranga (OS) tada uždustų, nes nėra pritaikyta dideliam krūviui. Brain-dead apple fanboys nesugeba suvokti, kad kuo daugiau galimybių, tuo labiau yra apkrauta sistema. Ties Android dirba Google inžinieriai. O Google vienas iš didžiausių projektų internete, jų optimizacijos žinios yra galima sakyti tobulos. Tai tie, kurie mano, jog Android šiaip sau yra lėtas closed-minded, ignorant people ir ne tik.

Jeigu iOS gautų Android krūvį, iškart užcrashintų ir nebeįsijungtų. Kai turi 3x mažiau funkcionalumo, žinoma, kad tas produktas veiks greičiau. Nors iOS greitis kiek naudojausi nėra kažkoks ypatingas. Android sistema turi podelio (angl. Cache) valymo funkciją ir kt. optimizacijos priedus. iOS nelabai gali to pasigirti, prikaupia šiukšlių, užsipildo atmintis bei sėdi laimingas. Nors ten jie kažkaip atlaisvina patys, kiek naudojausi iPhone 6, tačiau čia tik po update pradėjo valytis.

Pasižiūrėjus tokius žmones kaip iJustine, tai gan apmaudu pasidaro. Apple bendruomenė kaip kažkoks kultas :D Išleidžia š, vis tiek iSheeps nusipirks. Esu galima sakyti LG fanboy, be tikrai ne tokio lygio. Jeigu LG suklysta, to produkto neperku, taip nepalaikau jų sprendimo. Pamato, kad nueina į minusą ir vėliau patobulėja. O Apple iSheeps pirks nors ir įpakuota šūdą atsiprašant įdės. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), NTQ parašė:

@Ipexas Apple laisvai galėtų pridėti panašias funkcijas, but fun fact, jų programinė įranga (OS) tada uždustų, nes nėra pritaikyta dideliam krūviui. Brain-dead apple fanboys nesugeba suvokti, kad kuo daugiau galimybių, tuo labiau yra apkrauta sistema. Ties Android dirba Google inžinieriai. O Google vienas iš didžiausių projektų internete, jų optimizacijos žinios yra galima sakyti tobulos. Tai tie, kurie mano, jog Android šiaip sau yra lėtas closed-minded, ignorant people ir ne tik.

Jeigu iOS gautų Android krūvį, iškart užcrashintų ir nebeįsijungtų. Kai turi 3x mažiau funkcionalumo, žinoma, kad tas produktas veiks greičiau. Nors iOS greitis kiek naudojausi nėra kažkoks ypatingas. Android sistema turi podelio (angl. Cache) valymo funkciją ir kt. optimizacijos priedus. iOS nelabai gali to pasigirti, prikaupia šiukšlių, užsipildo atmintis bei sėdi laimingas. Nors ten jie kažkaip atlaisvina patys, kiek naudojausi iPhone 6, tačiau čia tik po update pradėjo valytis.

Pasižiūrėjus tokius žmones kaip iJustine, tai gan apmaudu pasidaro. Apple bendruomenė kaip kažkoks kultas :D Išleidžia š, vis tiek iSheeps nusipirks. Esu galima sakyti LG fanboy, be tikrai ne tokio lygio. Jeigu LG suklysta, to produkto neperku, taip nepalaikau jų sprendimo. Pamato, kad nueina į minusą ir vėliau patobulėja. O Apple iSheeps pirks nors ir įpakuota šūdą atsiprašant įdės. ?

iOS yra greitesnis OS negu android ir tai faktas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, NTQ parašė:

Tu bent skaityti moki? Gi išvardinau priežastį kodėl greitesnis – 3x mažiau funkcionalumo, kas neapkrauna sistemos taip.

Koks skirtumas kiek funkcionalumo, yra task'ai vienodi - iOS juos greičiau atlieka. 

Mašinos nelygini kaip greitai ji iki 100 įsibegėja pagal tai kiek ji funkcionalumo turi, skaičiai yra skaičiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), nebestumk gerai parašė:

Koks skirtumas kiek funkcionalumo, yra task'ai vienodi - iOS juos greičiau atlieka. 

Mašinos nelygini kaip greitai ji iki 100 įsibegėja pagal tai kiek ji funkcionalumo turi, skaičiai yra skaičiai. 

Tie lyginimai su masinom mano akimis - duze. cia telefonai zmogau ir mes kalbam apie ju funkcialuma :D masina yra masina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats iš mi a1 perėjau prie iPhone 7. Kas dėl muzikos čia kalbat taip labai sunku įsikelti , bet man tai nesukėlė jokių problemų nes naudodamas mi a1 naudojau spotify. Nuotraukų perkėlimas irgi yra apribotas , bet ir man nelabai sukėlė problemų nes per web prisijungus prie icloud.com gali parsisiusti ar uploadinti. Nors galiu pasakyti , kad ir tokia kaina manau nelabai nuėjau į minusą.

Softas nestringa , o android telefonai dar ir šiais laikais striginėja (nekalbu apie flagmanus kaip s10+ ar p30), kamera irgi visai nieko. Priprasti prie pačio telefono nebuvo sudėtinga nors kitiems labai sunku priprasti dėl iOS UI. Gan dažnai įšeina ir software atnaujinimai. Kas liūdnoka ant iPhone jog nėra labai jau didelio apps pasirinkimo daug kas mokama.

Vienareikšmiškai galiu sakyti jeigu grįžčiau prie android ir labai abejoju ar grįžčiau rinkčiausi tik OnePlus 7,7T arba Samsung S10,S10+,Note 10/+ Bet kolkas esu Apple fanboy

O visokie lite,A,J,smart serijų yra skirti senjorams/pensininkams ar kad ir tėvams kurie telefonu nelabai ir naudojasi tik paskambinti.

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...