Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SFM.LT Nuo ko pradėsi tu?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jc20vMg.jpg

 

 

Labas - Malonu jog nepagailėjote bent kelių minučių šiai temai. Norėčiau pristatyti SFM.lt projektą kurio startavo ką tik forumas.

Norėčiau jums papasakoti apie šiokia tokią istoriją kaip viskas prasidėjo. Taip gavosi aš esu per savo tikrąjį vartotoją įspėtas ir turiu apribojimus su kuriais nebegaliu parašyti šios temos. Tad tikrai dėkoju savo draugui Marlonui kuris nepagailėjo jog iš jo vartotojo sukursiu šią temą. Aš esu žinomas kaip MistakaS . Viskas prasidėjo nuo KGRP.lr projekto aš bandžiau gaivinti nieko nepasisekė tad mėginau Grand-Life.lt su juo irgi nieko nepasiekiau nes neturėjau tam motyvacijos galiausiai pardaviau Grand-Life.lt projektą. Galiausiai sulaukiau žinutės iš Marlono ar norėčiau kurti sa-mp projektą, Aš pagalvojęs apsvarstęs viską, galiausiai spalio mėn sutikau įkurti GTAGAME.lt projektą kurio procesas buvo ne itin greitas startavome su forumu buvo lankomumas galiausiai kas diena krito žaidėjų skaičius iki - 0 kuris tikrai privertė palikti sa-mp pasaulį, praėjo 3-4 mėnesiai sulaukiau vėl pasiūlymo ar nenorėčiau įkurti dar vieno projekto, aš žinojau kad šis projektas kažko tais pasieks ir bus žinomas. Aš sutikau ir esu pasiryžęs ištaisyti klaidas kurias kadaise buvau padaręs, aš tikrai nežadu palikti sa-mp pasaulio kol nepadariau to ko svajojau kelerius metus. Komanda tikrai yra pasiryžusi dirbti prie projekto ir nenuleisti rankų

 

Apie forumą

Forumas ką tik startavo ir esatę visi laukiami, galiausiai paskelbsime ir pirmuosius rinkimus į moderatorius. Forumo dizainas kabiną akį? žinomą kažkas sugebės ir kritikos parašyti po šituo postu jog dizainas per valkiotas ar panašiai. Ne taip nebus, šitas dizainas laikinos kol gausime naują. Forume bus ir pirmieji konkursai kurių prizai bus tikrai neblogi.

 

Apie serverį

Ką gi mūsų serveris nėra startavęs ir nėra paruoštas startui kadangi mes dirbsime prie modifikacijos kol forume bus rinkimai ir visą kitą, bet galime garantuoti kad nežadame nieko nuvilti
Modifikacijos veiksmas bus San-Fierro. 

 

Projekto komandą sudaro 4 asmenys , kažkas sakys per daug ir tai yra blogai? ne mes jau susiskirstę savo pozicijas

 

MistakaS         -Metai  17     - įkūrėjas

Marlonas         -Metai  15     - įkūrėjas

Rokas               -Metai  15     - Pagalbininkas

Seryozha         -Metai  14     - Pagalbininkas

 

Metai tie metai atrodo jiems per maži ir galvojate kad jie kaip ir kiti nieko nemokantys ir panašiai. Aš esu įsitikinęs jū darbais ką jie sugeba ir ką jie galės mums padėti. Projekto plėtrai pinigų visada bus garantuojame. Negalvokit kad mes be pinigų projektą kuriam . Ačiū jums vien už tai kad perskaitėt šią temą bei nepamirškite užsukti ir į www.sfm.lt

 

Forumas - www.sfm.lt

TeamSpeak - ts.sfm.lt

Serveris - samp.sfm.lt

 

 

 

7777.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cmooon,17 metų,o gramatika kaip pas šeštoko,gi gyvenat XXIa.,yra puslapiai,kurie taiso tiek skyrybą tiek gramatiką... 

"praėjo 3-4 mėnesiai sulaukiau vėl pasiūlymo ar nenorėčiau įkurti dar vieno projekto, aš žinojau kad šis projektas kažko tais pasieks ir bus žinomas. " , ė,nenorit perskaityt mano ateities iš delno ar numatyt kaip jūs sugebat?Nes žiūriu daug žinot kas bus o.O

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Playaa parašė:

Cmooon,17 metų,o gramatika kaip pas šeštoko,gi gyvenat XXIa.,yra puslapiai,kurie taiso tiek skyrybą tiek gramatiką... 

"praėjo 3-4 mėnesiai sulaukiau vėl pasiūlymo ar nenorėčiau įkurti dar vieno projekto, aš žinojau kad šis projektas kažko tais pasieks ir bus žinomas. " , ė,nenorit perskaityt mano ateities iš delno ar numatyt kaip jūs sugebat?Nes žiūriu daug žinot kas bus o.O

Mhm. Dėl gramatikos. Aš jau 4 metus gyvenu ne lietuvoje ir aš bendraujiu daugiau vokiškai realybėję tad man yra sunkiau lietuvių gramatiką. Nors ir yra puslapiai kur taiso klaidas bet aš ir be jū galiu parašyti.

 

2 minutes prieš, #Neončikas parašė:

Sėkmės, galbūt kažkas ir pavyks jums.

Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėjau paklausti jūsų ką manote apie kopijavimą t.y ką mano jūsų administracija apie tai ? Visa tai yra labai gražu jums ar kaip suprasti, pradėkime apie parašą kalbėti jog išdėstymas visiškai panašus, bet pats parašas pas jus baisus.. Kalba eina toliau, kam tie skilčių aprašymai taip pat kopijuoti nuo mano projekto ? Fainas projektas pas jus tikriausiai nusimato, vien tik kopijuodami nieko nepasieksit, ateityje norėčiau palinkėti sėkmės ir pasakyti jog tai nėra gražu bei toliau lauksime ką dar sugebate nukopijuoti. :P Atsiprašau tikriausiai ir temų turinys toks pats :D Tingėjau tikrinti.

Redaguota , nario L'Fiesta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Playaa parašė:

Cmooon,17 metų,o gramatika kaip pas šeštoko,gi gyvenat XXIa.,yra puslapiai,kurie taiso tiek skyrybą tiek gramatiką... 

"praėjo 3-4 mėnesiai sulaukiau vėl pasiūlymo ar nenorėčiau įkurti dar vieno projekto, aš žinojau kad šis projektas kažko tais pasieks ir bus žinomas. " , ė,nenorit perskaityt mano ateities iš delno ar numatyt kaip jūs sugebat?Nes žiūriu daug žinot kas bus o.O

Kad pas tave pati gramatika ne puiki :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...