Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

*eSGL.LT* Projektas pristato savo pirma žaidimo serverį


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1996 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

b469d785d1ebbb800fc3516fffd4588d695.jpg

Sveiki visi SuperGames.lt nariai bei svečiai. Noriu aš jums pristatyti nauja besikūrentį projektą.

Kaip matot mes truputėlį atrodom visai kitoks projektas, nors apsilankę svetainėj matot kitokį vaizdą, kuris nelabai atspindi tik Minecraft stilių.

Trumpai apie bendra projektą:

eSGL.LT Projektas yra kuriamas visiems žaidimų mėgėjams, nes mes jums norime pasiūlyti žaidimų projektų pasirinkimus, aišku dar tik pradžia ir kaip matot mes dar tik pradėjom kurti žaidimų serverines ir tai viskas susije su mūsų administracija, nes tai priklausys mūsų bendruomenei tik, kad kiekvienas žaidimo projektas turės vis kitokius prižiūrėtojus kurie bus atsakingi už tu žaidimų veikimą bei jų vadovavimą. Tad patys jūs galėsit tai pat mums duoti pasiūlymus mums kokius dar galima būti sukurti žaidimų projektus. 

Mūsų dabartiniai darbai ką ruošiam atlikti:

Minecraft serveris - sukurtas 

Counter-Strike Global Offensive - sukurtas

PlayerUnknown's BattleGrounds - nesukurtas

Fortnite - nesukurtas

Rust - nesukurtas

b469d785d1ebbb800fc3516fffd4588d695.jpg

O dabar viskas apie patį Minecraft serverį:

Serveryje turime SHOP, WARP, XP FERMA, RES, bei malonią ADMINISTRACIJĄ. Administracija bus visada pasiruošusi jums padėti, išspręsti kylančius jums klausimus, bei bus malonūs jei radę serveryje klaidų pranešite jiems, arba pranešite pas mus svetainėje MineCraft skilti skundai.

Pradžios spawn pas mus atrodo taip:

eff39b363c9f2edb3cb0a7d4e8ed3bc5353.png

 

MineCraft administracija: 

kestiminas- Serverio galva

duxta- Serverio programuotojas Savininkas

candygirl000- Galvos patarėja Savininkė 

SneakyCreeper_19- Patarėjas builderis prižiūrėtojas

Giepa- Builder

 

Projekto kontaktiniai duomenys:

Projekto svetainė: http://eSGL.LT

MineCraft projekto ip adresas: mc.esgl.lt

Serverio  versija: 1.8.8

Projekto Discord nuoroda: https://discord.gg/BkA8wA

Projekto TeamSpeak adresas: ts.esgl.lt

Projekto FaceBook adresas: https://www.facebook.com/esglt/

 

Maloniai laukiame Jūsų mc.esgl.lt serveryje.

 

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Eligijus* parašė:

Svetainė tikrai išskirtinė bei graži :o! Stipriai tu čia Kęstuti! :wub:

Gera girdėti iš tavęs taip. Na stengemės padaryti kaip tik galima geriau. Viska mėginu daryti tai ko manęs prašo mano valdžia kurie man vadovauja, o aš kuriu. Na aišku Mc tai jau iš mano pusės čia jau man jis priklauso bet visas projektas ne mano yra aš tik jiems padedu ir dirbu jiems.

Dabar, Lukenaz // parašė:

Pavadinimas labiau samp'o tematikos tik.

Dėl pavadinimo nieko nežinau nes kaip pas juos atėjau jau jie viska turėjo nusipirke o ka tikslei reiškia tas sutrumpinimas 

esgl- E-Sports Gaming Lietuva

3 minutes prieš, District parašė:

Man tas dizainas jau matytas kažkur, nes turi specifinių bruožų.

t. y. nukopijuotas ir paredaguotas.

Dėl pačio dizaino tai taip jis yra redaguojamas o ne kurtas musu pačių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šis pats pavadinimas ankščiau buvo naudotas SA-MP Projektui jai neklystu, todėl daugelis žmonių jį maišo. Dabar viskas atrodo ganėtinai įdomiai, bet visgi reiktu dar truputi padirbėti prie pačio projekto Plėtros arba kitaip reklamos. Klausimas, ar jūs ją esate kažkur užsakę? Manyčiau tikrai pritrauktu daug daugiau žmonių. Pats manyčiau užsuksiu apsilankyti į projektą ir pažiūrėti kas ten geresnio, o dabar tik galėčiau palinkėti sėkmės. :)

 

Btw pamenu tave iš SA-MP projektu :)

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, LAIMIS A. parašė:

Sukurta būtent esgl.lt

aš tiesiog nesigilinsiu į šiuos dalykus tiesiog parašysiu kad tai yra editas, visas jis atliktas būtent mano dėl to aš čia ir užrašiau kad tai atlikau būtent šiam projektui ji

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), raketa parašė:

 

Mūsų dabartiniai darbai ką ruošiam atlikti:

Minecraft serveris - sukurtas 

Counter-Strike Global Offensive - pradėtas kurti

PlayerUnknown's BattleGrounds - nesukurtas

Fortnite - nesukurtas

Rust - nesukurtas

 

 

galit jus man paaiskinti kaip jus sukursit pubg ir fortnite serverius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū visiems už palaikymą, aišku dar čia darbo turim nemažai bet stengėmės sutvarkyti. Tai pat jau pagaliau Sukurtas ir CS-GO serveris ir pajungtas tik dar prie jo tai pat reikia įdėti darbo bet jau žaisti galima su botais tai tikrai serveri bet ir su kitais žaidėjais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1996 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...