Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas SKUBU Vokietijoje , pasiūlykite


#Hooligan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Xiaomi Mi 9T Pro - jeigu reikia galios daugiau.
Google Pixel 3A - jeigu reikia geros kameros.

čia man vienam pixelio dizainas kaip pixelis? :D kaip telefonas už tokią kainą dizainas nekoks :D

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Vidmantas. parašė:

čia man vienam pixelio dizainas kaip pixelis? :D kaip telefonas už tokią kainą dizainas nekoks :D

Visi Pixel tokie, bet jų kameros geros.

1 minute prieš, NTQ parašė:

Xiaomi į OnePlus keisk.

OnePlus 7 550 eurų, bent jau amazon.de, o mindfactory.de išvis 600+.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, NTQ parašė:

2x visa geriau? Apart QuadDAC ir microSD aš asmeniškai nieko geriau nematau. SoC senesnis, neįsivaizduoju kaip QC 3 gali būti geresnis už QC 4, baterija taip pat Mi 9T talpesnė ir garantuoju, kad ilgiau laiko dėl taupesnio SoC ir mažesnės rezoliucijos ekrano (GSMArena endurance rating tai patvirtina). Ekranai pas abu OLED, o asmeniškai aš skirtumo tarp QHD ir Full HD nematau, nebent HDR support'as žmogui reikalingas. Net ir QuadDAC nevisiem yra reikalingas. Kamera Mi 9T Pro beveik ne ką prasčiau atrodo naudojant STOCK camera app, naudojant GCAM esu įsitikinęs, kad būtų ta pati arba net geresnė kamera. Nu dar LG turi IP68, bet vėl gi nevisiem to reikia, o ir Xiaomi kažkiek pasistengė, kad telefonas bent kažkiek vandens atlaikytu, jei gerai atsimenu iš teardown.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, darrel. parašė:

2x visa geriau? Apart QuadDAC ir microSD aš asmeniškai nieko geriau nematau. SoC senesnis, neįsivaizduoju kaip QC 3 gali būti geresnis už QC 4, baterija taip pat Mi 9T talpesnė ir garantuoju, kad ilgiau laiko dėl taupesnio SoC ir mažesnės rezoliucijos ekrano (GSMArena endurance rating tai patvirtina). Ekranai pas abu OLED, o asmeniškai aš skirtumo tarp QHD ir Full HD nematau, nebent HDR support'as žmogui reikalingas. Net ir QuadDAC nevisiem yra reikalingas. Kamera Mi 9T Pro beveik ne ką prasčiau atrodo naudojant STOCK camera app, naudojant GCAM esu įsitikinęs, kad būtų ta pati arba net geresnė kamera. Nu dar LG turi IP68, bet vėl gi nevisiem to reikia, o ir Xiaomi kažkiek pasistengė, kad telefonas bent kažkiek vandens atlaikytu, jei gerai atsimenu iš teardown.

  • stipresnė mobiliojo ryšio antena;
  • atsparus vandeniui;
  • lengvesnis;
  • p-oled, xiaomi naudoja AMOLED, kuris žemesnio lygio;
  • 1440 x 3120 pixels, 19.5:9 ratio (~537 ppi density), 3x geresnis ekranas nei Xiaomi, turėk omenyje, kad screen to body ratio didesnis, BET turi tik 403 ppi ir maža rezoliucija, turbūt pikseliai matosi akimi;
  • microSD 1TB;
  • pagr. kamera naudoja geresnę technologiją (daugiau megapikselių xiaomi negelbėja);
  • žymiai geresnis garsiakalbis, audio jack 32-bit (xiaomi tik 24 bit);
  • quad dac, 3d surround (žiūrint filmus jausėsi kaip kino teatre ir dėl kokybiško ekrano);
  • sugeba įrašyti garsą taip pat kokybiškai kaip mikrofonas, atpažina pašalinį garsą nuo balso;
  • wireless krovimas, kuris yra labai stiprus (xiaomi to neturi) ir neaišku, kiek tas Quick Charge pas juos optimizuotas.

LG duoda premium ausinukus, adapterį ir kt. priedus.

Dar vardinti? Vienintelis kuo Xiaomi geresnis yra galingumas, BET Snapdragon 845 per daug neatsilieka. Nepajausi greičio skirtumo. :)

O ekrano kokybę pajausi, ta blue light jų išdraskys akis tau ^^

LG ekranai labai šilti, net ir OLED.

P.s. Xiaomi baterijų degradacija yra žymiai greitesnė nei LG. Po kelių mėnesių ta baterija bus kaip 3000 mAh.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, NTQ parašė:
  • stipresnė mobiliojo ryšio antena;
  • atsparus vandeniui;
  • lengvesnis;
  • p-oled, xiaomi naudoja AMOLED, kuris žemesnio lygio;
  • 1440 x 3120 pixels, 19.5:9 ratio (~537 ppi density), 3x geresnis ekranas nei Xiaomi, turėk omenyje, kad screen to body ratio didesnis, BET turi tik 403 ppi ir maža rezoliucija, turbūt pikseliai matosi akimi;
  • microSD 1TB;
  • pagr. kamera naudoja geresnę technologiją (daugiau megapikselių xiaomi negelbėja);
  • žymiai geresnis garsiakalbis, audio jack 32-bit (xiaomi tik 24 bit);
  • quad dac, 3d surround (žiūrint filmus jausėsi kaip kino teatre ir dėl kokybiško ekrano);
  • sugeba įrašyti garsą taip pat kokybiškai kaip mikrofonas, atpažina pašalinį garsą nuo balso;
  • wireless krovimas, kuris yra labai stiprus (xiaomi to neturi) ir neaišku, kiek tas Quick Charge pas juos optimizuotas.

LG duoda premium ausinukus, adapterį ir kt. priedus.

Dar vardinti? Vienintelis kuo Xiaomi geresnis yra galingumas, BET Snapdragon 845 per daug neatsilieka. Nepajausi greičio skirtumo. :)

  • Tik kažkodėl niekas neturėjo problemų ir su Mi 9T Pro esančia antena
  • Atsparumas kaip ir sakiau nevisiem reikalingas
  • Dėl svorio irgi nevisiem lengvesnio reikia, kai kuriem patinka ir sunkesnis
  • Ekranai vis vien abu yra OLED, iš esmės jie vos ne tas pats, bent iš to kiek aš skaičiausi, tik tiek, kad P-OLED turi plastic layerį, bet daugelis skirtumo tarp panelių nemato
  • Dėl rezoliucijos kaip ir minėjau, asmeniškai aš tarp QHD ir Full HD skirtumo nematau ant telefonų
  • microSD taip pat nevisiem yra reikalingas, tuo labiau kaip Mi 9T Pro gali pasiimti su 256GB atminties
  • Bet pagal palyginimus matosi, kad ta geresnė technologija kameros nelabai gelbėja
  • Wireless krovimas taip pat nevisiem yra reikalingas ir su jų Quick Charge viskas gerai

Dėl garso ir priedų tu teisus, bet ar to temos autoriui reikia irgi klausimas.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:
  • Tik kažkodėl niekas neturėjo problemų ir su Mi 9T Pro esančia antena
  • Atsparumas kaip ir sakiau nevisiem reikalingas
  • Dėl svorio irgi nevisiem lengvesnio reikia, kai kuriem patinka ir sunkesnis
  • Ekranai vis vien abu yra OLED, iš esmės jie vos ne tas pats, bent iš to kiek aš skaičiausi, tik tiek, kad P-OLED turi plastic layerį, bet daugelis skirtumo tarp panelių nemato
  • Dėl rezoliucijos kaip ir minėjau, asmeniškai aš tarp QHD ir Full HD skirtumo nematau ant telefonų
  • microSD taip pat nevisiem yra reikalingas, tuo labiau kaip Mi 9T Pro gali pasiimti su 256GB atminties
  • Bet pagal palyginimus matosi, kad ta geresnė technologija kameros nelabai gelbėja
  • Wireless krovimas taip pat nevisiem yra reikalingas ir su jų Quick Charge viskas gerai

Dėl garso ir priedų tu teisus, bet ar to temos autoriui reikia irgi klausimas.

Vien dėl LG programinės įrangos apsimoka pasiimti. Jų vaizdo įrašų leistuvas, galerija – tobulybė. Jie net gali paleisti 360° vaizdo įrašus arba paversti paprastus į 360°. Web Video Caster leidžia pasirinkti vaizdo įrašų leistuvą per bet kur, net ir YouTube, filmai.in ir t.t.t.t.

Naudoja Smart Doctor, kuris duoda išsamius patarimus, optimizuoja telefoną, kad neišvalytų svarbių duomenų. Tu visus LG pliusus atmetei, lyg jie nieko naudingo. Bet naudojantis telefonu, visus šiuos panaudoju. Turiu LG G7 ThinQ ir LG G7 Fit (truputį silpnesnė versija), su abiejais multi-taskinu.

P.s. LG turi panašią programą kaip lightshot, vienu paspaudimu redaguoji ekrane ką matai arba apkarpai!:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, NTQ parašė:

Vien dėl LG programinės įrangos apsimoka pasiimti. Jų vaizdo įrašų leistuvas, galerija – tobulybė. Jie net gali paleisti 360° vaizdo įrašus arba paversti paprastus į 360°. Web Video Caster leidžia pasirinkti vaizdo įrašų leistuvą per bet kur, net ir YouTube, filmai.in ir t.t.t.t.

Naudoja Smart Doctor, kuris duoda išsamius patarimus, optimizuoja telefoną, kad neišvalytų svarbių duomenų. Tu visus LG pliusus atmetei, lyg jie nieko naudingo. Bet naudojantis telefonu, visus šiuos panaudoju. Turiu LG G7 ThinQ ir LG G7 Fit (truputį silpnesnė versija), su abiejais multi-taskinu.

Aš turiu LG G6 ir nei viena iš tavo paminėtu funkcijų man asmeniškai jokios naudos nedavė. Bet jos greičiausiai bus kitaip implementuotos ant naujesnių LG UX versijų, tai sunku man dėl to ginčiotis. Aš jų neatmečiau, tik pasakiau savo nuomonė apie juos, kad man kaip naudotojui daugelis tu pliusų nebūtų naudingi, dėl to kiekvienas ir renkasi telefoną pagal tai ko reikia jam. Trumpai tariant, aš savo nuomonė išsakiau, o dabar temos autoriui reikia pačiam išsirinkti tai ko jam reikia. Aš asmeniškai šiuo atveju pasirinkčiau Mi 9T Pro, kadangi galingesnis SoC dar niekam nepakenkė, Quad DAC man taip pat naudos neduotu, kadangi aš retai su telefonu naudoju wired ausinės, o pačia telefono kolonėlė dar rečiau. Įspūdingo mikrafono man taip pat nereikia, wireless krovimo taip pat. Trumpai tariant, daugelis tavo išvardintų pliusų man būtų nenaudingi, o ir Mi 9T (128GB) dar ir 60 eurų pigesnis negu LG G7 64GB modelis. 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...