Peršokti į turinį

Enderdroid

Narys
 • Pranešimų skaičius

  244
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  103 +Pervesti

Reputacijos taškai

38 Bus matyti ko vertas

Apie Enderdroid

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Enderdroid

  Apie redtown.lt Administracija

  Jis ne konkretų žmogų kaltinti bando, o parodo koks redtown.lt projektas nesubrendęs yra.
 2. Enderdroid

  Apie redtown.lt Administracija

  Nevykėliu hėbra visiška, dar va kitoje temoje bando kita projektą peikti dėl savo projekto trūkūmų, sėdi patys be normalaus hostingo ir jokių anti apsaugų, kai patys į mėšlą bridę aukščiau kaklo
 3. Enderdroid

  Apie CrimeRP Administracija

  Haha, nebūk toks mad, žinosi mažiau problemų turėsi, tai šius tik tais, atsirado suaugėlis, matosi jau iš rašto ir elgsenos koks subrendęs esi. Užsidarinėk tą savo projektėliu geriau, ilgai netemsi su savo platintu servu, failai kaip prostitutė per visus eina tik
 4. Enderdroid

  Apie CrimeRP Administracija

  Lol sugeba net kaltinti kitus projektus rimtesnius dešimt kartu už jus kurie nieko dėti, kuriems tikrai nerūpi jūsų šudserveris, nevykėliai sėdit be jokių apsaugų ir verkiat bereikalingai, dabar dar labiau viską susišikot su šita tema -rep
 5. Enderdroid

  PlayHub.LT - Lietuviškas RolePlay Serveris

  Nes eilinis čia šudserveris ir yra, kaip ir šitas asmuo rašantis šią tema. Turėjo begalęs kreivų projektų kaip LTRP ar OneSync, visi buvo tokie shit, kad gėdos tik lietuvos serverių tarpe prisidarė, nieko daugiau, failai jau senai paplatinti jo projektų buvusių, dar nesenai tema buvo kurta apie lietuvišką fivem community kuris jo kuriamas, ten kiek mačiau nuėjusius naujus žmonės kurie prašo pagalbos jie tiesiog buvo siunčiami "pasigooglinti" arba išvis lauk iš dc. Net neverta prasidėti su šituo projektu, bus uždarytas po mėnesio ar poros, nes pinigų ant hostingo nebus sukrapštyta arba dar dėl velniai žino kokios priežasties. Eilinis šudserveris su visiškai nieko unikalaus, tai vien temos aprašymas įrodo - eilinės kalbos, nei kas parodyta plačiau, nei išdėstyta kuom šis serveris labiau išsiskiria nei kiti. Projektas be ateitis.
 6. Enderdroid

  Apie CrimeRP Administracija

  Yup, patys kalti jeigu chujovas hostas/ar neturit normalaus anticheat. Čia dossinti ir stresserius, booterius laidyti visi moka, nieko čia nenustebinsi jau.
 7. Enderdroid

  Reikalinga pagalba su V:MP lentele

  čia ne esx_scoreboard, čia default fivem resursas pavadinimu "scoreboard". https://github.com/citizenfx/cfx-server-data/tree/master/resources/[system]/scoreboard
 8. Enderdroid

  Ar Lietuvoje sparčiai populiarėja FiveM?

  Na ragemp tikrai nėra geriau, teko bandyti ir fivem ir ragemp, tai kaip diena ir naktis vien dėl sync, ragemp jis tragiškas, plius jokio stream support nėra ten. Dėl AltV galimybių tai neįsivaizduoju, bet kaip sakiau bus matyti.
 9. Enderdroid

  Turiu Premium scriptų

  Kokie scriptai tiksliau? Nes realiai spėju vos ne visi script'ai tavo vadinimi "premium" yra tie patys visur platinti ir jau visiškos daugumos turimi.
 10. Enderdroid

  fivem Ar išsisaugo serverio charakteris po FiveM ištrynimo?

  Jeigu serveris veikia su kažkokiu database tvarkingai, tai viskas tikrai liks, nes visas išsaugojimas priklauso nuo serverio.
 11. Enderdroid

  Ar Lietuvoje sparčiai populiarėja FiveM?

  Augo vasara, kai buvo hype didelis tam. Po vasaros sakyčiau tiesiog laikosi kaip ir laikėsi visur, nei labai sparčiai augo, nei krito. Atsirado tik daugiau šudserverių vietoj quality serverių. Dauguma quality serverių radosi tik pradžioje, kai kurie dar veikia iki šios dienos. O šiaip FiveM populiariausas lietuvių tarpe, RageMP ne toks populiarus. Dar yra Alt.V, bet ten dead reikalas kol kas, vėliau matysim.
 12. Enderdroid

  fivem DREAMLESS RP SERVERIS

  Bet tada juos tvarkyti nebus taip patogu ir praktiška, negalėsi atjungti ko nori ir kaip nori ir kada nori. Problemų paieška tampa automatiškai sunkesnė, jeigu viskas viename sumalta bus, ir neaišku kur kas ir už ką atsako. Čia ne samp'as, kad vos ne viskas viename GM sėdi, čia taip neišeis ir tiesiog tai yra visiškai nepraktiška žiūrint iš fivem pusės. Performance tai neatneš/nepagerins kažkokio papildomo, ar tau užkrovinės tuos pačius failus po vieną greitai, ar vieną didelį failą su tiek pat code, esmės tai visiškai nekeis. Kas protingesni tai aišku susikirsto tuos script'us pagal papkes, tvarkingai ir ne padrikai, kad managment būtų patogus ir sklandus, bet tokių yra vienetai tik kuriems rūpi.
 13. Enderdroid

  KOKS FIVEM SERVERIO HOSTAS GERIAUSIAS?

  My bad, pataisiau, taip turėjau omenyje Dedikuotą. Taip pat pridėjau aprašymą dėl Iceline hostingo.
 14. Enderdroid

  fivem DREAMLESS RP SERVERIS

  Kodėl Sandy? Aišku yra ir Sandy tų RP serverių, bet pagrindas lietuvoje FiveM šiuo metu labiau sakyčiau populiarus Paleto Bay, nes visi kopijuoja legendinį gtavrp serverį, tiesiog vaikai, kai paleidinėja su 32slot (nes neišgali daugiau), nedaro LS, nes ten per didelis miestas kaip su tiek slot'ų ir tiesiog tuščia ten būtų visiškai. O kas liečia script'us, protingi jau senai nebeperka, nes žino iš kur gauti visus tuos "premium" nemokamai visiškai, taip, kad dauguma tų "premium" script'ų yra pilnai platinti, nemokami ir surandami gana nesunkiai. Kad čia kažkas "dirbtų" prie sistemų savų, tai gali pasigirti tik gal kokie 2-3 serveriai lietuvoje. Kiti tik vertimais užsiima, prie pačio script'o kodo net pirštus bijo prikliesti
 15. Enderdroid

  fivem DREAMLESS RP SERVERIS

  Man gerai sekasi, dėkui, kad teiraujiesi. Džiugu, kad laukei komentaro, nes aš laukiu taip pat tokių post'ų su naujais serveriais.

×