Clevaro

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  559
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  93 +Pervesti

Reputacijos taškai

102 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie Clevaro

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  http://thatsthefinger.com/

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 • Miestas
  localhost

Paskutiniai lankytojai

1.183 profilio peržiūros
 1. Clevaro

  Meskit savo mėkstamas muzikas!

 2. Clevaro

  NEAPSIGAUKIT MIESTELIAIS SERVERIU FIVEM

  Žmogus bent turi ir investuoja pinigus kamnors kas turi auditorija ,kad pasireklamuoti ir pritraukti žaidėjus. ne kaip jūs dauguma vaikų šudserviu einat spamindami forumus su pamoinais aprašymais ir durnais konkursais kas geriau išreklamuos visur serveri su 3 sakiniu aprašymu gaus admina serveri Taip ,kad temos autoriau mažiau verk atsigerk fantos ir eik žiurėt simpsonus, Jei nuskriaudė kažkas žaidime ir eini čia verkdamas tik parodai brandesniems nariams ,kad dar esi nedaauges.
 3. Clevaro

  programines irangos testuotojas

  Bet čia lietuvoje. Spėju kitur atlygis daug didesnis
 4. Clevaro

  Parduota masina

  Jei jau ant tiek yra durna, visada gali sakyt gerai grazinkit automobili grazinsiu pinigus. Nupirks kas proto tures kitas. Nes kaip suprantu nenormali moteris jei del autmobilio kuris kainavo 1000eur pradeti tokius šposus krėsti. Logiškai ,kad už tokia suma negaus ledinės būklės automobilio. Betkokiu atveju teisme gali siulyt automobilio grazinima ir pinigu grazinima ir skirstotes kaip komprosima.
 5. Clevaro

  reikia pagalbos su windowsais

  Ta patį norėjau irgi pridut. Tiesiog per pati instaliacijos langą Padaryk delete visas particijas tada sukurt nauja ir pats kompiuteris padarys tiek MS Reserved normalu ir visa kita suskirstys pats.
 6. Clevaro

  reikia pagalbos su windowsais

  per pati mediacreationtool eina sukurti flasha paciam kompe i kuri zadi rasyt nereik nei rufus. Pabandyk taip gal pades
 7. Clevaro

  reikia pagalbos su windowsais

  Per kur dareis win10 flasha?
 8. Clevaro

  Padekit del PC

  Priklausomai nuo motininės, būtinai galingesnio procesoriaus. Poto vaizdo korta. Tada gali mastyt apie 16gb ram.
 9. Clevaro

  SAMP paslaugų dizainas jūsų teismui

  Vartotojo informacijos suvedimo langeliai perdaug tamsūs
 10. Clevaro

  Kaip uzdirbti pinigu mokykloje?

  Perekupas kolkas manau pelnigiausias variantas. Arba jei turi vietos kur laikyt ką imk anglus ir leisk dalim atsiperka gerai tik laiko užtrunka gal bšk ir šiaip užsiėmimas ardyt detales vis ne prie pc sedet žn. Kaip šiais laikais visokie e46 e39 yra pačiam karštyje daliu reikėjime tai koki angla kad ir su trenktu šonu ar durim papigiam paiimi visos kitos detalės išeina ore ypač jei motorai sveiki kas lygu ,kad iš anlgu visad beveik mažos ridos su gyvais varikliais tik aišku pradėt toki versliuka reik pradinės investicijos iš pačio. Kas pliusas kad mašinu pargabenimai iš UK nekainuoja kosmiškai ne kaip iš amerikos ir nereik tiek poperizmo.
 11. Clevaro

  Koki versla ikurti?

  P2P Lending, per kelis metus jei nemažą suma ineši galbūt tapsi milijonierium.
 12. Clevaro

  automatinis klaidu taisymas

  Kavenskas gi ko tikėtis. no hard feelings.
 13. Nemanai ,kad čia routerio problema ne tiekėju? (Taip gal jie ir duoda prastus routerius taip taupydami pinigus) Bet nieks nedraudžia upgradint savo routeri į daug geresnį ,kad neturėt tokios problemos kuria minėjai.
 14. Clevaro

  Ar Fivem serverių situacija tokia kaip sa:mp serverių??

  Čia toks 50/50 dabar. Samp'as aplamai dabar jau nebėra toks populiarus kaip seniau. Palyginus populiariausius serverius nebežaidža tiek kiek seniau kaip pvž sarg.lt seniau būdavo net perpildytas ir nebūdavo vietos prisijungti kai buvo pats klestėjimas sampo aplamai. Dabar visi tie populiariausi serveriai nei puse tiek žaidėju nebesiekia kiek seniau. O FiveM greičiausiai kylanti naujove su dideliu potencialu nugalėt SAMP (Gi ir samp nuo to pradėjo kilti pradžioje realiai nieko gero nebuvo paprasti freeroam serveriai.) visgi geresnis žaidimas pradės atsirast daugiau naujovių ir sistemų įskaitant ,kad jau ir modai yra visiem matomi ne kaip samp, apsirengti galima ir panašiai. Kolkas gal nėra toks didelis BOOM FiveM gal ,kad greičiausiai ne visiems paneša ta GTA 5 kompai. Čia bent jau tokia mano nuomone.