Peršokti į turinį

xtremetop100.eu - Turi serverį? Pridėk jį į naują topą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, xGlory parašė:

Kuom sitas "Clone" skiresi nuo kitu ? 

Jis save reklamuoja, jis neprivalo atsakyt i tai kuo jis skiriasi, tau tiesiai sviesiai parasyta "turi serveri? pridek ji i nauja topa", jeigu topas ispopuleres, tai tavo serveris jau bus ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, xGlory parašė:

O tu pamegink isivaizduoti patsai :)
Uzduotas klausimas ne tau :)
Rasai ne i tema nesusijusio i mano klausima. 
Realiai tai matau kas parasyta, bet klausimas buvo uzduotas tiesiog kuris man idomus :)

O ką aš turiu įsivaizduoti pats?

Aš tau tiesiai šviesiai parašiau kodėl jis neprivalo atsakyti į tavo klausimą, tu serverį dėdamas į kiekvieną topą svetainių administratoriaus to paties klausi?

"E, ko tavo topas kitoks nei va šito bičo?"

"Rašai ne į temą nesusijusio į mano klausimą", siūlyčiau dar kartą perskaityt ką pats parašei

"Užduotas klausimas ne tau", čia yra diskusijų forumas ką noriu tą rašau, jeigu čia vieni kitų pastoviai pradėtume klausinėt, tai čia gal reikėtų pradėt rašyt "Klausimų ir atsakymų forumas"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Domiŋykas parašė:

O ką aš turiu įsivaizduoti pats?

Aš tau tiesiai šviesiai parašiau kodėl jis neprivalo atsakyti į tavo klausimą, tu serverį dėdamas į kiekvieną topą svetainių administratoriaus to paties klausi?

"E, ko tavo topas kitoks nei va šito bičo?"

"Rašai ne į temą nesusijusio į mano klausimą", siūlyčiau dar kartą perskaityt ką pats parašei

"Užduotas klausimas ne tau", čia yra diskusijų forumas ką noriu tą rašau, jeigu čia vieni kitų pastoviai pradėtume klausinėt, tai čia gal reikėtų pradėt rašyt "Klausimų ir atsakymų forumas"?

Gera ideja pradekime :) Misteri X 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Domiŋykas parašė:

ir ką tu čia katik suvėlei?

pradėt ką?

"Misteri X" ???

Gali tu ** užsičiaupti kaip ir kt., kurie prisikabina prie kelių žodžių? Nes jau pradedat užpisti bandant pasirodyti prieš kitus.

Atsirado Social Justice Warriors, nors represijos nepalaikau, bet tokius nafik trinti lauk, jokios naudos iš forumo. Beta cucks.

O klausimas LABAI aktualus. Kuo skiriasi čia šitas šlamštas nuo kitų? https://xtremetop100.com, jau geriau pridėkite ten serverį, o ne šitos lamos puslapyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Exillumnet parašė:

Privalumas pridėti į topą, jog atliktas SEO, nupirkti backlinkai ir greitu metu šoks pagrindinių žaidimų serverių kategorijų pozicijos google paieškų sistemoje, ko pasekoje ateis daug nemokamo srauto.

Google net top 10 pirmų rezultatų nepridės pagal raktažodį vien dėl pavogto pavadinimo. Bent pavadinimą galėjai sukurti savo. Nulaminai viską ir manai paieškos algoritmas tavo projektą išaukštins? Nejuokink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), NTQ parašė:

Gali tu ** užsičiaupti kaip ir kt., kurie prisikabina prie kelių žodžių? Nes jau pradedat užpisti bandant pasirodyti prieš kitus.

Kas tu toks isvis? Isdygai is huj znajet kur ir diriguoji cia su savo burtu lazdele.

Redaguota , nario X̻̻̻
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Exillumnet parašė:

Privalumas pridėti į topą, jog atliktas SEO, nupirkti backlinkai ir greitu metu šoks pagrindinių žaidimų serverių kategorijų pozicijos google paieškų sistemoje, ko pasekoje ateis daug nemokamo srauto.

Na va dekui uz atsakyma :) Laukiau ir sulaukiau :)
Na jei jau yra rimta SEO tada imanomas dalykas su backlinkais suzaisti tada smagu. 
Dekui uz atsakyma dar karteli. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-11-11 09:58, NTQ parašė:

Google net top 10 pirmų rezultatų nepridės pagal raktažodį vien dėl pavogto pavadinimo. Bent pavadinimą galėjai sukurti savo. Nulaminai viską ir manai paieškos algoritmas tavo projektą išaukštins? Nejuokink.

nejuokink dėl to pavogto pavadinimo, jeigu nežinai kaip veikia jų algoritmai, galbūt išvis nebe kalbėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Exillumnet parašė:

nejuokink dėl to pavogto pavadinimo, jeigu nežinai kaip veikia jų algoritmai, galbūt išvis nebe kalbėk.

Vaikiūkšti tu mažasis.

http://www.siteliner.com/xtremetop100.eu?siteliner=site-dashboard&siteliner-sort=scan_time&siteliner-from=1&siteliner-message=

Štai pasižiūrėk kokį algoritmas informaciją matys apie tavo nulamintą puslapį. Baclinkai naujuose projektuose neturi reikšmės, nebent tas puslapis patvirtintas algoritmo. Kai sėdėsi TOP 10 paieškose įvedus tavo tą pavogtą pavadinimą, tai tada čia ir kažką šnekėk. Ateisiu po 1 mėn. patikrinti kaip tavo ta "SEO".

Jeigu per tą laiką jau nebūsi užsidaręs. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...