Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykite antivirusinę programą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mane domina kokia antivirusine naudojat šiai dienai? Aš naudoju ESET, bet kiek žiūriu nebėra licencijos kodu. Tai gal galėtumėt pasiūlyti kuri geriausia antivirusinė?

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra "geriausios", nes visos turi ir pliusų, ir minusų. Aš šiuo metu išvis nenaudoju jokios AV, nes sugebu nelysti į durnus tinklalapius ir nesisiųsti šlamšto, bet jei kartais nutinka, kad paskubu ir įsirašau adware, malware ar dar kokią nors nesąmonę, atsisiunčiu MalwareBytes ir AdwCleaner, prasiskanuoju su abejais ir lieku švarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip suprantama, bet vistiek norėtusi apsidrausti, kadangi būna mažesnis brolis prisėda prie kompo kai manęs nebūna tai tas gali prinaršyt visur, pats nesilankau niekur, kompas pagrinde man skirtas muzikai paklausyti ir visokiems referatams daryti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), eXodius1337 parašė:

Tai taip suprantama, bet vistiek norėtusi apsidrausti, kadangi būna mažesnis brolis prisėda prie kompo kai manęs nebūna tai tas gali prinaršyt visur, pats nesilankau niekur, kompas pagrinde man skirtas muzikai paklausyti ir visokiems referatams daryti..

Tai va vien dėl to ir naudoju antivirusinę nes dažnai pas mane dažnai 2 kartos pusbrolis mažas atvaro.... Ir lankos visur....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvo @Tautedorus lygtais gerą postą parašęs apie antivirusinės. Apibendrinus, jeigu nesiruoši pirkti antivirusinės tai net neverta išvis jokios naudoti. Asmeniškai pats gal jau 2 metus naudoju kompiuterį be antivirusinė ir jokių bėdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), darrel. parašė:

Buvo @Tautedorus lygtais gerą postą parašęs apie antivirusinės. Apibendrinus, jeigu nesiruoši pirkti antivirusinės tai net neverta išvis jokios naudoti. Asmeniškai pats gal jau 2 metus naudoju kompiuterį be antivirusinė ir jokių bėdų.

Aš pats nelendu į visokius puslapius , bet naudoju vien dėl to jog atvažiuoja mažesnysis antros kartos pusbrolis ir prie pc sėdi, žaidimus siunčias tai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va ir problema yra mažesni broliai ir pusbroliai, baisu ir palikt be priežiūros, man pačiam tai ir nereiktu tos antivirusinės, kaip ir sakot windows 10 AV užtektu man, bet norisi apsidraust, kad problemu paskiau nebūtų..

prieš 12 valandas(-ų), Reklameris1 parašė:

Kodų yra pakankamai. Tik reikėtu mokėti ieškoti :D

Ieškot ieškau, bet dauguma neveikiantys arba būna trial kodai tik, norėtusi, kad bent metams būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, eXodius1337 parašė:

Tai va ir problema yra mažesni broliai ir pusbroliai, baisu ir palikt be priežiūros, man pačiam tai ir nereiktu tos antivirusinės, kaip ir sakot windows 10 AV užtektu man, bet norisi apsidraust, kad problemu paskiau nebūtų..

Ieškot ieškau, bet dauguma neveikiantys arba būna trial kodai tik, norėtusi, kad bent metams būtų.

Na, tokių tik keletą matęs, nesimėto kaip sakant :D Jeigu jau nori metams, tektu pirkti :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Reklameris1 parašė:

Na, tokių tik keletą matęs, nesimėto kaip sakant :D Jeigu jau nori metams, tektu pirkti :|

Tai vaa, ankščiau dar budavo galima rast, dabar laikai keičiasi tai ir viskas apmokestina, nieko nebeliks nemokamo:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Aš pats nelendu į visokius puslapius , bet naudoju vien dėl to jog atvažiuoja mažesnysis antros kartos pusbrolis ir prie pc sėdi, žaidimus siunčias tai....

Pas manę pati vos tik keli žaidimai legalus o visi kiti piratiniai bet kažkaip nesugebėjau virusų pasigauti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...