Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau SAMP projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip jau iš temos pavadinimo supratot ieškau SAMP projekto kuriame galėčiau būti kaip grafikos dizaineris. Patirties turiu gan normaliai, kažkur apie 1,5 metų. Esu turėjęs panašių pareigų ( t.y. grafikos dizainerio ).

  • Trumpai apie mane 

Man yra 14 metų. Mano tikrasis vardas yra Eimantas. Laisvalaikį leidžiu su draugais, sporto salėje ar žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Esu griežtas / kategoriškas - mėgstu drausmę, o be griežtumo jos net neįsivaizduoju. Dažniausiai ši savybė pasižymi tik tada kai esu piktas arba nervuotas. Esu atsakingas - prieš darydamas kokius nors veiksmus visada apgalvoju kokios gali būti pasėkmės. 

  • Porą pavyzdžių, mano darbai
Citata

pEDJlTG.png

Q7VB2Fu.png

Daugiau nebeatrandu nieko gero galerijoj, kadangi neseniai pravaliau kompiuterį, tai tiek va teradau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekur visiškai neįžiūriu čia nei mėnesio patirties, užmesti paprasta tiesiog tekstą :D , 2 minučių darbas kurį galimą padaryti per pora minučių, tas lmg logotipas tai visai nesižiūri , labai negražiai žiūrisi mano nuomonę , įkelk kitų darbų ,nes šie tragiški mano nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, -_- parašė:

Vienas, parašę, kad klaikios nuotraukos ir visi kartoja LOGIC. :) 

Taip visada būna, kad vienas užsimini ir kiti postų pasirinkti ateina arba bando "pritapti" prie gaujos, bet iš dalies tiesą sako. Jo gfx darbai nėra labai stiprūs, tačiau jis tik juos ir tesiūlo. Tie pusantrų metų reikšmės neturi, jeigu dariai tą patį per tą patį, tačiau tobulėti galima. Sėkmės ieškant projekto, kad ir jo nesurasi labai nenusimink, nes still pasidariai šiokią tokią reklamą ir galbūt kažką sudomins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko Jūs iškarto puolat @Eimantuks. ? Įdomu būtų pamatyti Jūsų tokio amžiaus darbus. Tobulėjimui ribų nėra. Vat ką matau, tai 14 m., bet rašybos gramatika turbūt viena iš geriausių, o tai nemažai ką sako (bent jau man asmeniškai). Ir galiu drąsiai iš temos teigti, kad jis turi nemažą perspektyvą.

Parašyčiau tai Tau privačiai, bet galbūt kitiems tai bus aktualu:

Eimantai, neleisk kitų žodžiams pažeisti tavo savivertę. Nesvarbu, koks galingas ar sėkmingas žmogus yra, visada atsiras tokių žmonių, kurie norės jį sutrypti. Mes darome viską, kas yra geriausia su tai, kuo turime. Štai kas mes esame. Galbūt neturėsime tiek daug ar nebūsime tokie geri kaip kiti, tačiau nereikia dėl to nusiminti. Tikėk savimi ir stenkis nepasiduoti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-09-13 19:44, District parašė:

Ko Jūs iškarto puolat @Eimantuks. ? Įdomu būtų pamatyti Jūsų tokio amžiaus darbus. Tobulėjimui ribų nėra. Vat ką matau, tai 14 m., bet rašybos gramatika turbūt viena iš geriausių, o tai nemažai ką sako (bent jau man asmeniškai). Ir galiu drąsiai iš temos teigti, kad jis turi nemažą perspektyvą.

Parašyčiau tai Tau privačiai, bet galbūt kitiems tai bus aktualu:

Eimantai, neleisk kitų žodžiams pažeisti tavo savivertę. Nesvarbu, koks galingas ar sėkmingas žmogus yra, visada atsiras tokių žmonių, kurie norės jį sutrypti. Mes darome viską, kas yra geriausia su tai, kuo turime. Štai kas mes esame. Galbūt neturėsime tiek daug ar nebūsime tokie geri kaip kiti, tačiau nereikia dėl to nusiminti. Tikėk savimi ir stenkis nepasiduoti!

Koks čia tobulėjimas ? Ta prasme jei skelbia jau tokius dalykus viešai ir siūlo savo paslaugas tai ir išdėstai jam kritiką ,kad iš jos mokytu kam čia guosti? Jei akivaizdžiai tie darbai nieko verti ir tokius nupiešti galima ir su "Paint" nematau tikslo čia kažką ginti. Kas čia ką gali pažeisti visada yra kritiką ir ji tam ir yra ,kad susivoktu žmogus ir nešvaistytu laiko ,o jei jau nori švaistyti tai siūličiau mokytis tobulėti ar šiaip išmokti bent pradmenis ,o ne daryti tokį briedą ,tokiam darbe turbūt gražiau atrodo kai nieko nedarai nei padarai belekaip. Ir nesvarbu kas ką moką ir nemoką , nuomonę gali reikšti nes visgi tu tuos darbus pateiki visai auditorijai , o ne tik gfx ekspertam ar šiaip kažkam juos stebės visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...