Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Viskas kas svarbu žinoti apie Jokerį (adminą)


Falc0n

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SVARBI INFORMACIJA

Na tai sveiki šio forumo skaitytojai. Rašydamas šią "litaniją" norėčiau jums pranešti ir įspėti, kad niekada nepasitikėtumėte žaidėju vardu Jokeris. Visa istorija prasideda bekuriant mano projektą NativeRP, jis jame buvo administratorius juo aš visad pasitikėjau, bet pastebėjau kad jis pradėjo malti "šūdą", t.y: išmetinėt neteisėtai žaidėjus už "typo" powergame, pats kaip adminas failrp'ino, abuse'ino savo galiomis, vienu žodžiu - laikė save aukščiau už žaidėjus. Gavus pakankamai įrodymų, žaidėjų kalbomis bei peržiūrėjus vaizdines medžiagas įsitikinau, nušalinau jį nuo administratoriaus pareigų ir užblokavau iš discord serverio. Po vienos dienos jis parašė vienam iš adminų į PM, kad jį atbanintų ir uždėtų admin rolę, jam uždėjus jis absoliučiai sunaikino viską (discord serveryje), ištrynė visus tekstinius ir pokalbio kanalus, roles, užbanino bei išmetė visus discorde esančius žaidėjus (apie 300), teliko tik 10 žaidėjų, ir pats žinodamas ką padarė, išėjo iš discord serverio. Pats sakiąs, kad aš jį nušalinau be priežasties, nors pats puikiai suprato ką daro. Tad jei nesunku praneškite kitiem projekto komandos nariams, kad šiuo asmenimi negalima pasitikėti.

Kam nesunku paplatinkite ir pasidalinkite šia mano informacija (Nežinau ar į tą sub-forumą paskelbiau, tad atsiprašau dėl to)  

PAPILDOMA INFORMACIJA:

  • Šio asmens discord: @Jokeris#2122
  • Jam yra: 13-14 metų
  • Čia yra dalis įrodymų, ten buvo begalę. Teparodau jums tik kelis

SCREENSHOTAI (NUOTRAUKOS) BEI ĮRODYMAI IŠ LOGŲ:

 

 

ss1.png

ss2.png

ss3.png

ss4.png

Redaguota , nario qNic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, qNic parašė:

SVARBI INFORMACIJA

Na tai sveiki šio forumo skaitytojai. Rašydamas šią "litaniją" norėčiau jums pranešti ir įspėti, kad niekada nepasitikėtumėte žaidėju vardu Jokeris. Visa istorija prasideda bekuriant mano projektą NativeRP, jis jame buvo administratorius juo aš visad pasitikėjau, bet pastebėjau kad jis pradėjo malti "šūdą", t.y: išmetinėt neteisėtai žaidėjus už "typo" powergame, pats kaip adminas failrp'ino, abuse'ino savo galiomis, vienu žodžiu - laikė save aukščiau už žaidėjus. Gavus pakankamai įrodymų, žaidėjų kalbomis bei peržiūrėjus vaizdines medžiagas įsitikinau, nušalinau jį nuo administratoriaus pareigų ir užblokavau iš discord serverio. Po vienos dienos jis parašė vienam iš adminų į PM, kad jį atbanintų ir uždėtų admin rolę, jam uždėjus jis absoliučiai sunaikino viską (discord serveryje), ištrynė visus tekstinius ir pokalbio kanalus, roles, užbanino bei išmetė visus discorde esančius žaidėjus (apie 300), teliko tik 10 žaidėjų, ir pats žinodamas ką padarė, išėjo iš discord serverio. Pats sakiąs, kad aš jį nušalinau be priežasties, nors pats puikiai suprato ką daro. Tad jei nesunku praneškite kitiem projekto komandos nariams, kad šiuo asmenimi negalima pasitikėti.

Kam nesunku paplatinkite ir pasidalinkite šia mano informacija (Nežinau ar į tą sub-forumą paskelbiau, tad atsiprašau dėl to)  

PAPILDOMA INFORMACIJA:

  • Šio asmens discord: @Jokeris#2122
  • Jam yra: 13-14 metų
  • Čia yra dalis įrodymų, ten buvo begalę. Teparodau jums tik kelis

SCREENSHOTAI (NUOTRAUKOS) BEI ĮRODYMAI IŠ LOGŲ:

 

 

ss1.png

ss2.png

ss3.png

ss4.png

Amm suprantama kad vaikas nu kam taip daryt realiai imt vyresnį kad tokių š nedarytu , pats kaltas esi kad davei jam role admin ir viskas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, qNic parašė:

Po vienos dienos jis parašė vienam iš adminų į PM, kad jį atbanintų ir uždėtų admin rolę, jam uždėjus jis absoliučiai sunaikino viską (discord serveryje), ištrynė visus tekstinius ir pokalbio kanalus, roles, užbanino bei išmetė visus discorde esančius žaidėjus (apie 300), teliko tik 10 žaidėjų, ir pats žinodamas ką padarė, išėjo iš discord serverio.

Juokingiausia vieta tikriausiai. :D

Kaip tai išvis įmanoma, jeigu žmogus yra nušalinamas ir yra užbanintas iš discord'o, ant kiek tūpas turi būt kad nepagalvot kodėl jis užbanintas ir atiduot role. Nu kaip sakoma, kokia administracija, toks ir serveris.

Pridėsiu, kad kofas 1.2 (mano skaičiavimo sumetimais) kad grįžęs į dc su role jis tikrai ne visų atsiprašys ir grįš prie savo veiklos, o padarys kuo daugiau žalos.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Džemal. parašė:

Juokingiausia vieta tikriausiai. :D

Kaip tai išvis įmanoma, jeigu žmogus yra nušalinamas ir yra užbanintas iš discord'o, ant kiek tūpas turi būt kad nepagalvot kodėl jis užbanintas ir atiduot role. Nu kaip sakoma, kokia administracija, toks ir serveris.

Pridėsiu, kad kofas 1.2 (mano skaičiavimo sumetimais) kad grįžęs į dc su role jis tikrai ne visų atsiprašys ir grįš prie savo veiklos, o padarys kuo daugiau žalos.

Vat tą ir suprantu, bet tas adminas kuris jam vėl uždėjo, pasakiąs: "Jog nežinojo ir kad Jokeris jo paprašė", na nvm su tuo amdinu jau pasirūpinta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, NTQ parašė:

Discord tai naują gali susikurti, nelabai atskleidei kažkokios konkrečios informacijos, kad būtų jį galima atpažinti, nematau naudos šioje temoje.

Tai taip, kaip ir minėjau discord serverio atkūrimas tai menkniekis, tiesiog norėjau pasidalinti apie jį ir kaip jį susirasti (discordas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Enderdroid parašė:

Ko tikėjaisi į projektą priimdamas 18 neturinčių nevispročių? Ateityje užsibrėžk griežtą +18 reikalavimą, dabar bus skaudi pamoka, išvengsi galybės nesusipratimų iš karto.

Tai taip būtinai turi būti amžiaus cenzas, dėl discord tai čia menkas dalykas, tenorėjau tik pranešt jums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau ,kad amžiaus cenza uždėsi ir nebus lempų :D yra tų vaikų ir vyresnių ta patį grybą pripjaut ,bet kas gali , prie ko čia tas amžius. Aišku tie vaikai pripizdėlina daugiau ,bet yra ir vyresnių su galvom kiaurom, kur gyvena sampuose ir kituose žaidimuose ir deginas prie monitoriaus ekrano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...